Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година

Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Благодарности! / Коментари


Гост

#76

2021-08-31 14:36

двадесет човека до няколко дена ще атакуваме заповедта на министъра на МЗ за "новите" стари мерки срещу измамата ковид. Адвоката е умерен за бърз процес и на 100% ще спечелим, защото правно заповедта е противозаконна Константин Дичев
здравейте

#77 Re:

2021-08-31 15:52

#13: Foxyeta -  

 Подкрепям изцяло. Жалко, че много Ваши колеги нямат Вашата гледна точка. Поздрави! 


Гост

#78

2021-08-31 16:47

Браво! Знам че няма да спрете! Подкрепям Ви безусловно

Гост

#79

2021-08-31 20:34

Аз дъм родител и съм съгласна с всички ! Страшни неща се случват по целия свят .. хора , има страни в които вече насилствено отнемат деца от майки за да ги ваксинират .. гледаме страшни неща .. в Австралия , Итслия .. ако си мислим че нашата черга няма да пламне значи мнохо се лъжем .. Сега е момента да ги спрем .. Но има и хора които се обявиха против ! Силни хора ! Президента на Бразилия отказа всякакво ваксиниране за ковид .. Губернатора на Флорида забрани ваксинажията на всички учители , родители и деца до изтичане на експериментационния период на ваксината в декември 2023 година .. значи има начини .. ние винаги сме били различни хора българите .. нека го покажем и този път .. 


Гост

#80

2021-09-01 07:54

Упорствайте неуморно и не се разубеждавайте, нито позволявайте някой да ви вмени съмнение, че не сте прави. Упорствайте с всички законни средства, пред всички национални и международни трибуни. Имате нашия глас - никой и нищо не трябва да е над човешките права, над морала, над закона. Благодарим, че сте поели този път.

Гост

#81

2021-09-01 10:20

Да се преминава към дистанционно обучение само по същите критерии за обявяване на грипна ваканция. Децата да посещават училище без маски, без тестове и ваксини. Да се осигури на всички деца при преминаване в дистанционно обучение необходимата техника или други средства (помощта да е еднаква за всички), която после да се връща в училището и да се ползва при необходимост отново. Във връзка с това е несправедливо да се натоварват родителите с обезпечаването на дист.обучение с подписването на декларации, тъй като достъпът образованието е безплатен по закон. Продължителността на часовете в дистанционна форма да бъде близка или същата като тази на присъствените занятия. Материалът не може да бъде усвояван достатъчно добре при час с продължителносн 20мин. Родителите и без това са натоварени да седят при малките ученици по време на дист.обучение, а трябва и в последствие да се допълват заниманията за усвояване на материала.
Пак всички с маски!?!?

#82 Пак всички с маски!?!?

2021-09-01 11:42

Всички бяха нахлузили маските, а не се видя нито един отворен прозорец! Хора, не разбрахте ли, че единствено старателното миене на ръцете със сапун и постоянно проветряване на помещенията помагат, а не робските парцали! Нарочно се крие това, защото от отворени прозорци и миене със съпун не се въртят милиарди, докато с тестове и фъшкии това се случва ежедневно! 

Само присъствено обучение!

#83 Само присъствено обучение!

2021-09-01 11:46

Само присъствено обучение без никакви маски и парцали по лицата на децата! Стриктна хигиена, т.е. старателно измиване на ръцете със сапун преди първия час, преди хранене през голямото междучасие и преди тръгване от училище! Проветряване на класни стаи и коридори, съответно - по време на междучасията стаите, а по време на часовете - коридорите. Ако е хубаво времето в коридора винаги може да има 1-2 отворени прозорци. По време на час в класните стаи, когато е приятно топло времето навън, може 1/3 от прозорците в класните стаи да са отворени! И накрая след като си тръгнат учениците дезинфекция от хигиенист плюс обработка с кварцови лампи на помещенията! Никакви маски, тестове и боклуци - това, което съм написал е истината! 


Гост

#84

2021-09-01 12:30

Истинни Изисквания!Успешни ,верни решения!
Иво Иванов

#85 БРАВО!

2021-09-02 21:02

Поздравления за чудесния текст на писмото! Всички учители ви подкрепяме, надявам се и нормалните родители също! Дай Боже да има повече разумни и мислещи хора в България!


Гост

#86

2021-09-04 07:21

Подкрепям напълно всички предложения! Браво!

Гост

#87

2021-09-04 22:11

Поклон пред всички Вас. Заедно сме силни.

Гост

#88

2021-09-05 14:37

Много се гордея с всички Вас - инициаторите и борещите се! Имате моята 100% - това подкрепа. Аз също съм майка, имам дъщеря във втори клас. За мен потъпкаването на човешките права е не само недопустимо, но и подсъдно! Гордея се с всички Вас, защото имате смелостта и волята да се изправите пред всички и ясно да заявите мнението на всички нас, които сме се подписали в тази петиция. Докато има мислещи индивиди, няма да ни подчинят и да ни използват като опитни мишки!
rossgab

#89

2021-09-07 09:24

Подкрепям с двете си ръце!


Гост

#90 Re: Много искам да се случват нещата, засега Съпротивата е по-многочислена ..

2021-09-07 19:14

Евита

#91 Кога се предвижда да се проведе следващ протест във Варна

2021-09-07 19:19

#90: - Re: Много искам да се случват нещата, засега Съпротивата е по-многочислена ..  

 Как да се свържа с организаторите на протеста във Варна? Трябват още действия..

Поли

#92 Против притискането на българския народ!

2021-09-18 19:54

Подкрепям ви. Не на принудителното ваксиниране, тестване или маски...


Гост

#93 Re:

2021-09-18 19:56

#81: -  

 Много точно казано! Благодаря Ви!




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...