За провеждане на онлайн учебна година във време на пандемия.

За провеждане на онлайн учебна година във време на пандемия. / Съобщения / Петиция - онлайн учебна година / Коментари


Гост

#1

2020-08-03 14:40

Разбира се, с каквото можем, само да предпазим децата си, себе си и родителите си от новата чума.

Гост

#2

2020-08-04 07:57

Да, задължително трябва да се подаде официално това искане до МЗ и МОН. Аз лично съм писала на пресцентъра на МОН , но никой не е отговорил. Трябва да имаме избор и да се реши от експерти ,дали не е възможно класове като 5,6 ,8 /без матури и приемни изпити/, да са онлайн, а по-малките които не сменят класна стая и преподавател да са присъствено на малки групи.
Но , това че децата не боледуват са глупости и риска е за родители с хронични заболявания. Отнема ни се правото да имаме минимална сигурност и в домовете си.
Подкрепям всяка инициатива в тази насока.


Гост

#3

2020-08-07 09:38

Не ползвам фейсбук.

Гост

#4

2020-08-14 11:22

Вече се включих в групата!.Благодаря на авторите на петицията!

Гост

#5

2020-08-17 16:26

Да имаш право на избор е нещо много хубаво, но е важно личния ти избор да не влияе негативно на другите. През тази учебна година ще съм 12ти клас и ще трябва да държа матури. Не знам дали знаете как се решава стереометрия дистанционно.  


Гост

#6 Re: не!

2020-09-03 12:27

#2: -  

Не съм съгласна с Вас! Трябва да е за всички деца, какво като някой е пред матура? Не ми е важна! Важно е здравето ни!

имам седмокласник и грам не се вълнувам от матурата! За всички!


Гост

#7

2020-09-03 15:53

Детето ни изкара и двете матури с шестица тази година, точно защото дистанционното обучение помогна за концентриране върху материала, а не върху случващото се в класа.


Гост

#8

2020-09-03 20:32

Изключително съм съпричастна, но аз също не ползвам facebook



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...