За КАМЕРИ В ДЕТСКИТЕ ЯСЛИ И ГРАДИНИ! Да спрем насилието!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията За КАМЕРИ В ДЕТСКИТЕ ЯСЛИ И ГРАДИНИ! Да спрем насилието!


Гост

#276 Re: По-разумно е да се направи всичко възможно броя на децата в групите да бъде максимум 20, а не 35

2016-12-02 18:36

#26: -  

 


Гост

#277

2016-12-02 19:33

Твърдо За ,нека сме спокойни! Моето дете претърпя инцидент в яяслата,дали е така незнам,чувам само думите на преподавателите.... :(


Гост

#278 Re:

2016-12-02 20:00

#126: -  

 Задължително!  Аз съм за! 

Боготичка

#279 Re:

2016-12-03 03:32

#126: -  Аз съм за поставяне на камери !

 

58

#280

2016-12-03 06:18

Осъзнавате ли ,че още на третия ден родителите ще се изпокарат помежду си,защото винаги ще има деца ,които ще дразнят или бият други деца , а учителката няма никакви права да повиши тон или да накаже децата с лошо поведение.И тогава какво ще стане?


Гост

#281

2016-12-11 19:57

за да са по спокойни родителите че, децата им са в компетентни ръце!
Людмил

#282 Re: Re:

2017-01-27 18:12

#122: Plamena - Re:  

 Пламена,

Разбира се че никой не иска да гледа кой и кога водите в дома си, и да ви правим личен Биг Брадър. Но постоянно се случва в градината да има конфликтни ситуации, например детето ми днес се прибра нахапано от друго дете. Ако питам в Понеделник госпожата надали ще помни, така че когато има такива спорни неща може да се гледа архив, а не да има постоянно наблюдение за педофили който да го гледат с една ръка.

Пздрави,

Един препатил баща!


Гост

#283 Re: Не е ли малко крайно поставянето на камери? Това не нарушава ли правата на учителя?

2017-05-02 13:22

#6: -  

 


Гост

#284 Re: Re: Не е ли малко крайно поставянето на камери? Това не нарушава ли правата на учителя?

2017-05-02 13:48

#283: - Re: Не е ли малко крайно поставянето на камери? Това не нарушава ли правата на учителя?  

 В малките населени места проблем с прекомерен брой деца няма. За тях какво е оправданието?

Една учителка втора смяна работи по 2 часа на ден с децата,тъй като в 13 те вече спят и стават в 15.30. До 17.30 в групата има по 2-3 деца,обикновено строени пред телевизора.

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2017-05-02 16:56


Учител

#286 Re: Re: Re: Не е ли малко крайно поставянето на камери? Това не нарушава ли правата на учителя?

2017-05-11 12:07

#284: - Re: Re: Не е ли малко крайно поставянето на камери? Това не нарушава ли правата на учителя?  

 И като са в леглата  всички спят, така ли мислите.   Има такива които не само че не спят, а пречат на останалите, така че учителката работи и тогава. Освен писмената работа която върши и подготовката за празници, които вие да гледате.

кое

#287 Re: За камерите в детските градини

2017-05-11 12:13

#238: Гост - За камерите в детските градини 

 каква истина се прикрива и какви злоупотреби. Какво може да се вземе от една детска градина - храната ли, играчките ли, кое ще си занесат в къщи?

ии

#288 Re:

2017-05-23 15:55

#2: -  

 какви камери бе,малоумници-първо си възпитайте децата ,а не да ги оставяте по 10 часа,защото така ви е удобно.


Гост

#289

2017-06-01 12:05

Когато държавата се управлява от охранител, целта на работата ще бъде производтсво и пласиране на охранителни продукти.

Няма една петиция за качествено обучение по английски например, всички плащат двойно и наум не им идва, че това е проблем.  Практиката на английски гимназии за всички е неправилна, няма никакви резултати, но алчността да си елитен чрез езикова гимназия разрушава психиката и води до истерии.

Щом като имаше запис в тоалетната на премиера и нищо не последва, какво да очакваме?

Зомбита свикнали да бъдат записвани ежесекундно, това ли става от нас?

 

 

 

 


Гост

#290 Re:

2017-07-10 10:29

#6: -  

 

Вие сте служител в ОДЗ нали,като гледам какво сте писали.Напротив-вина имат учителките и директорите,и най-вече родителите,че не ги шамаросват редовно!!!Когато заварите детето си насинено с огромен отпечатък от ръка на личицето си,и напикано от страх,ТОГАВА ЗАЩИТАВАЙТЕ ПРОСТИТЕ НЕНОРМАЛНИ УЧИТЕЛКИ!!!
бодил

#291 Re: Re:

2017-07-10 10:31

#141: - Re:  

 

...защото сте учителка
Nikaaceda

#292 Бесплатные гадания на все случаи жизни

2017-08-18 10:13

ASTRO7 - ПОПУЛЯРНЫЙ СЕРВИС ТЕЛЕФОННЫХ КОНСУЛЬТАЦИЙ С НАСТОЯЩИМИ АСТРОЛОГАМИ, ГАДАЛКАМИ, ЭКСТРАСЕНСАМИ.
ПОСЕЩАЕМОСТЬ СЕРВИСА В МЕСЯЦ - 2 МЛН.
К НАМ ОБРАЩАЮТСЯ, ЖЕЛАЯ ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ПО ВОПРОСАМ:
-“КОГДА Я ВЫЙДУ ЗАМУЖ?”,
-“ЧТО МЕНЯ ЖДЕТ В БУДУЩЕМ?”,
-“ПОЧЕМУ НЕ ВЕЗЕТ С ДЕНЬГАМИ?”,
-“ЧЕГО ЖДАТЬ ОТ ОТНОШЕНИЙ?”,
-“КАК ПЕРЕЖИТЬ ИЗМЕНУ?”,
-“ВЕРНЁТСЯ ЛИ КО МНЕ МУЖ?”.

ПЕРВАЯ НЕДЕЛЯ КОНСУЛЬТАЦИЙ БЕСПЛАТНО ПОСЛЕ РЕГИСТРАЦИИ !!!

Присоединяйся сейчас и получи ответы на все свои вопросы...

Гост

#293 Re:

2017-10-30 09:24

#2: -  

 навременните мерки трябва да са свързани с НАМАЛЯВАНЕ БРОЯ НА ДЕЦАТА В ГРУПА  ИЛИ УВЕЛИЧАВАНЕ НА ПЕРСОНАЛА -СПОРЕД ВАС ВЪЗМОЖНО ЛИ Е 1 ДА СЕ ГРИЖИ ЗА 27-30 ДЕЦА ? НИЕ НЕ СМЕ МАШИНИ -ДОРИ И МНОГОКРАТНО ДА СЕ УВЕЛИЧАТ ЗАПЛАТИТЕ  ТОВА Е СВРЪХ ЧОВЕШКИТЕ ВЪЗМОЖНОСТИ .

Строзагорка

#294 Re: съд за агресорите в градините

2018-02-02 18:56

#2: -  

Крайно време е тези,които си позволяват да осъществяват психически и физически тормоз над деца в ясли и градини,не да напускат или да ги уволняват и да не понасят наказания,а направо да бъдат съдени и да влизат в затвор ,да видим дали ще посмеят.я


Гост

#295 Re:

2018-02-02 22:12

#78: -  

Аутизмът е вродено състояние. Говорите пъли глупости. 


Гост

#296

2018-02-02 22:17

"а и да спрем кражбите от парите и храната на децата ни. "
Вие нормални ли сте? Колко ще ви излезне едо дете да гледате по цял ден във вас? Аз съм го смятал и на мен ми излиза минимум 100 лева.
Даваме по 60 лв на месец за децата си, където да седят, да ядат по три пъти на ден, да спят и да бъдат обучавани. Как си предствяте, че някой краде от храната им или от парите им?
Както съм и за увеличение на таксата, за намаляне на групите и за търсене на качествен персонал, след като има условията. 
ЗА камерите съм, но съм против толкова неадекватно написаните изисквания в тази петиция!


Гост

#297 Re:

2018-02-02 22:24

#139: -  

Ами, борете се тогава да има нови педагози, които да работят с нови методи. 
Само че ми е много интересо кой млад човек ще се специализира 4 години и после ще отиде за 760 лева да работи. Унизително е.
Само че трябва да се вдигнат таксите, да се намалят децата, да се поднови персонала и с това на никой не му се занимава, защото никой не го интересува чак толкова, че да промени ситемата.


Гост

#298 Re: Re: против петицията съм, поради известни съображения

2018-02-03 11:23

#76: Надежда - Re: против петицията съм, поради известни съображения  

В петицията НЕ ВИДЯХ искане за намаляване броя на деца в една група, както и не видях искане да се поставят реални цели за представяне в тържества. За съжаление, видях само набързо написано настояване за поставяне на камери НАВСЯКЪДЕ в пространството на детските градини... Аз съм против. Съдържанието от подобни камери може да стане достъпно за всеки, който има болезнено любопитство към такъв материал. Замислете се: това са вашите деца, чиито снимки или видео, веднъж попаднали в нета, остават там - ще има записи и на отношения между самите деца, което може допълнително да провокира някои родители за по-нататъшни неразумни действия.
Ако се парвят записи  с камери, нека те да стават достъпни за порверка само на место  - съгласно определен регламент, при съмнения от страна ан родителите, а не да се пуска материал в нета.


Гост

#299 Re:

2018-02-06 04:30

Stefan Krastev

#300

2018-02-10 10:05

В някои градини в Англия се практикува следното - всеки родител си има потребителско име и парола, има право да се логва 3 пъти на ден за по 20 минути и да гледа в реално време. Така родителите са спокойни, а в същото време не се претоварва системата от постоянно висящи и гледащи майки, и не се създава един вид "Биг Брадър".