Митрополит Николай - пред църковен съд

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Митрополит Николай - пред църковен съд


Гост

#1

2016-06-01 19:34

Защото митрополит Николай вместо да обедините миряните той ги разединява. Време е да му се потърси отговорност.

Гост

#2

2016-06-01 19:46

Подписах е защото не искам разни психопати и алчни свещенници , да си пеавят каквото им е угодно !!!!! Как докато не се бяха намесили си идвахме в храма с усмивка на лицето и нямахме проблеми с никой ? А от както се намеси алчният Йордан и сложи ръка на най-работищата църква в градът ни започнаха проблемите !!!!

Гост

#3

2016-06-02 05:24

Защото в нея има изложени негативни последствия на само част от управленското поведение на Пловдивската епархия от митр. Николай . А това съвсем не е достатъчно.
Светльо Ангелов - Портос
Гост

#4

2016-06-02 07:34

От любов към Бога, Църквата Му и истината.


Гост

#5 Re:

2016-06-02 08:01

#2: -  

 Поддържам това мнение.


Гост

#6

2016-06-02 08:08

Крайно време е злокачествени образувания като Николай да бъдат хирургически премахнати за доброто на БПЦ и на всички православни християни.
Желая успех на петицията!

Гост

#7

2016-06-02 08:13

Petitsiata se bori za spravedliva kauza, niama kak da ne ia podkrepia s dve rutse.
Горан Благоев

#8 Не бъдете анонимни!!!

2016-06-02 08:26

Бог ни е създал личности и като личности, ще се изправим пред Него, когато настъпи този момент. Затова когато отстояваме Истината в Негово име нека не бъдем анонимни - моля ви, скъпи братя и сестри, не подписвайте тази подписка като криете името си в Интернет. Така само давате повече храна на тъмните сили. Имайте доблестта и куража да заявите открито своята позиция с вашето име - за да обезсилим всяко обвинение в манипулация и задкулисие, каквото несъмено кликата на Николай ще ни отправи!!! 

Като мирянин призовавам всички православни българи да подкрепят тази подписка, защото това е борба не само на хората от Асеновград и Пловдивска епархия, това е борба за бъдещето на БПЦ - след някоя и друга година Николай ще сложи патриаршеското було и тогава тежко и горко на всички ни. Аз не искам да бъда част от луксозната, подмолна и страхлива Църква на николаитите. Бог с нами!!! 


Гост

#9

2016-06-02 08:43

Защото ни омръзна да търпим наглото поведение на Отец Йордан Георгиев.синчето му "Отец Стилян" и ме възмути поведението на Пловдивския Владика Николай на Преполовение.че унизява публично един достоен Отец.Отец Тодор.и мисля .че тези хора с делата си изгониха нас Християните от БПЦ.и за това е време да вземем нещата в свой ръце.защото БПЦ те я превърнаха в бащения!
Светльо Ангелов - Портос

#10 Re: Не бъдете анонимни!!!

2016-06-02 08:59

#8: Горан Благоев - Не бъдете анонимни!!!  

Доблестни са последните ти постъпки, г-не Благоев, но аз не мога да спестя учудването си - кога сам напусна кликата около Николай, кога взе да ни наставляваш как се води война с нея, пишман Комито?

Инак съм съгласен с тебе.

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2016-06-02 10:30



Гост

#12

2016-06-02 11:32

Убедена съм, че Владиката трябва да е чист и безкористен служител, а не това, което е в момента..
Горан Благоев

#13 Re: Re: Не бъдете анонимни!!!

2016-06-02 11:40

#10: Светльо Ангелов - Портос - Re: Не бъдете анонимни!!!  

 Уважаеми г-н Ангелов-Портос

Никога не съм бил от кликата на Николай и няма да бъда. Моля, преди да хвърляте твърдения в пространството - проверявайте ги! Знам отношението Ви към мен, но поне недейте да мърсите подписката - антисимпатията си може да избълвате на вашия блог, както неведнъж сте го вършили. Последното нещо, от което има нужда тази кауза е да си хвърляме взаимни обвинения чрез коментарите...  

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2016-06-02 12:11



Гост

#15

2016-06-02 12:26

Той ми погуби живота

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2016-06-02 13:55


Горан Благоев

#17 Re: Re: Re: Re: Не бъдете анонимни!!!

2016-06-02 14:01

#14: Светльо Ангелов - Портос - Re: Re: Re: Не бъдете анонимни!!!  

 До Ангелов-Портос

Очевидно болната Ви фантазия има болезнена нужда от изява в интернет-пространството. Може да продължавате, въпреки последното си изречение: "И надявам се, че приключихме с нашия (за нази си с Вас) разговор". Аз лично повече не смятам да ви отговарям. А ако имате наистина конкретни документи и доказателства по всичко избълвано от вас - очаквам да ми ги предоставите. Иначе, нали знаете - всеки ще отговаря за лъжите си пред единствения безпристрастен Съдия...      


Гост

#18

2016-06-02 15:39

..църква,политика и бизнес не могат да вървят ръка за ръка!

Гост

#19

2016-06-02 15:40

Искрено вярвам в Християнските добродетели, които според мен са много чужди на онези, които управляват Българската Православна Църква. Всичко е пред очите ни. Тъжно ми е за онези , които истински служат на българския народ и са притиснати и непризнати от своите началници !

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2016-06-02 15:59



Гост

#21

2016-06-02 16:33

Подписът ми под тази петиция е заради открито и нахалното парадиране с богатство, натрупаното на гърба на миряните. Аз не съм вярваща, но и да съм едва ли бих позволила моята връзка с Бог да е чрез някого, който се облагодетелства от моята вяра. Отдавна ролята на църквата е изиграна.

Гост

#22

2016-06-02 17:46

Безкрайно съм възмутена от поведението на г-н митрополита и се надявам, че след като БПЦ намери сили да изхвърли недоразумението Дионисий, то ще намери сили да изреже и ОГРОМНОТО недоразумение Николай.
№ 22

#23

2016-06-02 17:53

О, и щях да забравя - възмутена съм не само от г-н пловдивския мУтрополит, но и от греховното му отроче - архиерейския наместник Йордан Георгиев!


Гост

#24 Лудото коле

2016-06-02 18:20

Тези които подписват петицията анонимно,със сигурност работят или при Данчо или при Колето

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2016-06-02 18:51