ЗА ДОСТОЙНО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ЖЕНИ, ПРЕБОРИЛИ НАДНОРМЕНОТО СИ ТЕГЛО!


Гост

#1

2016-05-21 10:37

Снимки и лични истории трябва да бъдат публикувани само след изричното съгласие на лицето, което е на снимките! Не трябва да се разрешава на жълти медии като "БЛИЦ" и "За жената" да правят сензации от житейските проблеми и драми на нищо неподозиращи хора !

Гост

#2

2016-05-21 10:45

Защото нямат право без предварителното съгласие на тези жени да публикуват техни снимки и данни за личният им живот.

Гост

#3

2016-05-21 11:32

По достойно е да осъзнаеш допуснатите грешките от неправилното хранене, довели до натрупването на много килограми, отколкото да коментираш, за да популяризираш сайта, за който работиш. Ако авторът си беше направил труда да вникне в смисъла на диетата или да я изпита на собствен гръб, надали щеше да направи подобна публикация. Говорим за затлъстяване на нацията, наднормено тегло на подрастващите и младите, а да се научим на култура на хранене - не. Парадокс! Мили дами, гордейте се, че сте намерили сили да се преборите с излишните килограми! Вярно е, че съм виждала публикации в групата на момичета, които според моите представи за "нормално" тегло са доста вманиачени, но чак пък да се оприличават всички на анорексички е меко казано нелепо. Успех на всички, които са взели решение да се преборят с проблема и на всички, които смятат да го направят в бъдеще! Уверявам ви - няма да гладувате. Всичко е въпрос на психика, ред, режим и културно отношение към качеството и количеството на храната. УСПЕХ !

Гост

#4

2016-05-21 13:48

Подписах,защото смятам,че никой няма право да решава вместо мен как да се грижа за своя живот!

Гост

#5

2016-05-21 13:52

Много е грозно и неморално да се крадат снимки и коментари от затворена група. Трябва да се попита първо... Идентичността на хората не се скрива като се "поразмажат" малко очите. Сигурна съм, че има и хора, които нямат нищо против да споделят успеха си, ама попитайте първо, не така с кражба!!!!

Гост

#6 Re:

2016-05-22 03:03

#1: -  

 


Гост

#7

2016-05-22 04:33

Браво, страхотна идея, много ми беше инъересно и как талантливо сте я направили!

Гост

#8

2016-05-22 15:24

za6toto vqrvam na tazi dieta polzvala sam q i svalix 30 kilograma

Гост

#9

2016-05-22 19:10

Подписах я защото смятам,че всички,които спазваме режима имаме достойнство като всяко човешко същество.Никой няма право да се подиграва с нас.Напротив-трябва да бъдем подкрепени,защото променяйки фигурата си,променяме и начина си на живот към по-добро и даваме добър пример на ххората.

Гост

#10

2016-05-22 21:28

Подписах я защото ненавиждам нечестните постъпки на хора възползвали се от доверието на околните!