Искаме награда за Милко, опълчил се срещу насилие над куче


Гост

#326 подкрепям Милко

2016-03-29 05:35

И какво трябваше да направи Милко да го настигне и даму изпее песничка ли и аз да бях щях да грумна щом е в мен пистолета щом такси го е гонило и тоз господин  не е предприел нищо какво трябваше да се направи и деца е имало които са викали


Гост

#327

2016-03-29 05:40

Този искам да го закача на теглича. Ще го влача с малко по големичка скорост та да му е по- готинко после.Евала на спасителя.Да съдят отворкато където влачи.Дано се прероди в куче и да го влачат.ТЪПАНАР.В чужбина ако е 10 години не му мърдат.

Гост

#328

2016-03-29 05:43

непримирима съм към бездушието,независимо как е проявено.В случая Милко е постъпил така, както всички трябва да постъпваме в такива случаи!

Гост

#329

2016-03-29 05:49

Защото съм човечна и всяко зверство трябва да бъде наказано!

Гост

#330

2016-03-29 05:53

Izrod! Tazi durjava se nujdae ot seriozni zakoni za zashtita na jivotnite i programi i nova instutuzia za obrazovane na naselenieto kak se gledat jivotinki i kakvo e pravilnoto otnoshenie kum tiah. Za kakvo imame sateliti? Za da gledame Animal Planet i da tzukame s ezik pred televizorite kak v chujbina spasiavat jivotni? A deistvia u nas??? KOGA???

Гост

#331

2016-03-29 05:59

Подписах защото съм възмутена от последиците за един човек защитил беззащитно животно...Докога насилниците ще се разхождат спокойно ненаказани ,а хората проявили доблест ще бъдат арестувани?Още повече насилникът утре може да тормози детето си или майка си с думите "те са мои ще правя с тях каквото си искам"...

Гост

#332

2016-03-29 06:02

stiga s tova nasilie nad jivi su6testva...sud za nasilnicite,Milko trqbva da bude za6titen,bravo na mom4eto.

Гост

#333

2016-03-29 06:02

Поредното нечовешко отношение към животно, което трябва да бъде наказано много строго, за да се разбере, че това повече не бива да се повтаря! Подкрепям постъпката на Милко и се моля повече хора да имат добри души и да реагират по този достоен начин в такива ситуации.

Гост

#334

2016-03-29 06:03

Za da vi eba maikata!!!!!

Гост

#335

2016-03-29 06:04

Браво на Човека, надявам се да успеем

Гост

#336

2016-03-29 06:08

Защо ли? Защото ми писна от безотговорното отношение на политици,съдии и всички останли инстанции!!!!Хора по- леко ли спите,като си затваряте очите?Безобразие,граничещо с лудост! Срам ме е, че живея в тази "държавица"!!! :-(

Гост

#337

2016-03-29 06:08

Петият член на семейството ми е лабрадор и честно казано, ако аз бях видяла това, щях да постъпя доста по-агресивно спрямо насилника на кучето. Предлагам някой да го 'забрави' вързан на теглич и да го влачи...Ефективен затвор трябва за такива, но живеем в толкова скапана, долнопробна и несправедлива държава, че ще изтормозят добрия човек, спасил кучето, вместо публично да линчуват онзи звяр.
цун кай ми хуя

#338 цун кай ми хуя

2016-03-29 06:08

милко е явен педераст и е стрелял защото този с кучето не е искал да го ебе !!!

смърт за милко !!!


Гост

#339

2016-03-29 06:12

Защото Милко със законно притежавания си газов пистолет се е опитал да предотврати едно престъпление. Доколкото разбрах, законът позволява да се произведе изстрел във въздуха с халосен патрон и не виждам с какво е нарушил закона за Обществения ред. Тук престъплението е срещу животното. А ако по случайност собственикът на кучето беше забравил не животното, а детето си, пак ли трябваше съседите му да си траят и да си кажат "ами то си е негово - да си го прави каквото иска!"

Гост

#340

2016-03-29 06:33

Защото човека просто е искал да помогне на беззащитното животно и не заслужава затвор
очевидно ти си оганичен простак "приятелю"

#341 Re: цун кай ми хуя

2016-03-29 06:34


Гост

#342

2016-03-29 06:44

Не мога да си представя, че съществуват изроди, които могат да причинят такова нещо на живо същество!

Гост

#343

2016-03-29 06:49

Защото насилието над животните трябва да спре- те не заслужават това! Време е да се осъзнаят тези които посягат над беззащитна животинка в какво са се превърнали, нима не са животни те? Срам ме е, че живея в такава държава в която престъпниците и насилниците са ненаказани.


Гост

#344

2016-03-29 06:50

Освен подкрепа за човекът, който се е застъпил за кучето, трябва да има петиция за наказание за извергът, който е сторил това на кучето.
Писна ни да живеем в беззаконова държава!!!!!!!!!!!!!!!!!
Всички изверги в затворите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гост

#345

2016-03-29 06:51

Защото не е нормално да се арестува човек, който е направил нещо срещу насилието над животното, а да се пусне този изверг. Много хора понякога коментират, че защитаваме животните, а има хора които гладуват. Ами как да защитавам такива хора, като този ненормалник, който вързал кучето и го "забравил".

Гост

#346

2016-03-29 06:56

Дано с тези петиции подпомогнем да се промени отношението на властите ни към насилието изобщо!!!

Гост

#347

2016-03-29 06:57

Този,който е влачил кучето,трябва да бъде осъден поне на 5 г. Затвор и парична глоба в размер на 5000лева!!!!

Гост

#348

2016-03-29 06:59

Браво на момчето дало отпор на българското овчедушие,цинизъм и садизъм!Жалко че не съм бил там!Но вече е намерен идиота!

Гост

#349

2016-03-29 06:59

До кога дъргавата ще си затваря очите? Ако толкова искаха да спазят закона да бяха арестували и двамата. Но да арестуваш човек намесил се в критична ситуация това е безумие и да оставиш един изверг на свобода. Днес идиота, който са оставили да си прави каквото иска влачи куче, утре ще влачи човек. Ако вие господа полицай не можете да пазграничите доброто от злото и кой има по-голяма вина в дадена ситуация, то голяма част от обществото може, трябва ли ние да се цаемем с вашата работа?

Гост

#350

2016-03-29 07:00

Роднините се опитаха да оправдаят безумието на насилника. Било случайно, тръгнал спешно, да поправят автобуса. Аз съм шофьор. Непрофесионален. Не мога да си представя, че по мен, докато карам, хора ще ми махат, кола ще ми присветва с фарове и ще ме гони, а аз ще си карам и няма да спра да видя за какво става дума! Може да горя, да съм сгазила или да влача  дете, как няма да спра! Ама много плоска роднинска защита! Защото не бих се качила при такъв непокис автобусен шофьор, на когото е поверено общественото здраве и живот! Той трябва да бъде уволнен! Ако полиция нямаме, това е ясно, работодателят му трябва да покаже, че е отговорен за хората, които се качват при лумпени автобусни шофьори като този дегенерат! Неадекватно поведение! Такива са ми изводите след тъпата роднинска защита, която чух! А човекът с пистолета е постъпил като Човек. Да не се притеснява! Подкрепям го и съм убедена - има Кой да въздаде!

 Работодателят да не се чуди как да го уволни! Тройна психоекспертиза, с независими една от друга психолаборатории ще покаже непригодността му за длъжността! То и без психотест е ясно, че не става! Да си изкарва хляба с друго, не с безотговорност към живота на хората, които вози!