Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция към главния прокурор Борис Велчев


Гост

#976

2011-05-23 15:46

да умре сидеров и тфа е

Гост

#977

2011-05-23 15:47

RIP SIDEROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOV prestavqm si toy da e prezident na bulgariq ALLAH da pazi

Гост

#978

2011-05-23 15:48

фактът, че подписах петицията е повече от достатъчно. Няма нужда от излишни коментари. Жал ме е за хората, които вярват на подобни PR-акции.
Драгнев

#979 Re:

2011-05-23 15:52

#968: -  

 Напиши го това и на кирилица. Доста смислен текст е. Нищо положително не се получава, ако омразата е силата, която те бута.

Иначе, от Библията четем, че повечето хора съчувстват на жертвата, но светците съчувстват на агресора. Те знаят и усещат, че той има по-голям проблем.

Мир Вам.

-Християнин


Гост

#980

2011-05-23 15:52

Аз съм против това ходжите да вият като вълци в населените места, да не говорим, че съм и против джамиите, но все пак ги приемам, само против първото съм, но не е начина разни болни хора да ходят и да насаждат умишлено етническо напрежение между населението с цел да се сполотяват малцинствата и да се обединяват зад Доган. Ето, депутати са, да вкарат в парламента закон и готово, за 15 минути всичко се решава мирно и кротко.

Гост

#981

2011-05-23 15:54

Определено вярвам, че ако депутатският имунитет бъде свален на доста хора(а защо изобщо депутатите трябва да са "имунизирани" и с/у какво?)от т.н. политическия парламентарен "елит", ще си помислят дали ще имат такова арогантно и нагло поведение и на улицата и при "среща"с полицаите...:))

Гост

#982

2011-05-23 16:00

Да се разследва проекта АТАКА как е създаден от ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ и КОМУНИСТИТЕ, кой го финансира ,как неизвестната кабеларка СКАТ послужи за трамплин на Волен Сидеров - бивш фотограф в ОУ на МВР Враца преди 1989 година.

Гост

#983

2011-05-23 16:01

Много навременна и адекватна реакция. Лидерът на партия Атака Волен Сидеров е крайно опасно присъствие не само в Народното събрание и ако България действително е правова държава, той трябва да понесе наказателна отговорност за разпалването на омраза и подбуждане към етнически конфликти. Наложителна е и психиатрична експертиза, очевидно има проблем и поставя в риск както околните, така и себе си.
проклетник

#984

2011-05-23 16:03

и стига с тая "толерантност" , толераси нещастни . Тонколоните на джамията цепят въздуха всеки ден -"бъдете толерантни" . Затворили движението - "бъдете толерантни" . Сигурно трябва да бъдем толерантни и на следващия коч-байрам , като докарат жертвените овни и започнат да ги КОЛЯТ НА УЛИЦАТА пред джамията ? А? Ами тогава да толерираме и другите ислямски практики - полигамията напр. Рязането на ръце за кражба . Пребиване с камъни на неверните съпруги . Аз лично нямам нищо против .
ДИДИ

#985 Re: ГЛУПОСТ

2011-05-23 16:06

#51: - ГЛУПОСТ

ВЪВ ВЕЛИКОБРИТАНИЯ МОЖЕШ ДА ВИДИШ ВСИЧКО И НИКОЙ НА НИКОГО НЕ СЕ ОПИТВА ДА ПРЕЧИ И ДА МУ НАЛАГА НА КОЙ БОГ И КОГА ДА СЕ МОЛИ ,ЗАТОВА НЯМА НИКАКВИ БЕЗРЕДИЦИ,ПРОСТО НА НИКОЙ НЕ МУ СТИСКА ТАМ ДА СЕ ПРАВИ НА ПО-ВЕЛИК ОТ ДЪРЖАВАТА И БОГ ,ЗАЩОТО ЗНАЕ КАКВО ГО ЧАКА И ТО БЕЗ НИКАКЪВ КОМПРОМИС И НИКАКЪВ ИМУНИТЕТ НЯМА ДА ГО СПАСИ.ТАМ СЪМ ИЗКАРАЛА СПЕЦИАЛИЗАЦИЯ ОТОНОСНО ТЕЗИ ВЪПРОСИ И ОЩЕ ДРУГИ ,ИМАМ 4 ДНИ СТАЖ И В ЖЕНСКИЯ ЗАТВОР В ЛОНДОН ,ДОРИ И ТАМ СЛУЖИТЕЛИТЕ НЕ СИ ПОЗВОЛЯВАТ ВОЛНОСТИ СРЕЩУ ЛИШЕНИТЕ ОТ СВОБОДА,НИЕ ВСЕ ОЩА СМЕ СИ ВАРВАРИ,ТОВА Е !

ДАРИ

#986 Re:

2011-05-23 16:16

#919: -

ТИ СИ БИЛ ГОЛЯМ ТЪПАНАР БЕ, ГАЛОШ ТАКЪВ,АМИ АКО ВСИЧКИ ПО СВЕТА СКОЧАТ СРЕЩУ ЖИВЕЕЩИТЕ В ДРУГИ ДЪРЖАВИ БЪЛГАРИ И РАЗСЪЖДАВАТ КАТО ТЕБ ,КАКВО ЩЕ СТАНЕ ?ДАВАШ ЛИ СИ СМЕТКА ,ЧЕ ЕДИН ДЕН И ТИ МОЖЕ ДА ЖИВЕЕШ В ДЪРЖАВА КЪДЕТО ОСНОВНАТА РЕЛИГИЯ ДА Е ИСЛЯМА ,А ИЗОБЩО ЗНАЕШ ЛИ НЕЩО ЗА ТАЗИ РЕЛИГИЯ,СЛАБОУМНИКО !?

Огорчен

#987 До тези зад "паравана"....светоуправниците!...

2011-05-23 16:31

Вашите действия и бездействия "уважаеми", вашите идеи ,мисли,заговори ще доведат в крайна сметка и до падението ви ! (за което ,толкова народ въздиша)Изкуственото създаване на "обществен" строй ,лидери,ценности и пр. винаги са водели до ПЪЛЕН КРАХ !!!....Да живеем в 21 век ,но истинските ценности са вечни! След време ще разберете това ..просто е неизбежно.Всяко противоестествено деяние ,което се смята сега за "ценност" води до следващо и така до безкрай.Мислите ли ,че няма да му се сложи край на това?!? Аз не мисля така.Дано това където сте го подготвили този път отмине МАЙКА НИ БЪЛГАРИЯ!!! Българин съм и НИКОГА не ме е било срам от това!!!

Гост

#988

2011-05-23 16:36

Имам един въпрос към привържениците на Атака-господа,вие знаете ли вашия главатар Сидеров коя религия изповядва? Аз мисля че неговата религия е "рейтинга"зашото ако беше християнин нямаше да спира камбаните на църквата в Батак шото му пречели да говори.На тоя май всичко му пречи.

Гост

#989

2011-05-23 16:48

Прокуратурата да се задейства, че станахме за смях в Европа!

Гост

#990

2011-05-23 16:50

АТАКА отдавна прекрачиха прага на всякакви норми и морал. Надявам се това да бъде спряно в зародиш, за да не берем "плодовете" на незрели, инфантилни и агресивни хора. Това, което те правят не трябва да се допуска в България. Човек не избира какъв да се роди, но в един момент, вече с пълно съзнание, избира какъв да стане. А господин Сидеров, вярвам, го прави това с пълно съзнание, и следва да си понесе отговорността!


Гост

#991 Re:

2011-05-23 16:54

#988: -

и нямаше на най-святия за християните празник да се прави на палячо пред църквата в ноща на Възкресение... жалко, че нито един християнин не се засегна тогава

 

Лила

#992 Линк към видео, което може да помогне на Полицията, всичко се вижда много добре...

2011-05-23 16:54

http://news.ibox.bg/news/id_20896539 Докато не е изчезнало :-)



Георги

#993 Re: Re:

2011-05-23 16:55

#969: - Re:

На тях и на целия европейски съюз!


Гост

#994

2011-05-23 16:55

Волен Сидеров е много опасен за обществото, безредиците които предизвиква и бездействието на държавата го правят да си мисли ,че е безнаказан.Трябва да отиде там където му е мястото.

Гост

#995

2011-05-23 16:59

Крайно време е да се спре с тези двулични политически игри. Трябва да се спре изкуственото подклаждане на омраза между обикновените хора!

Гост

#996

2011-05-23 17:04

Стига болни мозъци и амбиции живеем си мирно волен и останалите гладни за власт в ЗАТВОРА

Гост

#997

2011-05-23 17:05

Наред с Атака, да бъде разследвана и ДПС! Атаката на АТАКА е била уговорена и очаквана. Там имаше хора от страна на ДПС, които надали са влизали в джамия да се молят! Случайно ли беше присъствието на братя Юзеирови?! Разбира се, това не умаловажава престъплението на атакистите!
Кръстан

#998

2011-05-23 17:14

Действията на Волен са провокирани от нахалството на мюсюлманите. Отворете си очите и вижте - където по света има някакъв конфликт в него са замесени те. Все тяхните права са нарушени. Каква работа имат в центъра на европейска столица да вият шумно и нагло. И в 21 век да ми се правят на вярващи. Религиите са опиум за народите, а ислямът е като фашизма - само че на религиозен, а не на расов принцип - това е най-воинстващата религия, която влиза в конфликт с всички останали.

Гост

#999

2011-05-23 17:14

ne ni stiga Todor Jivkov 45 godini da ni machka ,a sega i tozi psihopat ot kade se poyavi ...!!

Гост

#1000

2011-05-23 17:18

Начин е да се види позицията на много хора..и да се свърши работата!До безкрай не трябва и не може да се търпят хората с лични проблеми.Можем само като истински християни,да се молим за тяхното влизане в мир с Бог!