Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция към главния прокурор Борис Велчев


Гост

#176 Re:

2011-05-22 09:14

#2: -

Абсолютно на същото мнение съм, че работи за ДПС


Гост

#177

2011-05-22 09:32

С подобни простотии на човек,явно имащ здравословни проблеми,Европа няма да ни търпи дълго!

Гост

#178

2011-05-22 09:35

Трябва да се разследват обаче действията и на двете страни в конфликта тъй като ползи от това безуми извличат и двете партии - Атака и ДПС.Като е време да се потърси отговорност и на Ахмет Доган за това което говори пред електората си тъй като неговите действия не са по-различни от тези на Сидеров само дето са по-завоалирани.

Гост

#179

2011-05-22 09:38

Дано главният прокурор Борис Велчев, предприеме необходимите действия - Успех на всички..!

Гост

#180

2011-05-22 09:40

Да беше правил подобни изцепки в западна страна да са го махнали отдавна.

Гост

#181

2011-05-22 09:49

Тая петиция дава израз на мнението и желанието на много българи, които не искат да бъдат идентифицирани с човекопрезрителното поведение и мислене на господин Волен Сидеров и желаят да се снеме неговият имунитет. Изкуствено създаденият етнически раздор е срам за нашата страна. Ако има етнически разногласия, то правителството и неговата политика трябва да вземат мерки за справедливо разрешение на подобни разногласия.

Гост

#182

2011-05-22 09:49

Сидеров е вреден за Бьлгария!Много вредн!Не може и не трябваше да бьде допуснат в Батак,за да поругае Баташките мьченици,което реално стана,а той остана ненаказан.Затова последва и историята с джамията в София.И ако Борисов в качеството си на Премиер не отстрани този олигофрен ,роден с диагноза Синдром на Даун,само ще загуби.
При този човек или по точно казано идиот,сьбрал около себе в измислената партия Атака шайка лумпени и недорасли тинейджьри,всичко е комерсиално,това е втория Жорж Ганчев,човек изплувал в прехода като изхабен парцал от подмолите на стара и мрьсна селска река.Мястото на този провокатор е в затвора,не в лудница,защото този боклук не е луд!Така,че сега е ред на Борис Велчев да докаже защо е е заслужил да бьде избран за Гл.прокурор на Република Бьлгария.А приказките на Доган и коментарите на комшиите на юг от Бьлгария за нарушаване на етническия мир няма да уплашат никой нормален бьлгарин.Анадьм!

Гост

#183

2011-05-22 09:53

Варварщина! В държавата има закони, нека се спазват!

Гост

#184 Re:

2011-05-22 10:03

#159: -

Точно така е и точно това използва В. С. ! А Атака и ДПС са двете страни на един и същи медал. А тия две страни - партии са предварително  замислени от някого, който иска да разори България! Ако мнозинството не разбере това, ние сме загубени!


Гост

#185

2011-05-22 10:04

България е единствената страна на Балканите,в която гражданите са успели да съхранят етническия мир! Надявам се ,че ние като нация няма да позволим на не нормални хора да провокират етническия мир! В бедна страна като нашата една малка искра може да подпали пожар!
vellell

#186 Re:

2011-05-22 10:07

#1: -

Щом българи се събират и подписват за да защитават "мирни" и "беззащитни турци ( вчера се появиха снимки по сайтовете на "мирни" турци с ножове в ръка пред джамията ) значи работата не е на добре. Не съм чул да има подписка свързана с турцизирането на Родопите или пък да бъде свален депутатския имунитет на Доган...не съм чул да има подписка от безработни българи който не могат да си намерят работа в Родопите или Лудогорието именно защото са българи, а там целия бизнес и държавна администрация се държи от турци....и не на пиоследно място ми е любопитно ако е турция - турски депутат отиде пред църква и направи подобно нещо дали ще има групи във фейсбук от засрамени турци....лично аз силно се съмнявам...


Гост

#187

2011-05-22 10:10

атака и дпс са от едно котило.
а умния тактик никога не би предприел такъв побой .
умния политик си достига целите с повече ум, а не със предварително загубени действия.

Гост

#188

2011-05-22 10:12

Аз съм солидарен с хората, чийто чувства и вярвания бяха накърнени вчера и защото смятам, че трябва да живеем в държава на солидарност и аз като млад човек искам да се разбирам с етносите, с които живея заедно. Всеки човек има вярвания и никой друг няма право да ги накърнява по какъвто и да е било начин.

Гост

#189

2011-05-22 10:13

Не само безспорният авторитет на Огнян Минчев ме подтикна да подпиша петицията: смятам, че фашизоид като Волен Сидеров с неговите орди лумпени е изключително вреден за международния престиж на България, който и без това не е особено висок.

Гост

#190

2011-05-22 10:15

Затвор за Волен Сидреов и Ахмед Доган !

Гост

#191

2011-05-22 10:18

проявите на нетолерантност и открита агресия от страна на неонацистите в българия нарастват лавинообразно,насърчавани от бездеъствието на властите,,,но може би тези прояви не влизат в категорията знакови престъпления на премиера и управниците не ги ссмятат за важни защото пострадалите са обикновенни хора,а не богаташи

Гост

#192 Re:

2011-05-22 10:20

#38: Вели -

Уважаеми Господине!

Ако има разногласия на религиозна основа, то те, в една европейска държава, за каквато България претендира, не се решават с бой и скандали. Те са част от политически решения и тия решения са в българска ръка тоест власт. Преди да набеждавате "горепишещите" като национални предатели, спрете са за минута и разсъдете, кой предава кого! Ако ние, българи, не сме в състояние да се управляваме справедливо, за това не са виновни ни мюсюлмани ни цигани, ние имаме възможността, която 40 години ни беше отнета, да отидем на избор на едно българско правителство и да си дадем гласа за един справедлив управител на страната ни. Защо всеки трети българин си стои в къще и не си дава гласа? И за това ли са виновни мюсюлманите, циганите че и евреите? Така че преди да раздавате епитети и преди да определяте виновните, то се замислете малко кой е наистина виновният в случая? Така че случаи като "шумово ниво" "молитва на тротоара" трябва да се решават от политическата власт , а не с бой. Но още от комунистическо време бългаинът е свикнал да мълчи, там където трябва да покаже гражданска доблест, а боят е нещо много първосигнално и лесно!


Гост

#193

2011-05-22 10:22

Всеки има право да изразява свободно своето мнение и националистите не трябва да правят изключение.

Но агресията трябва да бъде строго и безкомпромисно наказвана, особено когато е насочена към беззащитни и миролюбиви представители на обществото. А Волен Сидеров е доказвал многократно, че цялостната му идеология е изградена върху сляпа агресивност, закостеняло мислене и отчайващо объркано разбиране на термина "нация".

Гост

#194

2011-05-22 10:24

Недопустимо, не трябва да се случват такива неща. Всеки има право свободно да изповядва религията си.

Гост

#195 Re: Re:

2011-05-22 10:27

#186: vellell - Re:

Господине, една несправедливост не прави друга несправедливост справедлива. Ако така наречените турци и цигани са престъпили закона, то ВСЕ ОЩЕ БЪЛГАРСКОТО правителство е длъжно ДА СИ ВЪРШИ РАБОТАТА, както се казва по модерному, и да се грижи за спазване на законите от ВСИЧКИ български граждани включително турци и цигани! Аргументацията ви е много , извинете, примитивна! Обърнете се към законното правителството, което вие законно сте избрали! Ако въобще сте били в тая една трета на избиращите българи!

 


Гост

#196

2011-05-22 10:28

Възмутена съм от наглата провокация на Сидеров и "Атака"и настоявам всички органи да реагират светкавично.

Гост

#197

2011-05-22 10:30

Nemoje nespravedlivostta da ostane nenakazana! Vseki 4ovek ima prava, i vseki trqbva da gi sabludava i uvajava!

Гост

#198

2011-05-22 10:31

Този човек не само не заслужава да бъде наричан български депутат но не заслужава да се нарича българин изобщо!!!

Гост

#199 Re:

2011-05-22 10:33

#193: -

Какво значи националист за тебе? Определи , моля те, това понятие! И не забравяй, че за понятия и идеи кръв и то невинна кръв се е ляла, ти съгласен ли си да лееш твоята? Мислиш ли наистина, че тия хора, които пишат тука, не обичат родината си, не, те всички я обичат, иначе отдавана да я бяха напуснали и отишли там, където такива понятия има, но се държат все още под сурдинка, защото омразата на всички хора по целия свят е огромна, но там поне тя е по-добре канализирана!

 


Гост

#200

2011-05-22 10:37

От това което видях по телевизията съм на мнение, че членовете на Атака провокират и предизвикват мюсюлманите. Именно те са нападателите, а не "мирни" жертви.