Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Радослав

#1001

2011-05-23 17:20

Как Волен да е жаден за власт, нали подкрепя правителството без да има нито един министър, това ако беше Костов цели министерства щяха да заминат!
За първи път някой в българската политика дава без да получи в замяна, Волен е велик човек и народът е с него!


Гост

#1002

2011-05-23 17:21


До#998
'Имам един въпрос към привържениците на Атака-господа,вие знаете ли вашия главатар Сидеров коя религия изповядва? Аз мисля че неговата религия е "рейтинга"зашото ако беше християнин нямаше да спира камбаните на църквата в Батак шото му пречели да говори.На тоя май всичко му пречи.'

Гост

#1003

2011-05-23 17:23

Време е...

Гост

#1004 Re: kak kato zamerya djamiya s yayca ili kato kreshti"turski mekereta"takali protestirash

2011-05-23 17:24

Чирпанлията

#1005 Последните циркаджилъци на Срама за България-Сидеров:

2011-05-23 17:27

Колко трябва да е закъсал за всякакви,но най-вече народо-полезни идеи човек,че да пробва номерата на Хитлер през 2011 година? Кой българин има интерес страната му да се излага пред света чрез изстъпленията на това политическо недоразумение наречено "Атака"? Това ли са плодовете на демокрацията ,които българския народ заслужава да получи?Ако имаме луди,толкова ли не може да се намери място за тях в съответната институция? И какво правят другите институции,които иначе така сладко си хапват залъка,които иначе не толкова ситият ни народ им дава?Не им ли присяда?

Гост

#1006

2011-05-23 17:41

Поведението на Сидеров е осъдително. Нито е времето, нито е мястото за подобни заигравания с неща, които могат да запалят искрата на един конфликт, който после трудно може да бъде овладян.

Гост

#1007

2011-05-23 17:45

Сидеров трябва да бъде спрян. Само България се опази от етнически конфликт, не ни трябва.

Този човек е комплексар. В нормална страна той няма какво да прави, защото не може да работи. Затова трябва да създава конфликти, за да може да се осъществява.
red_boy_fire-wall

#1008

2011-05-23 17:56

ЗАГОРСКИ ВЕЧЕРИ

Сидерчо е с Бойко гъст,
щото Капка има пръст.
Пръст или е нещо тясно,
туй ще видим скоро ясно.

Хили,кланя се пред него,
щото има тъпо его.
Мека китка си е той,
май му требе малък бой.

И защото е тъпак,
той си е голям калпак.
Май му трябва и ибрик,
за да правят с Капка трик.

Хей Атака ще ни вкара в батака.
С бате Бойко барабар,
този наш велик пожарникар.
Щото майна е галфон.
И си е надут КАФЯВ балон.

Н.П.

Гост

#1009

2011-05-23 18:03

забрана на атака и сидеров на съд
Кочо Чистеменски

#1010

2011-05-23 18:13

Абе неразумнии юроде, поради что се срамиш да се наречеш болгарин.. Та така писал и тоя глупак, националиста му с националист. Па да не говорим за Левски, Ботев, и други неблагодарници, тръгнали срещу добрите турци. Ми добри са я, когато се разбунтуват българите, башибузука ги избива да не се мъчат повече. Ей, много плодовит е бил поп Кръстьо, я колко мекерета имало. Май ще трябва пак да пишем кърваво писмо, ама тоя път до Европа срещу етнически партии, които се покланят пред паметници на убиици на невръстни деца.

Гост

#1011

2011-05-23 18:14

партии и социални организации проповядващи етническа или верческа омраза са противоконституционни и всички техни дейци трябва да бъдат наказани според закона както и управляващите допуснали тяхното съществуване. България е страна на шарени хора смесица от вековете. тук няма място за омраза. ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА
Григор

#1012 Re: Петиция към главния прокурор Борис Велчев

2011-05-23 18:30

#63: - Петиция към главния прокурор Борис Велчев 

 Евала бе, ПИЧ!!!!! Само така!!!!!!!!

Вели

#1013 Re:

2011-05-23 18:35

#64: -  

 Що  не протестираш пред парламента слещу КОМУНИЗМА - та този парламентсъс закон определи БКП И НЕЙНАТА АСЛЕДНИЦА - БСП за ПРЕСТЪПНИ ОРГАНИЗАЦИИ!!!  А както се видя от видеозаписите, ТЕРЦИТЕ извадиха оръжие срещу атакистите, а не обратното!!! Само малоумни комунисти - последователи на преподавател по научен комунизам, може да дрънкат такива глурости!!! Комунистите са БЕЗРОДСТВЕНИЦИ!!! Това е идеологията им!!! явно г-н Минчев още не е разбрал, че дисциплина като научен капитализъм НЯМА!!!!


Гост

#1014

2011-05-23 18:46

Недопустимо е това... Всеки трябва да носи последствията от действията си!

Гост

#1015

2011-05-23 18:47

Подкрепям петицията с двете си ръце

Гост

#1016

2011-05-23 18:48

волен сидеров е заплаха за националната сигорност. този човек трябва да бъде наказан за действията си.
Изберете псевдоним

#1017 Re: Абе неразумнии юроде, / #1010

2011-05-23 19:06

#1010: Кочо Чистеменски -

1. "поради что се срамиш да се наречеш болгарин..."- поради все по- честото асоцииране на моята етническа принадлежност с обидни понятия като Волен Сидеров, " Атака", национализъм и пр. Срамувам се също и че съм сънародник на част от пишещите коментари тук (имам предвид използващите изрази като "тъпанар", " мекере" и пр. в дискусии на политически теми. На всеки такъв много подхожда една турска дума- "гьот").

2. "да не говорим за Левски, Ботев, и други неблагодарници,"- Не знам колко си чел от и за Левски и Ботев. Ама що ли си мисля, че НИКЪДЕ НИТО ЕДИН ОТ ДВАМАТА НЕ СЕ Е ОБЯВЯВАЛ ПРОТИВ ТУРЦИТЕ. Все оставам с впечатление, че те са се борили срещу Османската империя като такава..... И за национално и етническо самоопределение, а всички български турци биха се подписали за такова.. Което с " долу турците" май няма нищо общо. Даже си мисля,ч е като е казал " да даде място на съгласието, братството и съвършеното равенство между всички народности. Българи, турци, евреи и пр. ще бъдат равноправни във всяко отношение: било във вяра, било в народност, било в гражданско отношение, било в каквото и да е било. Всички ще спадат под един общ закон, който по вишегласие на всички народности ще се изработи." ( в част 1 - " Демократска република"на личното си тефтерче) е имал предвид нещо съвсем различно от крясъците на г-н Сидеров.

 


Гост

#1018

2011-05-23 19:06

Хайде стига вече!! Този луд човек трябва да бъде наказан по някакъв начин!

Гост

#1019

2011-05-23 19:07

Tozi nenormalnik trqbva da byde zakluchen v zatvora!

Гост

#1020

2011-05-23 19:09

Току що разбрах от новините, че има такава петиция и няма как да не подкрепя тази инициатива! Дано има резултат!

Гост

#1021

2011-05-23 19:10

Злобен, нагъл и безочлив човек, това неговото не е нормално!

Гост

#1022

2011-05-23 19:13

Sram i pozor!!! Psihiatriqta go zove!!!
Гост

#1023 Re: ГЛУПОСТ

2011-05-23 19:13

#51: - ГЛУПОСТ

Господине/Госпожо,

Пише се: посТлани, граД, дискУтираме, кЪдето; допускате и много пунктуационни грешки. Научете български език! Срамота е!!!!!!


Гост

#1024

2011-05-23 19:13

всички хора са братя

Гост

#1025

2011-05-23 19:26

Тази бълха Сидеров трябва най-после да си намери мястото в някой психиатричен диспансер,където му е мястото.Нашата държава точно сега няма нужда от шизофреници.Подкрепям тази петиция и надявам се ,че поне сега нашето законодателство ще си свърши работата както трябва.