Петиция в подкрепа на БХК

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция в подкрепа на БХК


Гост

#1

2015-11-08 10:32

Напълно подкрепям автора. В България на всеки, на който не му отърва нещо, тръгва да прави петиции, с намерението да дискредитира някой и да употреби натиск срещу него, използвайки тълпата за гнусните си цели.
dasdad

#2

2015-11-08 10:34

mamkavi i selqnduri

срам и позор

#3

2015-11-08 12:23

Срам и позор за този българин, който приема за нормално финансирана с парите на Сорос организация да издига за "Човек на годината" убиеца на млад и образован българин. Поставете се на мястото на родителите на Андрей Монов. Представете си, че детето ви е заклано като животно насред столицата от един разпасан наркоман. И този убиец не само е освободен от затвора, но и бива предлаган за "Човек на годината"?! НЕ ВИ Е СРАМ! ЗАКРИЙТЕ ТАЗИ ПЕТИЦИЯ, защото всичко в този живот се връща.

статистика

#4

2015-11-08 13:44

Според данните на статистиката на тази петиция

3 души са подписали тази петиция. Подписалите петицията са от 2 различни IP адреса.

Петицията е подписана от Варна, София и Плевен. Как така двама от различни градове са писали от един и същ IP адрес? Сорос???

зз

#5 Re:

2015-11-08 13:46

#3: срам и позор -  

 петицията е в подкрепа на БХК не на  тази спорна кандидатура


Гост

#6 Въпрос към бхк??????

2015-11-08 14:45

бат сороско и глутница са им казали - подкрепяйте ни, че в противен случай заплатки в еврата от нас нема да видите((  Ще трябва яко да работите като останалите ви сънародници за 300-600 лв на месец и ще плащате като цените в ес и северна америка. Защо този "комитет" не защити българските интереси- факта, че заплатите са толкова ниски в сравнение с ес, а цените са същите, даже и по-високи, е вече престъпление и нарушение на човешките права, водещо до ГЕНОЦИД:(  А нали това беше работата на този ''комитетин'' - да защитава правата на хората, а тук имаме нарушение на основно право - Право на съществуване. Пенсионерите не са ли хора? Как живеят с 170-350 лв на месец и плащат 200-300 лв. мес. топло. На много въпроси имат бкх да отговаря пред съда и пред съвестта си, ако имат такава:(

Тони

#7

2015-11-08 15:01

И от мен един въпрос - Защо да подкрепя тази петиция или въобще БХК, ако не съм циганин, бежанец или затворник (какъвто не съм) ? Нека някой ми отговори, току виж ме убедил, че греша.


Гост

#8 Re:

2015-11-09 04:01

#7: Тони -  

 А защо трябва да бъдете убеждаван ? Ако не ви харесва, просто подминете!

Ангел Петров

#9

2015-11-09 06:59

Е няма как да подкрепя организация чиято основна дейност е да защитава престъпници!


Гост

#10 Re: Re:

2015-11-09 10:58

#8: - Re:  

 те всчки ви подминават вас - боклуци

 


Гост

#11

2015-11-09 15:57

Към организаторите: Добре ли прочетохте какво сте написали - "Да подкрепим хората, които застават в подкрепа на онеправданите и неравнопоставените и отстояват хуманни и демократични принципи!!!"

Toni

#12 Re: Re:

2015-11-09 19:48

#8: - Re:  

 За да ме спечелите за каузата си. Защото съм останал с впечатлението (и моите приятели също) , че освен роми и чисти престъпници други не защитавате. Ако съм в грешка дайте пример. Не съм чул да защитавате правата на някоя майка, на която поради абсурдни предтексти са и отказали маичинските, или пък за някой бачкатор уволнен от работа без нищо. Или пък на някой българин на, които му взимат къщата/апартамента от банката защото не може да си плати вноските щото бил уволен от работа (м/у това никой не го интересува, никой не те чака да си намериш работа - такива случай много, защитавайте ги.), или пък на българин решил да си дострои нещо в СОБСТВЕНИЯ си дом, но идват и му катурват една камара глоби и ако не ги плати му събарят ВСИЧКО (всъщност няма гаранция, че дори и след плащането достроенето от него няма да се събори). Да сте защитавали някакви подобни хора? Ако да, бих се радвал да прочета нещо по въпроса.