За Сваляне на Имунитета на Волен Сидеров
Свържете се с автора на петицията
Няма да забравя как господина Сидеров направи едно полицайче на нищо пред народното събрание.Ако полицая беше добре обучен веднага щеше да тури на мястото този гамен.Пред закона всички сме равни, но така е, ние сме си виновни като избираме такива депотатчета.Правят си каквото си искат.Карат ги със служебни коли, имат си барикадирани къщи, когато са с тяхните автомобили ги спират, където си искат и никой не им закача жълти бележчици и ги вдига с паяци, а ние бунаците си плащаме като попове и си блъскаме главите, и им пълним джобовете да си живеят като принцове.Не знам до кога ще си траем и няма да спрем веднъж за винаги тези костюмирани бандити.Ние им казваме, че не ги харесваме да си ходят, а те ни се присмиват и си правят каквото си искат.А нещата могат да станат много лесно ако сме единни.Спираме да им плащаме данъци и всички други плащания и ще ги изгоним за броени дни,
Веднъж завинаги облечените с власт трябва да разберат,че са като нас,обикновени те хора.А за Сидеров-нямам думи-невиждана наглост !
Крайно време е да бъде променен законът за имунитета и да не се допуска всеки да прави каквото си иска. Да важи само във връзка с парламентарната дейност на депутатите, както и с дейността на кандидатите за общинари и кметове, но не и за свинските им прояви на улицата.
| This discussion has been closed. |