За Сваляне на Имунитета на Волен Сидеров
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията За Сваляне на Имунитета на Волен Сидеров
|
Гост |
#12015-10-10 16:12Защото този човек не е за там.Трябва за постоянно да му падне имунитета. |
|
| |
|
Гост |
#22015-10-10 16:19Защото този идиот трябва да бъде затворен! |
|
| |
|
Гост |
#32015-10-10 16:24Защото е крайно време държавата да се защити от подобни недоразумения. |
|
| |
|
Гост |
#42015-10-10 16:29След сваляне на имунитета, тест за тежки наркотици, психиатричен преглед и по бързата процедура! |
|
| |
|
Гост |
#52015-10-10 16:34Отдавна този простак си е за затвора........ |
|
| |
|
Гост |
#62015-10-10 16:36Не само сваляне на имунитета, но и ефективна присъда веднага! |
|
| |
|
Гост |
#72015-10-10 16:49Защото ме е срам от този идиот и неговата банда, че са българи и тъпчат хората и тази земя! На престъпниците мястото им е в затвора, а не в парламента! |
|
| |
|
Гост |
#82015-10-10 16:53Безобразията на Волен и компания минават всякаква нормална и разумна граница! Искам да попитам къде е Прокуратурата, Полицията и Парламента? До кога престъпленията на самозабравили се елементи ще бъдат подминавани и прикривани? И до кога ние нормалните български граждани ще търпим този цинизъм? |
|
| |
|
Гост |
#92015-10-10 16:58Както ние обикновенните граждани спазваме законите на Република България, така и тези които са в парламента да спазват законите. |
|
| |
|
Гост |
#102015-10-10 17:12Защото ми омръзна от малоумни управници! |
|
| |
|
Гост |
#112015-10-10 17:18Подписах петицията.защото ми писна от постъпките на този слабоумник! |
|
| |
|
Гост |
#122015-10-10 17:21Прекалено много станаха изцепките на този скандален депутат.Май Сидеров се смята за недосегаем от закона. |
|
| |
|
Гост |
#132015-10-10 17:23Тази отрепка да бъде разследвана и изправена пред съда!!! |
|
| |
|
Гост |
#142015-10-10 17:23tozi chovek e isluchitelno opasen z obshtestvoto |
|
| |
|
Аз |
#152015-10-10 17:31Подписах тази петиция, защото НЕ желая г-н Волен Сидеров да унижава невинните хора, както и да употребява физическо насилие срещу тях, поради факта,че е депутат и едва ли не му е позволено всичко.Срамувам се,че има такива хора в Народното събрание. |
|
| |
|
Гост |
#162015-10-10 17:41Крайно време е този наглец да бъде осъден... |
|
| |
|
Гост |
#182015-10-10 17:46не може криейки зад имунитета да извършваш безобразия било на борда на самолет,било на магистралата,било то и в центъра на града,да ходиш дрогиран или пиян,да се държиш агресивно и нагло ! |
|
| |
|
малоумници,не виждате ли кой казва истината.Тия ,които окрадаха и крадат България ,са свестни за ва? |
#19 Re:2015-10-10 17:46 |
|
| |
|
Гост |
#20 Re: Re:2015-10-10 17:47 |
|
| |
|
Гост |
#222015-10-10 18:00Защото е време да спрем Болен да тормози обикновените граждани. |
|
| |
|
Гост |
#232015-10-10 18:04Защото е крайно време на това безумие да се сложи край! За съжаление, не се надявам на присъда, но все отнякъде трябва да се започне! |
|
| |
|
Гост |
#242015-10-10 18:10Защото е русофоб и рублофил |
|
| |
|
Гост |
#252015-10-10 18:22Крайно време е този пседонационалист да си получи заслуженото,а именно на бунището на историята. |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.