ЗА НЕЗАБАВНА РЕАКЦИЯ СРЕЩУ ПОСЕГАТЕЛСТВОТО ВЪРХУ БЪЛГАРЩИНАТА

Детелина

#26 Re: Re: Re:

2015-07-04 15:07

#25: Детелина - Re: Re:  

Защото съм убедена в ИСТИННОСТТА на всичко онова, казано в коментарите на хората преди мен, подписали тази Петиция, особено с този коментар, най-обемният от тези, които бяха публикувани до момента, в който коментар е посочено убеждението, че винаги, на 15 септември, децата трябва да започват учебната година с молитва за благословение и водосвет, извършвани във всяко едно училище в страната ни...
Защото съм твърдо убедена, че ще дойде ТОЗИ ДЕН, в който, както е казано в едно Духовно послание от 14. 11. 1992 г. / събота /, че "ВЕЧНОСТТА", т. е. БОГ, ВНЕЗАПНО "ЩЕ ПРОГОВОРИ" ЧРЕЗ СВОЯТА ПРАВДА - БОЖЕСТВЕНАТА ПРАВДА В ТОЗИ СВЯТ!!!... Да, в този ужасен свят, който сами сме си го превърнали в "Ад", оправдавайки винаги себе си / по своята си човешка правда, при която всеки е прав за себе си / и обвинявайки за всичко другите, а най-вече самия ТВОРЕЦ... А ето и това Духовно послание:
НАВЕКИ ВЕЧНОСТТА ЩЕ ПРОГОВОРИ...
МЪЛЧАНИЕТО ТЯ ЩЕ НАРУШИ...

ПРЕД НЕЯ ВСИЧКИ В МИГ ЩЕ ОНЕМЕЕМ...
БЕЗ ДУМИ ВСИЧКО ТЯ ЩЕ ВЪЗКРЕСИ...


И НИЗОСТТА ЧОВЕШКА В МИГ ЩЕ БЛЕСНЕ
ПРЕД НЕЙНАТА НЕЗЕМНА СВЕТЛИНА,
КОЯТО ЩЕ ОГРЕЕ ГЛЪБИНИТЕ
НА НАШАТА "ПОКВАРЕНА" ДУША...

...

НАВЕКИ ВЕЧНОСТТА ЩЕ ПРОГОВОРИ...
МЪЛЧАНИЕТО ТЯ ЩЕ НАРУШИ...
ПРЕД НЕЯ НИЙ ЩЕ БЪДЕМ НА КОЛЕНЕ...
А ПРАВДАТА НАД ВСИЧКИ "ЩЕ СТОИ"...

=======
А тя, нашата човешка низост, е ясно посочена в Светото Писание / Галатяни 5:19-21 /:"Далата на плътта са известни...."

Прочетете ги, уважаеми господа, управляващи страната ни, за да вземете своето МЪДРО, ПРАВИЛНО И... ГРАДИВНО РЕШЕНИЕ при създалата се ситуация в страната ни, за да бъде то за Доброто на страната и народа ни, за децата ни, на които принадлежи бъдещето на България!!!
 

С ОБИЧ КЪМ ВСИЧКИ ВАС -ДУХОВНА ОБИЧ!

Детелина

#27 Re:

2015-07-04 15:25

Защото съм дълбоко убедена, че именно ТЕ, НЕПОКЛАТИМИТЕ ДУХОВНИ И НРАВСТВЕНИ УСТОИ НА ЕДНО ОБЩЕСТВО, СА НАЙ-ДОБРАТА, НАЙ-ИСТИНСКАТА И ЕДИНСТВЕНАТА  ГАРАНЦИЯ за ОБЩОЧОВЕШКАТА НРАВСТВЕНОСТ ПО ЦЯЛАТА ЗЕМЯ, ако искаме да живеем с децата в един свят СПОКОЕН И ЧИСТ - СВЯТ НА ХАРМОНИЯ, ЛЮБОВ И КРАСОТА, СВЯТ, за който жадуват сърцата и душите ни, за който са пролети толкова кръв и сълзи в борбата между Доброто и... злото в световната история на цялото човечество...
Защото съм убедена в ИСТИННОСТТА на всичко онова, казано в коментарите на хората преди мен, подписали тази Петиция, особено с този коментар, най-обемният от тези, които бяха публикувани до момента, в който коментар е посочено убеждението, че всяка нова учебна година, на 15 септември, децата трябва да започват учебната година с молитва за благословение и водосвет, извършвани във всяко едно училище в страната ни...
Защото съм твърдо убедена, че ще дойде ТОЗИ ДЕН, в който, както е казано в едно Духовно послание от 14. 11. 1992 г. / събота /, че "ВЕЧНОСТТА", т. е. БОГ, ВНЕЗАПНО "ЩЕ ПРОГОВОРИ" ЧРЕЗ СВОЯТА ПРАВДА - БОЖЕСТВЕНАТА ПРАВДА В ТОЗИ СВЯТ!!!... Да, в този ужасен свят, който сами сме го превърнали във "Ад", оправдавайки винаги себе си / по своята си човешка правда, при която всеки е прав за себе си / и обвинявайки за всичко другите, а най-вече самия ТВОРЕЦ... А ето и това Духовно послание:
НАВЕКИ ВЕЧНОСТТА ЩЕ ПРОГОВОРИ...
МЪЛЧАНИЕТО ТЯ ЩЕ НАРУШИ...

ПРЕД НЕЯ ВСИЧКИ В МИГ ЩЕ ОНЕМЕЕМ...
БЕЗ ДУМИ ВСИЧКО ТЯ ЩЕ ВЪЗКРЕСИ...


И НИЗОСТТА ЧОВЕШКА В МИГ ЩЕ БЛЕСНЕ
ПРЕД НЕЙНАТА НЕЗЕМНА СВЕТЛИНА,
КОЯТО ЩЕ ОГРЕЕ ГЛЪБИНИТЕ
НА НАШАТА "ПОКВАРЕНА" ДУША...

...

НАВЕКИ ВЕЧНОСТТА ЩЕ ПРОГОВОРИ...
МЪЛЧАНИЕТО ТЯ ЩЕ НАРУШИ...
ПРЕД НЕЯ НИЙ ЩЕ БЪДЕМ НА КОЛЕНЕ...
А ПРАВДАТА НАД ВСИЧКИ "ЩЕ СТОИ"...

=======
А тя, нашата човешка низост, в ясно посочена в Светото Писание / Галатяни 5:19-21 /:"Далата на плътта са известни...." Прочетете ги, уважаеми господа, управляващи страната ни, за да вземете своето МЪДРО, ПРАВИЛНО И... ГРАДИВНО РЕШЕНИЕ при създалата се ситуация в страната ни, за да бъде то за Доброто на страната и народа ни, за децата ни, на които принадлежи бъдещето на България!!! #2: -
 

 


Гост

#28

2015-07-04 16:52

Не може циганите и турците да са с повече права от българите в БЪЛГАРИЯ! Това безумие трябва да спре!

Гост

#29

2015-07-04 19:30

Защото съм българин и Православен християнин.

Гост

#30

2015-07-05 11:23

Писна ми от некомпетентни ръководители на тази НАША държава!Писна ми да гледам гладни и отчаяни хора тук в страната ни.Писна ми да гледам как всичките ми приятели бягат в чужбина с надеждата за по добър живот!

Гост

#31

2015-07-05 11:25

Подкрепям петицията, защото съм българин и милея за българското!!!

Гост

#32

2015-07-05 11:43

Всички български ценности и традиции
са ми съпи и мили.България е моя
свидна , обичана родина и всяко посегателство ,незавиаимо от какъв
характер ме наранява и обижда.




Гост

#33

2015-07-05 14:47

IC | XC
---+---
NI | KA

Гост

#34 Re:

2015-07-05 15:46

#33: -  

 ВО ВЕКИ!!!

+++АМИН.+++


Гост

#35

2015-07-05 18:22

Писна ми от еврогейски ценности!!!!!

Гост

#36

2015-07-05 19:28

Тази петиция е начин да се чуе от българското правителство,че води антибългарска политика,като е преотстъпило управлението на държавата ни, на правителства от САЩ и Европа. Подписах се,защото съм българка,християнка и учителка.

Гост

#37

2015-07-06 14:05

Министъра на образованието директно дискриминира мнозинството. Освен това той дискриминира и малцинствата, не създавайки среда за тяхната интеграция.


Гост

#38 Re: Re:

2015-07-06 14:07

#4: Дарина Кирова - Re:  

Вярата не сме си предали. Предадохме държавата си.


Гост

#39

2015-07-06 16:31

Поредното недоразумение, сегашния министър на образованието, крайно време е да се изрита от този пост!1

Гост

#40

2015-07-07 18:11

Защо толкова малко хора са се подписали?! това е реторичен въпрос.....
Петранка Халачева

#41

2015-07-07 19:40

Подържам петицията и много искам да се реализира! Освен, че учим ума, трябва да учим сърцето!

С нами Бог!

Петранка Халачева

Зорница Димитрова

#42

2015-07-07 19:44

Подписах петицията, защото от нея има полза!Бог с нас!

 


Гост

#43

2015-07-07 21:01

Въпроса е риторичен,но хайде.Подписах защото съм Православен Християнин и Българин в България.Посланниците могат да командват политиците,не мен!

Гост

#44 Re:

2015-07-08 20:04

#43: -  

 Поклон.

Родолюбец

#45 Re: Re: Re:

2015-07-09 06:27

#38: - Re: Re:  

 Отдалечихме се от вярата.Не се допуска да се доближим и така губим държавата.Господ да вразумява всички ни и да помогне на тези,които са застанали на пътя на вярата да се отместят!Господ да помага и да вразумява!


Гост

#46

2015-07-09 06:34

Крайно време е да имаме национална политика, която да защитава българските интереси! България е християнска държава и християнските ценности трябва да бъдат изповядвани и от правителството и държавните люде. Друг път няма и не може да има! Аз съм за завета на свети Константин-Кирил Философ: „Бидох, съм и ще пребъда” само с Господа Иисуса Христа!"

Гост

#47

2015-07-09 06:54

Защото съм ХРИСТИЯНКА И БЪЛГАРКА!!!
Красимир Момчев
Гост

#48 Библията над грешните закони!

2015-08-04 21:27

Защото съм християнин и съм уверен, че никой човешки закон не бива да противоречи на Божия закон - Библията!


Гост

#49

2015-08-20 19:30

Случващото се описано като предмет на кощунство е именно такова и е безобразие ако не се спре (гей паради и търпимост към противоестественото в обществото - тях "различните"), както и порочната образователна програма, докато политсистемата ни не въведе предмета 'православно вероучение' и 'религия'! Благодаря!

Гост

#50

2015-10-30 21:39

Какво по-точно да коментирам?То просто сме останали без думи.Подкрепям подписката..