ЗА НЕЗАБАВНА РЕАКЦИЯ СРЕЩУ ПОСЕГАТЕЛСТВОТО ВЪРХУ БЪЛГАРЩИНАТА
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ЗА НЕЗАБАВНА РЕАКЦИЯ СРЕЩУ ПОСЕГАТЕЛСТВОТО ВЪРХУ БЪЛГАРЩИНАТА
|
Гост |
#12015-07-01 23:24+IC+XC+NI+KA+ |
|
| |
|
Гост |
#22015-07-02 03:48Аз съм християнин и съвестта ме задължава да изповядвам непреходните истини на Свещеното Писание (Библията), а не недомислиците на поредния некомпетентен министър. |
|
| |
|
Гост |
#32015-07-02 04:17пОДПИСВАМ ПЕТИЦИЯТА СЪС СЪЗНАНИЕТО НА ПРАВОСЛАВНА ХРИСТИЯНКА И ЗА ЗАПАЗВАНЕ ЦЕННОСТИТЕ НА ТОВА,КОЕТО НИ ЗАВЕЩА НАШИЯТ БОГ,ИИСУС ХРИСТОС. |
|
| |
|
Дарина Кирова |
#4 Re:2015-07-02 07:58 |
|
| |
|
Гост |
#52015-07-02 09:37Защото съм православна Българка и искам внуците ми да са нормални. |
|
| |
|
Гост |
#62015-07-02 10:00Всички педераси от НС МС и президенството НА КОЛ |
|
| |
|
Гост |
#72015-07-02 12:41Zachoto vodechoto v givota ni tuk na zemata kato chovechki sachestva trabva da e dugovnostta,nepisanite moralni zakoni.V nai tamnite vremena ot istoriata ni spasenieto e bilo-Varata,Nadegdata i Lubovta |
|
| |
|
Пламен |
#8 Против содомията и за връщане на вероучението в училище2015-07-02 18:29Против содомията и всички видове перверзия насаждана в обществото. За връщането на вероучението в българските училища. За пътищата, ремонтите и строителството - наградата трябва да е медал. За приватизацията на стратегическите държавни ресурси, унищожението на армията ни и сеенето на содомизация и сексуални грехове - наградата трябва да е затвор, желателно доживотен. |
|
| |
|
Гост |
#92015-07-02 18:38Омръзнало ми е продажни политици с манталитет и самочувствие на селски хитрец, които си мислят, че може до безкрайност да ни правят на маймуни и всеки път това да им се разминава безнаказано. |
|
| |
|
Гост |
#102015-07-02 20:31Искам моите внуци да учат и живеят в държава без държавна мафия. Нека да се въведе вероучение. |
|
| |
|
Гост |
#112015-07-02 21:17България е християнска държава ...и точка, аз съм против сектите също така, защото съм кръстена и съм християнка..и пак точка |
|
| |
|
Гост |
#122015-07-03 06:17Боли ме за нашата Родина, за това, как се хулят духовните устош на православното ви Отечество. |
|
| |
|
Гост |
#132015-07-03 15:06Ние хората трябва да сме по търпеливи.смирени.добри подписвам тази петиция защото съм Християнин и стига вече манипулация от медии и подигравки например от предаването на Слави Трифонов шоуто на Слави непрекъснато се подиграват с Православната църква.вяра. Ние Православните Християни трябва да си защитаваме от такива хора които се подиграват с нашата вяра.
|
|
| |
|
Гост |
#142015-07-03 16:02Смъртна присъда за петата колона на САЩ и Еврогейския съюз, национален предател ,а като такъв, трябва да бъде съден и разстрелян от народния съд! |
|
| |
|
Гост |
#152015-07-03 19:44Защото обичам България и съм православна християнка.И искам ,и се надявам че България ще стане пак силна със своя християнски народ,който ще се върне към православните ценности с Божията помощ.Трябва всички да се молим на нашия Спасител Иисус Христос,на света Богородица и на всички светии да помогнат България да стане силна в православието,както по времето на княз Борис I.За тази цел не трябва да мълчим и се радвам,че тази петиция е една от стъпките,както и реакцията на Светия Синод,както и реакцията на интлектуалците против отвратителното шествие на 27 юни.За въвеждане на вероучение съм.Също съм и за това на 15 септември във всяко българско училище свещеник да благославя децата,родителите и учителите с молитва и водосвет.Да живее православна и силна България!
|
|
| |
|
Гост |
#192015-07-04 00:14Защото съм Българка. |
|
| |
|
Гост |
#212015-07-04 03:02Съгласна съм с всичко в нея и съм загрижена за бъдещето на децата ни! |
|
| |
|
Гост |
#222015-07-04 10:16Защото извратеното погубва! |
|
| |
|
Гост |
#232015-07-04 12:54За да има спрсведливост в Бългсрия |
|
| |
|
Гост |
#24 Re:2015-07-04 14:55 Подписах Петицията, защото съм ПРЕДИ ВСИЧКО МАЙКА, преживяла ЛИЧНО ужасите на сексуално посегателство над детето й от такива "безнравствени хора" и то не един или два пъти, а... няколко пъти... |
|
| |
|
Детелина |
#25 Re: Re:2015-07-04 15:00Защото обичам страната и народа си, БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД - Честен и Добър, но... безправен, подтиснат, депресиран, отчаян, експлоатирван, унижаван и... унищожаван - физически и духовно, интелектуално и емоционално - години наред... |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.