искаме справедливо наказание за убиеца на Петьо от Панагюрище


Гост

#526

2015-04-22 07:38

Trqbva smurtna prisuda i strogi zakoni,
zashtoto durjavata se prevurna v pomiina qma!

Гост

#527

2015-04-22 08:33

Децата са нашето бъдеще,моя син също стана жертва на тази война,а беше само на 18год.Него го няма вече четири години,а този който го погуби си живее живота.

Гост

#528 Re:

2015-04-22 08:57

#35: -  Отговор


Гост

#529

2015-04-22 09:01

Искам доживотен затвор за този буклук!

Гост

#530 Re:

2015-04-22 09:13

#35: -  

 Същата случка щеше да се случи и в моето населено място. Към 20:30мин вече се свечерява и шофьорите карат с несъобразена скорост с мисълта, че вече няма деца по улиците.

Дори не видях номера на колата, която щеше да прегази играещите деца  - включително и моите две.

Спасих едно дете от сигурна смърт, но кое ще е следващото неспасено. Надявам се да не е моето.

Някои от нещата, които могат да се направят е да се създадат повече детски площадки, да се поставят полегнали полицаи в зони, където се събират деца.

Децата са нашето бъдеще! Нека запазим живота им!

 


Гост

#531

2015-04-22 09:24

Много правилна...с две ръце съм за.....стига са убивали деца и хора въобще с тия бесни скорости....

Гост

#532

2015-04-22 09:26

Не искам да се отнема детски живот.Това е престъпление ,което трябва да се наказва с цялата тежест на закона.

Гост

#533

2015-04-22 10:25

защото всяко дете трябва да живее аз също имам малко дете!

Гост

#534

2015-04-22 10:46

Трябва да има справедливост , ВИНАГИ !!!

Гост

#535

2015-04-22 10:47

Подписвам тази петиция първо защото съм родител, второ защото съм човек! Тази жестока смърт на едно невинно същество категорично трябва да бъде наказана по възможно най-жестокия и справедлив начин! За подобно деяние не трябва да има милост, така както виновникът безразсъдно е погубил живота на едно малко човече, нарушавайки правила за движение по пътищата! Що за съдебна система има в тази държава? За подобни казуси трябва да има сурови закони! Всеки който си позволи да отнеме човешки живот, трябва да бъде готов да заплати със собствения си живот за това, още повече за живота на дете! И това трябва да се знае преди да се е случила тази жестокост! Не някой да убива децата ни, а властта да се чуди дали и как да го накаже!!!

Гост

#536

2015-04-22 10:49

Трябва да се върне смъртната присъда!


Гост

#537

2015-04-22 11:06

Ne mozhe da zagivat po putishtata deca, a silnite na denja da se izmikvat s probacija ili minimalni, simvolichni nakazanija.Vseki trjabva da ponese otgovornostta za prestupnoto si nehaistvo.Nakazanijata da budat ne zhestoki, no spravdlivi.

Гост

#538 Тъжно

2015-04-22 11:17

Ние се топим и избягахме от българия, заради такива "тарикати" и надути безчувствени простаци. Защото тук където живея в Испания не можеш да си позволиш повече от 50 в населените места и глобите са големи, а за такова престъпление се вкарва в затвора, като пледумишлен опит за убийство.


Гост

#539

2015-04-22 11:19

Баба сам на две внучета! Мъката на семейството на нелепо загиналия ПЕПИ е неописуема! И не само семейството - цялата общественост страда за това ангелче! Нека има справедливост!

Гост

#540

2015-04-22 11:20

Ние се топим и избягахме от българия, заради такива "тарикати" и надути безчувствени простаци. Защото тук където живея в Испания не можеш да си позволиш повече от 50 в населените места и глобите са големи, а за такова престъпление се вкарва в затвора, като пледумишлен опит за убийство.

Гост

#541

2015-04-22 11:30

И не само убиеца на Петъо...този на Паоло от Ст-Загора и на малкото момиченце от граничния полицай,..и на всички ония наглеци,които отнеха детски животи..И на прокурорския син,който наскоро беше оправдан от ''независимия''ни съд..На всички тях-единична килия до живот....за да се знае-ЖИВОТА Е БЕЗЦЕНЕН...

Гост

#542

2015-04-22 11:46

za6toto trabva da ima spravedlivo nakazanie za ybieca,a ne vseki pat ybicite na deca da se razminavat s leki prisadi i gi osvobojdavat ,a imali koi da varne tezi de4ica kam jivota.

Гост

#543

2015-04-22 13:11

За съжаление нищо не може да върне детенцето, но трябва да направим всичко възможно да спрем убийствата по пътищата. Смятам, че трябва да има непрекъснат масов контрол за алкохол и превишена скорост на недобросъвестни шофьори.
Румяна

#544

2015-04-22 13:33

Подписах, защото желанието ми е държавата да си върши работата, да ни осигури спокоен живот,  да следи спазването на законите и да ги прилага за всички. При настоящата безнаказаност, липса на законност, тези случаи се повтарят често - за огромно съжаление. От всички нас зависи какво ще оставим на децата си - вяра в справедливост или в безнаказаност.


Гост

#545

2015-04-22 14:32

Петицията, не е пълна и не дава крайно решение, а трябва комплексен подход, за да се изкорени на това явление, защото така се стимулират престъпниците, а всички знаем, че престъплението не се ражда, а се стимулира от органите на реда, държавата, порочната защита с техните връзки и от самите нас! Да отрежем росните корени и проблема ще изчезне и не само децата ще бъдат спасени, а потенциално и всеки от нас! Дрогиран син на набеден велможа, с връзки в ??? органите на реда, на пешеходна пътека със летящ старт ме помете /счупено дясно рамо, сътресение на главата със загуба на слух на дясното ухо, коляно за операция, натъртен гръден кош, лакът, китка, .../ Водачът, спрял за секунди при удара, избяга хилещ се, с думите "Извинявай", показващ с това своето неадекватно с-ние от местопрестъплението Цели 7 месеца разследване, при даден номер и явни манипулации, прехвърляния м/у службите и оказване на психологичен натиск, с цел, отказ т.с. праха, времето и пръста закриват всичко. Полученият "НЕКРОЛОГ"/ПОСТАНОВЛЕНИЕ гласи, че аз, бивш спортист футбол, тежка атлетика,..съм се препънал на пешеходната пътека сам и съм получил средна телесна повреда, без съприкосновение с автомобила и прекратяване на "наказателното производство по досъдебно производство"! Поради предупреждения и лично уверение, от подготвяни машинации, не дадохме името на свидетел, потърсил ни, за да ни окаже подкрепата! Искането ни, за допълнителна информация /документирана/ манипулирано избегната, оформи правилността на решението ни. Мотото ни, като изобретатели:.„Няма неизличима болест и нерешим проблем, има неоткрита, погрешна или нарочена/порочна диагноза или причина”. Вие сами решете в коя група са? Ние не търсим помощ и съчувствие, а съратници за премахване на проблемите в обществото, но не с парадиране Търсим такива разнородни специалисти, за да създадем екип за защита на нас, на принципа „Без интерес / материален, духовен, личен и др. /, няма прогрес” и .„Плодовете на реализация, негатив/позитив, не са на един човек и затова те трябва да се разпределят % по обем, вид, негатив/позитив на приноса на участие”, които милеят за България и адекватно за себе си. Ние можем много да помогнем и да сме си полезни. Имаме идеи и проекти във всички области на живота, както и този, бич за обществото! 4.Премахване на негативите в обществото-корупцията, конфликт на интереси, мълчалив отказ,.........Да направим съвместна селекция, да дадем възможност да изградят увереност умните в себе СИ и да я отнемем от идиотите. Това е състезание на разума, прогреса ни и усъвършенстването ни, като индивиди., „С внедрение на една иновация, можем да дадем крайно решение на проблема и същевременно да решим частично или пълно и редица други проблеми от икономически, политически, социални, етнически, екологичен и др. характер.

Гост

#546

2015-04-22 14:40

Защото съм майка на момиче на 7 години,което обича да играе на улицата пред дома ни,кара колело и ролери и смятам,че абсолютно всички шофьори трябва да карат внимателно особено в населените места!Защото и аз ежедневно съм свидетел на безнаказаното поведение по пътищата на разни баровци!!!!!!

Гост

#547 Re:

2015-04-22 14:51

#544: Румяна -  

  Без граждански контрол, от разни специалности в самофинансиращ се екип, които биха станали основа на решението на изкуствено създадените проблеми и на всички за нас нива гражданското общество, не ще има решението им. Сблъсквайки се реално с проблемите, те ще се школуват и утвърдят, като професионален, потенциален бъдещ управленчески и помощен апарат, по местоживеене. Това ще бъде, една независима стажанска практика в полза на обществото! Ние имаме проекта!

 

 


Гост

#548

2015-04-22 15:23

Защото и аз имам деца

Гост

#549

2015-04-22 15:43

За спревдлива пресъда на този боклук

Гост

#550

2015-04-22 15:50

Най - искрено се надявам всички изверги като този да бъдат осъдени повече от справедливо. Въпреки, че според мен не съществува присъда която заслужават.