НЕ! НЕ! НЕ НА ХЕЛОУИН В УЧИЛИЩАТА И ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията НЕ! НЕ! НЕ НА ХЕЛОУИН В УЧИЛИЩАТА И ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ


Гост

#26

2015-10-31 18:09

Хелоуйин да си го празнуват в сащ ! От там не е излеяло нищо хубаво, така че, нека да не ни го пробутват !!!

Гост

#27

2015-10-31 23:23

А този т. нар. празник не е и американски, не е и английски. Много хора в тези страни също са против него. А и ние в България имахме някакъв подобен празник. Смътно си спомням като деца, в края на есента, правехме фенери от малки тикви, издълбани от родители баби.дядовци, после режехме уста, нос, очи, или процепи и вътре слагахме свещ. подобно се правеше и с дини. Още си спомням, че палехме или по-точно възрастните, огън и весело играехме около него. Още ядяхме сладки неща. Беше много хубаво, защото на този ден ни се позволяваше да играем или да сме близо до огън, защото в другите дни ни беше забранено. Сигурно е било накакъв български празник за пречистване и гонене на негативна енергия/дяволи. беше много интересно, но не беше Хелоуин

малоумни_сте

#28

2015-11-09 17:54

ПРИПАДАМ на неграмотността и предразсъдъците ви..... Оправете се отвътре, преинсталирайте се, бе. Хелоуион ви е проблема на цялата наебана държава. Първо си научете децата да пишат грамотно WE, че ако станат като вас, положението ще добие много критичен вид.

АНОНИМЕН

#29

2017-10-24 11:51

САМОУБИИТЕ СЕ ТЪПАЗИ МРЪСНИ!!!

Др

#30 Re:

2017-10-31 18:47

#26: -  

 

От години се боря и възнамерявам да пусна петиция за спиране на натрапването на 1 юни...
Моля, подкрепете ме. Това не е български празник!

Най-мразя разни щастливи деца наоколо. По-яко е да обединят някой друг национален български празник за 'честване' и да отида в Гърция на море...

Кукера

#31 Re: Aбсолютни глупости!

2019-10-23 13:06

#11: Аз - Aбсолютни глупости! 

Подкрепям с две ръце. По-глупава петиция не бях срещал.

Maria

#32 Re: Re: Абсолютно вярно! Който иска да се маскира да го направи на заговезни!

2019-10-31 16:17

#7: - Re: Абсолютно вярно! Който иска да се маскира да го направи на заговезни! 

Не смятам че има нещо лошо в празнуването на Хелоуин. Поне не смърдят на умрели животни костюмите.;)