Петиция за създаване на Зоополиция към областните дирекции на МВР


Гост

#601

2014-11-17 20:08

:( който с удоволствие малтретира безащитните животинки ще направи същото и с хората :(

Заслужават да им се направи същото, което са причинили на безащитните създания! ...


Гост

#602

2014-11-17 21:24

ДА ОБРЪЩАТ ВНИМАНИЕ И НА ДОМАШНИТЕ ЛЮБИМЦИ (КУЧЕТАТА), НА КОИТО МНОГО МАЛКА ЧАСТ ОТ СТОПАНИТЕ ИМ ПОЧИСТВАТ СЛЕД ТЯХ ПАРКОВЕТЕ И УЛИЦИТЕ .

Гост

#603

2014-11-18 05:27

Моля, защитете правата на животните! Те също изпитват болка и страдания, като нас, хората и винаги отдават безрезервно любовта си към всички нас, дори и на мъчителите си!

Гост

#604

2014-11-18 09:25

Моля да бъде спряно насилието над животните!!! Утре това могат да бъдат вашите деца! Изроди с болни мозъци трябва да се лекуват!

Гост

#605

2014-11-18 09:52

Подписах!

Гост

#606

2014-11-18 10:00

Искам да спре тормоза в/у беззащитни животни. Не искам да живея в такава безхаберна държава!!!

Гост

#607

2014-11-18 10:51

Za vsqko naraneno nedai si boje ybito jivotno, trqbva da ima nakazani. Makar 4e v na6ata korympirana darjava tova e po4ti nevazmojno!!! Nadqvam se tazi ideq sas zoopoliciata da se osa6tistvi! Gospod da pazi gorkite jivotni!

Гост

#608

2014-11-18 12:47

Време е да спрем изродите!

Гост

#609

2014-11-18 12:53

ИСКАМ ДА ИМА ЗООПОЛИЦИЯ ЗАЩОТО ДНЕС ЩЕ Е КУЧЕ ИЛИ КОТЕ А УТРЕ ДЕТЕ :) И ТЕ ИМАТ СЪРЧИЦЕ И ДУШИЧКА КАТО НАС !!!!!!!!

Гост

#610

2014-11-18 14:10

Дано най-после това да се случи и в България!Тази полиция е много наложаща в България стига вече с тази гавра с животните!!!!!


Гост

#611

2014-11-18 15:42

Това ще е едно от малкото хубави неща в България :)

Гост

#612

2014-11-18 19:00

Моля всички ръководни органи да направят всичко възможно да се спре този системен тормоз над животните ! Те също са живи същества и незаслужават цялото това злодеяние. Аз съм ЗА зоополиция, нека спре това насилие над невинните същества!! Ако имате поне малко съвест и човещина, направете това възможно. Стига страдание!

Гост

#613 Re:

2014-11-18 19:04

#602: -  

 В такъв случай да се обръща внимание и на уличните котки , които са навсякъде и се изхождат където им падне ! За тях нищо неспоменаваш, а за домашните любимци (кучетата) изказваш мнение ?! :)

/forum/post/2531811#messageBox/hastfwe.png...


Гост

#614 Re:

2014-11-18 19:16

#15: -  

 Немога да повярвам как може да съществуваш?! Що за човек си ти? Жалко подобие на човек, незабравяй че господ гледа и утре може да няма храна за теб ПОМИЯРИНО !

/forum/post/2419920#messageBox/bwsmq.png...


Гост

#615

2014-11-18 21:04

Който има сърце и иска поне тези къщества, които зависят от нас да са "наред" - нека подпише, нека поне те да са добре - ние, че не живеем в държавата това е ясно и че не сме добре но ако можем да направим нещо хубаво и добре - нека да го направим от сърце!

Гост

#616

2014-11-19 13:19

Като всяка цивилизована страна и ние трябва да полагаме грижи за нашите животни.Свидетели сме на какви ли не гаври с тях.Нека бъдем по добри и по хуманни.

Гост

#617

2014-11-19 18:35

Успех !

Гост

#618

2014-11-19 20:27

jivotata na vseki e dra ot Boga i nais skapoto nesho na tozi sviat!te,jivotni te sa tezi,koito davat jivot na nas ,a ne nie zlobarite i nechoveshkite otnoshenia ni pravita po veliki,veliki sme ,kogato istinski zapochne me da obicha me nevinno,kato tiah i da proshava me za vsika prichinena greshka varhu nas,kakto te ni proshavat za choveshkata zloba!

Гост

#619

2014-11-20 17:54

Успех!

Гост

#620

2014-11-20 20:41

Mmogo se radvam 4e ima hora koito moslqt za problemote na balgariq za razlika ot tapite politici nie nqmame nito pravitelstvo nito prezodent vsi4ki sa bokluci

Гост

#621

2014-11-22 21:58

Най -накрая нещо смислено и ценно!Една добра и нужна кауза, зад която заставам твърдо.
Хамър
Гост

#622

2014-11-24 09:12

Не трябва да има бездомни, самотни и нещастни животни по улиците на населените места в една съвременна цивилизована държава. Самите животни не го заслужават, не го заслужават и хората! Нека вземем нещо полезно от опита на по-напредналите и по-добрите от нас общества. Зоополицията е доказана необходимост и изключително важен фактор в решаването на този проблем. Категорично съм "за" това начинание, което трябва да се реализира до край!


Гост

#623

2014-11-27 16:21

Време е да бъде създадена Зоополиция и в България, какво е във всяка уважавана страна! Изродите, които нараняват беззащитните животинчета заслужават да бъдат осъдени, защото и животните, както хората, имат чувства. Животните са живи същества, дишащи, както нас. Има ли право някой да упражнява насилия върху тях?


Гост

#624

2014-11-28 15:33

За Зоополиция!!!

Гост

#625 Re: ubiistvoto na moeto kucenze Gerrard

2014-12-03 21:21

#1: -  

 

 

 
Начало на разговор в чата
22 ноември г. 20:17
dobar vecer,iskam da vi saobstia za edno brutalno prestaplenie koeto se izvarshi v cetvartak.moeto kuce na 8 meseza smesiza nemska ovcarka i kavkazka,beshe brutalno ubito ot sased koito go blasna narocno s kolata si i kuceto mi vednaga umria na miasto,autopsiata pokaza ce vsledstvie na celnia udar kravta ot zialoto tialo nahluva v mozaka i toi umira na miasto.problemat ne e samo ce go sgazi narocno toi vece kazvashe ce mu preci i ste go ubie a minuti predi da go sgazi zaplashi baba mi ce ste go ubie ako ne go mahnem,i uspia sega zavedoh delo imam vs dokazatelstva po slucaia imam skener udarat e samo i edinstveno ot diasnata strana v slepoocieto.problemat e i drug tozi covek ejednevno ubiva kotkite i kucetata na sasedite sastata nost otrovi kuceto na sasedkata obesi kotkite na baba mi i na drugite sasedi,a horata se strahuvat ot nego,zastoto gi zaplashva da si malcat.ima i nesto drugo otglejda 4 ili 5 kuceta za lov koito hrani s umrelite jivotni,a tiah maltretira kato gi bie i ozlobiava vrazva gi s ujasni sindjiri i im slaga niakakvi jeleza v ustata,ne mojete da si predstavite kakav ujas e dnes vidiah sobstvenoto si kuce martvo....no tova mi e vtoroto kuce koeto toi ubi parvoto nasece sas sekira po zadnata cast na garba.....neupisuem ujas....molia vi napravete nesto kazaha mi za vas procetoh ce vie ne ostaviate prestapleniata nenakazani neka tozi covek ponese svoeto, za prestapleniata si,vece ima sastaven akt i otnemane na knijka no mi kazaha ce samo organizaziata moje da iziskva zatvor zastoto te niamat pravomostia za ubiistva na jivotni.sega deloto se zavede za zaplahi i ptp,molia vi ako ste zainteresuvani ot tozi slucai svarjete se s men.tel 0877751547 blagodaria vi
 
Начало на разговор в чата
22 ноември г. 20:17
dobar vecer,iskam da vi saobstia za edno brutalno prestaplenie koeto se izvarshi v cetvartak.moeto kuce na 8 meseza smesiza nemska ovcarka i kavkazka,beshe brutalno ubito ot sased koito go blasna narocno s kolata si i kuceto mi vednaga umria na miasto,autopsiata pokaza ce vsledstvie na celnia udar kravta ot zialoto tialo nahluva v mozaka i toi umira na miasto.problemat ne e samo ce go sgazi narocno toi vece kazvashe ce mu preci i ste go ubie a minuti predi da go sgazi zaplashi baba mi ce ste go ubie ako ne go mahnem,i uspia sega zavedoh delo imam vs dokazatelstva po slucaia imam skener udarat e samo i edinstveno ot diasnata strana v slepoocieto.problemat e i drug tozi covek ejednevno ubiva kotkite i kucetata na sasedite sastata nost otrovi kuceto na sasedkata obesi kotkite na baba mi i na drugite sasedi,a horata se strahuvat ot nego,zastoto gi zaplashva da si malcat.ima i nesto drugo otglejda 4 ili 5 kuceta za lov koito hrani s umrelite jivotni,a tiah maltretira kato gi bie i ozlobiava vrazva gi s ujasni sindjiri i im slaga niakakvi jeleza v ustata,ne mojete da si predstavite kakav ujas e dnes vidiah sobstvenoto si kuce martvo....no tova mi e vtoroto kuce koeto toi ubi parvoto nasece sas sekira po zadnata cast na garba.....neupisuem ujas....molia vi napravete nesto kazaha mi za vas procetoh ce vie ne ostaviate prestapleniata nenakazani neka tozi covek ponese svoeto, za prestapleniata si,vece ima sastaven akt i otnemane na knijka no mi kazaha ce samo organizaziata moje da iziskva zatvor zastoto te niamat pravomostia za ubiistva na jivotni.sega deloto se zavede za zaplahi i ptp,molia vi ako ste zainteresuvani ot tozi slucai svarjete se s men.tel 0877751547 blagodaria vi