БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ СПАСЕНА ОТ ХРИСТА БОГА, АКО ЗАБРАНИМ АБОРТА ЗАВИНАГИ

Явор Неделчев
Авторът на тази петиция

#1

2014-06-22 22:15

И така, в името на нашия Господ и Спасител Иисус Христос, в името на нашата спасителна Православна вяра, в името на спасението на България от изтриване от лицето на земята, и в името на нашето вечно спасение, призовавам най-горещо и с цялото си сърце всички вас, скъпи родни лекари (акушер-гинеколози), ако искате и копнеете да приемете не вечни мъки, а живот вечен в селенията на Христа Бога, отдайте цялото си лекарско дарование на раждането на живота, на раждането на децата, що Бог сътворява с безкрайната Си любов. Вие, които сте от онези, що никога досега не сте отнели живот на дете в утробата, въздайте за това слава и благодарност на Бога и ни най-малко не допускайте в съзнанието си изкушението да извършите престъпното деяние, защото това изкушение идва от лукавия, който е открай време човекоубиец и баща на лъжата и за много голяма жалост наистина съществува и действа невидимо в света срещу нас и нашето спасение.

Гост

#2 Re:

2014-06-23 13:04

#1: Явор Неделчев -

Страшен грях е детеубийството, незнам дали го знаят всички.


Гост

#3

2014-06-23 13:54

Когато абортите са узаконени, тогава отговорността за тези жестоки убийства на неродени деца пада върху цялото общество - върху Президента, върху депутата Х., върху съседката, върху теб и мен. Но аз не искам да бъда убиец. А ти?

Гост

#4

2014-06-23 15:05

Господи помилуй.

Гост

#5

2014-06-23 20:50

az sam ZA tazi zabrana maika sam na 3 deca dve dashteri na 28g i 26g i 1 malak angel sinche na 6g prekrasno e da si i baba na 2 vnuchki i mlada maika neznam kakvo e abort dai boge prosvetlenie na vsichki da izpitvat tazi radost
Явор Неделчев
Авторът на тази петиция

#6

2014-06-23 21:05

Бог да ви пази и благославя, и да бъде с вас!
Изберете псевдоним

#7 Тема

2014-06-24 09:56

Едва ли има нещо по-ужасно и гнусно от това да бъде убит плода в утробата без дори да му се даде възможност да бъде Кръстен от вода и Дух. Но да се молим - Бог да бъде милостив и Божията Майка да пазят душите на тези дечица.

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2014-06-24 10:51


Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2014-06-30 07:09



Гост

#10

2014-07-03 17:24

Господи помилуй!

Гост

#11

2014-07-03 17:25

Господи Иисусе Христе помилуй ни грешните!

Гост

#12

2014-08-11 17:57

БЛАГОСЛОВЕНИ ДА СТЕ ВСИЧКИ!
ДА ВЗЕМЕМ ЖИВОТА СИ В СОБСТВЕНИТЕ СИ РЪЦЕ!
БЪДЕТЕ СМЕЛИ,ЗАЩОТО СВЕТА ПРИНАДЛЕЖИ НА СМЕЛИТЕ,А НЕ НА СТРАХЛИВИТЕ!
YRANOS

#13 Re:

2014-08-11 18:03

#5: -  

 Здравейте! Вие сте майка героиня! Дано повече майки вземат пример от вас!

Аз съм майка на две деца,но с радост бих искала да имам и още! Очакваме с моя синковец бащата на бъдещото му братче или сестриче . :) 

Бъдете здрави цялото семейство ! Бог да Ви закриля!


Гост

#14

2014-09-04 10:09

Моят коментар е към жените, които стоят пред избора да извършат или не аборт. Последиците от аборта са страшни. От православна гледна точка, замислете се къде отиват непокръстените души и какво се случва с душите на извършителите след аборта? От психологична гледна точка, жените, извършили аборт много често страдат от пост-абортна травма, която винаги се появява в напреднала възраст и дори след раждането на други деца. Всъщност, колкото по-малко желаещи за аборт има, толкова по-малко извършители /лекари/ ще има, които между другото, не дават пълна информация за последствията от аборта. Обществото и действителността са такива, каквито ги създаваме ние, човеците.Относно свободата на избора, да всеки има право на нея, но в рамките на нравствените норми. А абортът е вид убийство.На всяка жена, стояща пред този избор, бих желала /безплатно/ да помогна с откровен и уважаващ разговор, относно трудностите, които ги карат да извършат аборт. Аз лично съм против абортите, но съм и запозната с моралния натиск, който много често се упражнява върху жените и момичетата в нежелана бременност.dianaivdr@hotmail.com , православен психолог.
 С Божията помощ, успех на петицията!


Гост

#15

2014-09-14 10:51

Ако няма аборти, прирастът ще стане положителен.

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2014-09-14 16:33



Гост

#17 Бъдете информирани в борбата си срещу абортите!

2014-09-16 21:04

Научете повече за абортите на www.abort.bg. Харесайте и страницата, за да сте информирани!

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2014-10-21 11:30


Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2014-12-18 07:03



Гост

#20

2015-03-27 10:59

Респект за начинанието! Господ да Ви закриля и да ви доведе до победа в започнатото дело! Убедена съм, че узаконеното детеуибийство води обществото към, крах. И аз съм майка на две дъщери... Убедена съм също че има умишлена дезинформация и лукаво приложена манипулация в обществото ни по отношение на абортите. Това винаги е била неудобна тема. Опитват се да дадат на убийството други имена, звучащи дори благородно - "поправяне на грешка", "шанс за ново начало", "упражняване на правото на избор и свободна воля" и какво ли още не!!!Младите жени, повлияние от наложилото се обществено мнение стигат до там, че гледат на аботра като на противозачатъчно... Това е страшно!

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2015-09-18 21:47



Гост

#22

2016-02-18 19:37

Абортът е убийство!

Гост

#23

2016-03-16 22:46

Защото убийството е грях .Защото невежеството в 21век е недопустимо .И молете се българи защото само с Божията помощт стават чудеса.

Гост

#24

2016-03-17 20:43

За да спасим младенците-ангели!

Гост

#25

2016-05-04 08:45

Подписах тази петиция, защото българската националност е застрашена от изчезване, а това е понеже губи своята благодат от Бога поради огромният грях, който върши - позволените аборти! Поради невежество голяма част от жените посягат на най-ценното си - своята рожба, защото не знаят последствията както за себе си, така и за своето неродено и некръстено дете, чиято душа никога не може да наследи царството Божие след смъртта на тялото. А този грях за майката носи чудовищни поражения върху нейната личност и върху безсмъртната й душа, която вместо блаженство, наследява вечни мъки.
Незнанието обаче не е оправдание!
Освен този закон, хората трябва да бъдат ограмотени и както жената, така и мъжът, който също носи отговорност за децата си, да бъдат информирани какво се случва с тяхната душа сега и след смъртта им, както и на техните неродени и убити в утробата деца. За това трябва да спомогне цялото общество и законодателната ни власт, която упорито държи хората в информационна спепота под предлог, че религията не бива да се изучава в училище. Защо, щом сме българи и сме православни християни като народ?!
Ако децата ни от малки са образовани по тези въпроси, а не да получават "сексуално образование", няма да съществува тази масова престъпност с извършване на най-жестокото убийство над човек - убийството на дете от собствените му родители.
Греховните безбрачни практики, също са причина за този позор и цената ще бъде тази, която са платили двата града Содом и Гомор и където сега се намира Мъртво море.
Информирайте се братя и сестри! Не стойте в духовна спепота, защото всички ние след време плащаме прескъпо за стоенето ни със затворени очи!
Бог с вас!