Против продажбата на общински гори попадащи във вододайната зона на Сливен
Свържете се с автора на петицията
На 19 март от 09.30 пред сградата на Община Сливен
2015-03-18 07:06:36Уважаеми съграждани и съмишленици! Да се съберем на 19 март от 09.30 пред сградата на Община Сливен, за да изразим своето несъгласие с намерението на кмета на Сливен и група общински съветници да продадат 4700 декара столетна гора, на фирма за дърводобив.
Повече информация на e-mail или с траницата на групата във фейсбук.
https://www.facebook.com/groups/383090838525463/
Благодаря Ви, за подписа и подкрепата, която оказвате!
Георги Балулов
Споделете тази петиция
Помогнете тази петиция да получи повече подписи
Как да популяризираме една петиция?
- Споделете петицията на стената си във Facebook и в групи, свързани с темата на петицията Ви.
- Свържете се с приятелите си
- Напишете съобщение, в което обяснявате защо сте подписали тази петиция, защото хората са по-склонни да я подпишат, ако разберат колко важна е темата.
- Копирайте и поставете уеб адреса на петицията във вашето съобщение.
- Изпратете съобщението чрез имейл, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram и LinkedIn.
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.