20 000 за предприемчив безработен? Да, ама не!

Quoted post


Гост

#88 Протестни действия

2012-04-19 16:03

Приятели,искам с това видео да ви покажа, как бихме могли да се преборим със хората от които зависи проекта в които участваме, да зарботи нормално.
Моето предложение е:
да направим организация за протестни действия в София на централно място,като предварително ще се извади разрешение за него.
Вариантите за протест според мен са два:
1. Да го направим в София, със участието и на хората от провинция...та
Вариант
2.Да се направи по градове във един ден,като организирането и координирането ще е тук във Фейсбук.и отговорниците по градове ще деистват на място.
Имаме два варианта,или да се борим до като стигнем до целта си,или да се откажем и да се отпуснем в Бойковите ръце,и каквото той реши да ни спусне ,ако изобщо има намерение да спусне нещо.

Това е от мен.
Всеки може да дава идеи и коментира,но трябва да стинем до решение.
Както виждате,до сега медиите не са ни обърнали внимание,но от нас зависи да го знаете.

линк към видеото http://btvnews.bg/bulgaria/obshtestvo/studentska-blokada-na-tsentra-v-sofiya.html#video









Отговори


Гост

#92 Re: Протестни действия

2012-04-20 21:00:57

#88: - Протестни действия

Ами само мога да ви кажа че протес във варна имаше но организиран с още няколко и протестиращите бяха около100човека

 


Гост

#142 Re: Протестни действия

2012-05-29 15:45:45

#88: - Протестни действия

Прочетох коментара /нека си говорим на ТИ/

днес се дорегестрирах по тази програма-искаха ми и диплома за средно образование, нищо че съм завършил

ВИИ /разбирай УНСС

Харесва ми, че за разлика от другите пердлагаш ДЕЙСТВИЕ

Петиция е добе..но не сне Швейцария НЕ действа

Предлагам ти да напишем отворено писмо до Бойко /явно това е Ключа в БГ/ и до ЕС и да определим ден за отговор

примерно 01.07.2012

ако искаш да го обсъдим

0878 504190
ais@gbg.bg