Против дискриминацията над българските ученици!

Quoted post

Тина Петрова

#26 Късогледство

2016-10-21 14:44

абе нали ще очаквате после и циганите да плащат данъци, и пенсии, и да работят

как ще стане като са неграмотни? 

Протестирате, че крадат, че разчитат на социални помощи, че им купуват гласовете, а не се замисляте, че за да спрат трябва да имат работа и гражданска съвест. А за това е необходимо обраЗование.  Къде, в гетото ли да го получат?

ПОДКРЕПЯМ с две ръце всяко предложение да се вкарат циганетата в училище!!

петицията ви е късогледа и глупава. Досвидяха ви се 30 евро за циганета, които се стараят да учат, които искат да излезат от спиралата на неграмотност и безработица, така ли бе? Това ли ви е патриотизма - не държавата да е добре (а тя ще е добре и ако циганите са образование и работещи), а мангалите да са зле?

мислете малко с тия глави

Отговори

Слава Арабчева
Авторът на тази петиция

#28 Re: Късогледство

2016-10-21 15:11:57

#26: Тина Петрова - Късогледство 

 Г-жо Петрова когато някой иска да учи той ще учи. Те са научени всичко да им е на готово. Има стипендия за успех да се стремят към нея като всички останали деца, с какво те са по-заслужили? Колко години се мъчат да ги интегрират? Да го правят, но не с парите от нашите данъци! 

Аз

#38 Re: Късогледство

2016-10-21 17:31:15

#26: Тина Петрова - Късогледство 

 Г-жо, Петрова,  Вие плащате ли данъци, акцизи? Аз плащам. Интересува ли Ви къде отиват Вашите пари? Интересува ме къде отиват моите. Искате ли децата Ви да успеят? Аз искам. Не ми се свидят 30€, но е глупаво да се делят децата на етнически принцип. Петицията не е нито глупава, нито късогледа. Мислете малко... 


Гост

#50 Re: Късогледство

2016-10-21 20:41:39

#26: Тина Петрова - Късогледство 

 Абе вие какви глупости пишете бе Г-жо Петрова?Ние не сме против циганите да получават стипендии,а сме против това,да изискват от нашите деца успех от 5.50 ,а на тях да им искат успех от 3.50.И защо стипендията на българчетата е 35 лева,а на мангалите 30 евро.И моето мнение е ,че вие не мислете Г-жо,виеееее...


Гост

#57 Re: Късогледство

2016-10-22 05:35:53

#26: Тина Петрова - Късогледство 

 Ама няма лошо да са грамтни, но не са. Няма лошо да работят, но не работят. Няма лошо да плащат данъци и сметки, но не плащат. 

Изхарчени 22 000 000 за интеграция с нулева ефективност! 

Успех 3,50 - стипендия 30 евро. Ако влезете в едно училище и видите как ромските деца достигат до основно образование без да умеят да четат и пишат, присъстват... присъстват за служебни бележки, за да получат детски. Училищата са притиснати заради друга гениална идея -делегиран бюджет. 

По какъв начин това е възпитателно и на какво точно учи? Какви са последствията? 

Всички деца и граждани трябва да са равни,така пише в Конституцията!  Искам единствено спазване на върховния закон. 


Гост

#88 Re: Късогледство

2016-10-22 13:26:38

#26: Тина Петрова - Късогледство 

 Който иска да си образова децата успява .Познавам ромка разведена с три деца двете вече са със висше образование третото в момента учи и работи като санитар в болница. Значи може и без стипендия и без помощи от социалните. 

Ве вярвам на очите си!

#89 Re: Късогледство

2016-10-22 13:27:17

#26: Тина Петрова - Късогледство 

 Госпожо Тина.. Гвания проблем е, че вие не мислите.. Как въобще може да кажете, че е справедливо ромските деца, които ходят на училище за белешки и за нарушаване на редът, да получават двойно повече пари от децата, които са на училище, за да изкарват отличен успех и да получават по 17,5 евро.. Ромите получават социалти стипендии, помощи, фургони в които да живеят. Никой не ги закача.. Не си плащат токът, водата и интернетът.. Ако пребият детето ти, съпругът ти, полицай, лекар и така нататътк.. Кой е виновен.. или няма виновен или другия е виновен защото те са малцинство.. Те получават всичко.. финансии, имунитет... И накрая пак след всичко дадено им, са си същите.. И да получават лапетата им 60 евро.. До получават пари, за да ходят на училище?????? Училището е доброволно.. който не му се ходи, да не ходи.. Не е нужно да ги мотивират със пари.. Ако им се учеше, можеха просто да учат.. :x


Гост

#222 Re: Късогледство

2016-10-25 06:25:34

#26: Тина Петрова - Късогледство 

 Какъв успех е 3,50? Просто пак някои ще вземе някакви пари. Какво старание? Когато искаш някаква промяна 30 евро няма да ти са мотивацията.

Един българин с идеали и съзнание.

#306 Re: Късогледство

2016-10-25 16:51:59

#26: Тина Петрова - Късогледство 

Нали не си мислите, че парите за децата ще отидат при тях (децата) ? Ако мислите, значи или сте наивна или глупава. Аз бих заложил на второто. Не мисля да изпадам в анализ върху плиткостта на излиянието, което най-вероятно смятате за правилно мнение. Явно или живеете в жестока лъжа или лично сте заангажирана със съдбата на 3то лице. Жалко.


Гост

#309 Re: Късогледство

2016-10-25 17:11:43

#26: Тина Петрова - Късогледство 

 Есно време как учеха циганите без стимул и стипендия, сега защо не може? А на моето дете къде му е стипендията, то не е гражданин на тази държава Абсурдистан, как да му обясня защо цигането ще взема пари, а то не, защото не е циганче. Между другото съм съгласна, само ми кажете къде да ида г-жо Петрова и да се пиша за циганка, и името съм си избрала, само да ме пишат, че съм мангалка. Е, вече не мога да раждам, но все ще ми намерят какво да правя.

Рени

#391 Re: Късогледство

2016-10-26 11:53:13

#26: Тина Петрова - Късогледство 

 Да, не жалаем да ги храним повече. А нашите деца няма ли да плащат данъци, така както и ние го правим. Късогледа сте вие защото с даване на пари без заслуги, не се променя нищо. Само ще продължат да очакват ОЩЕ И ОЩЕ И ОЩЕ !!!