Не на забраната за забрадките

Quoted post


Гост

#1

2016-05-20 08:45

Подписах петицията,тъй като нося хиджаб,което е мое изконно право и повеля от Висшия Създател.,която аз изпълнявам и никой не може да ми отнема това право и избор!

Отговори


Гост

#33 Re:

2016-05-20 16:33:05

#1: -  

 


Гост

#42 Re:

2016-05-20 18:00:20

#1: -  

 


Гост

#64 Re:

2016-05-21 07:04:41

#1: -  

 Исляма е религия  корана е закон  .Четете Коран

 


Гост

#79 Re:

2016-05-21 15:10:53

#1: -  

 

...............

#109 Re:

2016-05-22 16:09:47

#1: -  

 Едно време и нашите деди имаха право да изповядват християнството,но дойдоха вашите и им го отнеха насила.Сега ще мълчите и ще слушкате.Ако не -в Анадола

Промити мозъци

#122 Re:

2016-05-23 15:09:16

Като ти е толкоз акъла и лесно ти промиват мозъка, не съм сигурен дали знаеш какво е право на избор - никой няма да забрани забрадките - Хиджаб в България, Християни и Мюсюлмани ги носят от векове. Бурка забраната за която става въпрос по нашите земи е нямало забрадка която покрива изцяло лицето и само очите се виждат и колкото искат да я забраняват бурката никой, никъде няма да разбере или да бъде засегнат, освен шепа ромки които вчера откриха исляма и на които им се плаща за да носят бурка. Но ти искаш да се противпоставяш и да бъдеш различна ти искаш да участваш в кампанията против някой и да викаш от къдете може, че видиш ли това ти ограничава правата и ще дойде и следващат глупост че това е първа стъпка и че после ще искат да ти сменят името и куп други глупости с които промиват мозъка на обикновенните хора от мюфтийстово и от партий като ДПС и ДОСТ, разбира се подклаждани от техните първи приятели по маса АТАКА и ПФ, ако си толкова умно момиче вземи се в ръце.  #1: -  

Като ти е толкоз акъла и лесно ти промиват мозъка, не съм сигурен дали знаеш какво е право на избор - никой няма да забрани забрадките - Хиджаб в България, Християни и Мюсюлмани ги носят от векове. Бурка забраната за която става въпрос по нашите земи е нямало забрадка която покрива изцяло лицето и само очите се виждат и колкото искат да я забраняват бурката никой, никъде няма да разбере или да бъде засегнат, освен шепа ромки които вчера откриха исляма и на които им се плаща за да носят бурка. Но ти искаш да се противпоставяш и да бъдеш различна ти искаш да участваш в кампанията против някой и да викаш от къдете може, че видиш ли това ти ограничава правата и ще дойде и следващат глупост че това е първа стъпка и че после ще искат да ти сменят името и куп други глупости с които промиват мозъка на обикновенните хора от мюфтийстово и от партий като ДПС и ДОСТ, разбира се подклаждани от техните първи приятели по маса АТАКА и ПФ, ако си толкова умно момиче вземи се в ръце.