Дворът на ПМГ „Васил Друмев“ на учениците!

Quoted post


Гост

#116

2016-04-25 06:07

И е вярно, всички парцели са били частни някога, тук е имало ниви и лозя, на баба ти не знам коя и не знам коя, не е слязъл бог да ги дари на града и ученолюбивите му граждани, ама са останалли в полза на общината. И аз така смятам, има места, където не се пипа, закон и това е, и тая позиция  трябва да я защитава всеки управник, без значение интереси и политически убеждения, ако пък е било дипломатически ход, да е съз значима полза пак за това общество, и ми се плаче, как една градина, ни парк не се обособиха нови, ами само от грозни по-грозни бетони. Предприемачите да си научат урока, ръцете настрани от училищата ни поне, вихрете се другаде, щом някой ви позволява, на мен новото Търново хич не ми допада, няма и една постройка да си кажеш 'Браво, това е бижу', и стига толкова жилища, има вече предостатъчно, дайте нещо друго, не бъдете алчни и безморални. Времената са такива, че е важно да мислиш и занапред, какво като след теб остане 6 етажен блок, малко възрожденска мисъл няма да е излишна тук.  А за тези дето викат, че защитаваме интереси, частни или на други предприемачи, да знаете, че просто искаме по-красив град, а, да, и по- устойчив, много е модерно, ама не се вниква в смисъла на това понятие. Твърдо съм зад последните два поста, и аз искам действие и смятам, че още може да се направи нещо!

Отговори

фермерът

#117 Re:

2016-04-25 07:25:04

#116: -  

 Подписката "умря" на 750 души - "защитници" на обществения интерес и взехте да се подгрявате с високопарни и нищо-незначещи, взети от политическите пледоарии фрази....

Много сте жалки, аз няма да последвам тези подвеждащи излияния, а интересите ви са очевидни!


Гост

#118 Re:

2016-04-25 07:31:00

#116: -

Като искате нещо да направите и това да не е само позиране и лобизъм, защо не се поинтересувате какво се планира за парка под Ловното управление - там предстои да изникне цял жилищен квартал  ТОВА ЗНАЕТЕ ЛИ? Сега е времето да се участва и в обсъждането на УП и строителните планове, а не след дъжд - качулка Добре се интересувяте за училището, ама за парка и белите дробове на града нищо не споменавате, явно това не ви пречи