ЗА НЕЗАБАВНА РЕАКЦИЯ СРЕЩУ ПОСЕГАТЕЛСТВОТО ВЪРХУ БЪЛГАРЩИНАТА

Quoted post

Детелина

#25 Re: Re:

2015-07-04 15:00

#24: - Re:  

Защото обичам страната и народа си, БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД - Честен и Добър, но... безправен, подтиснат, депресиран, отчаян, експлоатирван, унижаван и... унищожаван - физически и духовно, интелектуално и емоционално - години наред...
Защото съм вярващ човек, обичащ Бога и хората, напълно убеден в ДУХОВНИТЕ И НРАВСТВЕНИТЕ УСТОИ НА ЕДНО ОБЩЕСТВО, завещани ни от САМИЯ ТВОРЕЦ НА ТОЗИ СВЯТ И НА ВСИЧКИ НАС, както и от нашите прадеди, отстоявали ги с цената на кръвта и живота си през всичките хилядолетия от историческото развитие на страната ни, особено в годините на робството, за да ги предадат на нас, идващите поколения след тях...
Защото съм дълбоко убедена, че именно ТЕ, НЕПОКЛАТИМИТЕ ДУХОВНИ И НРАВСТВЕНИ УСТОИ НА ЕДНО ОБЩЕСТВО, СА НАЙ-ДОБРАТА, НАЙ-ИСТИНСКАТА И ЕДИНСТВЕНАТА  ГАРАНЦИЯ за ОБЩОЧОВЕШКАТА НРАВСТВЕНОСТ ПО ЦЯЛАТА ЗЕМЯ, ако искаме да живеем с децата в един свят СПОКОЕН И ЧИСТ - СВЯТ НА ХАРМОНИЯ, ЛЮБОВ И КРАСОТА, СВЯТ, за който жадуват сърцата и душите ни, за който са пролети толкова кръв и сълзи в борбата между Доброто и... злото в световната история на цялото човечество...  

Отговори

Детелина

#26 Re: Re: Re:

2015-07-04 15:07:05

#25: Детелина - Re: Re:  

Защото съм убедена в ИСТИННОСТТА на всичко онова, казано в коментарите на хората преди мен, подписали тази Петиция, особено с този коментар, най-обемният от тези, които бяха публикувани до момента, в който коментар е посочено убеждението, че винаги, на 15 септември, децата трябва да започват учебната година с молитва за благословение и водосвет, извършвани във всяко едно училище в страната ни...
Защото съм твърдо убедена, че ще дойде ТОЗИ ДЕН, в който, както е казано в едно Духовно послание от 14. 11. 1992 г. / събота /, че "ВЕЧНОСТТА", т. е. БОГ, ВНЕЗАПНО "ЩЕ ПРОГОВОРИ" ЧРЕЗ СВОЯТА ПРАВДА - БОЖЕСТВЕНАТА ПРАВДА В ТОЗИ СВЯТ!!!... Да, в този ужасен свят, който сами сме си го превърнали в "Ад", оправдавайки винаги себе си / по своята си човешка правда, при която всеки е прав за себе си / и обвинявайки за всичко другите, а най-вече самия ТВОРЕЦ... А ето и това Духовно послание:
НАВЕКИ ВЕЧНОСТТА ЩЕ ПРОГОВОРИ...
МЪЛЧАНИЕТО ТЯ ЩЕ НАРУШИ...

ПРЕД НЕЯ ВСИЧКИ В МИГ ЩЕ ОНЕМЕЕМ...
БЕЗ ДУМИ ВСИЧКО ТЯ ЩЕ ВЪЗКРЕСИ...


И НИЗОСТТА ЧОВЕШКА В МИГ ЩЕ БЛЕСНЕ
ПРЕД НЕЙНАТА НЕЗЕМНА СВЕТЛИНА,
КОЯТО ЩЕ ОГРЕЕ ГЛЪБИНИТЕ
НА НАШАТА "ПОКВАРЕНА" ДУША...

...

НАВЕКИ ВЕЧНОСТТА ЩЕ ПРОГОВОРИ...
МЪЛЧАНИЕТО ТЯ ЩЕ НАРУШИ...
ПРЕД НЕЯ НИЙ ЩЕ БЪДЕМ НА КОЛЕНЕ...
А ПРАВДАТА НАД ВСИЧКИ "ЩЕ СТОИ"...

=======
А тя, нашата човешка низост, е ясно посочена в Светото Писание / Галатяни 5:19-21 /:"Далата на плътта са известни...."

Прочетете ги, уважаеми господа, управляващи страната ни, за да вземете своето МЪДРО, ПРАВИЛНО И... ГРАДИВНО РЕШЕНИЕ при създалата се ситуация в страната ни, за да бъде то за Доброто на страната и народа ни, за децата ни, на които принадлежи бъдещето на България!!!
 

С ОБИЧ КЪМ ВСИЧКИ ВАС -ДУХОВНА ОБИЧ!