ЙОГА ПРОПАГАНДАТА НЯМА МЯСТО В БЪЛГАРСКОТО УЧИЛИЩЕ

Quoted post


Гост

#112 минувачка

2015-06-06 07:05

И аз съм православна християнка, но от скудоумието на тази петиция и коментарите ви ми се доповръща.

Това е само един текст, бе, хора! Цели да се провери доколко децата разбират за какво иде реч в него, а не някаква пропаганда.

Страхувам се като ви чета, а като чета и руски сайтове, че скоро православното християнство ще надмине ислямските фундаменталисти. Българските училища са светски,  а църквата е, слава богу, все още отделена от държавата. Който иска да се занимаав с вероучение, би могъл да посещава неделно училище. Ама къде са ви неделните училища? Лесно е да заклеймявате всичко, което не познавате и не разбирате, трудно е наистина да свършите нещичко.

Вижте какви са ни свещениците и върховният клир! Вижте се колко сте тесногръди. Аз харесвам православието точно защото ми се струваше, че не е тесногръда религия. Че бог ни е дал свободата да избираме.Сега вече се съмнявам сериозно дали е така.

Не си пъхайте гагите където не ви е работа, четете повече и дано бог ви просветли.

 

Отговори

МАРГИ

#143 Re: минувачка

2015-06-15 13:38:36

#112: - минувачка "УМНИЦА" - ей тия "просветените" са най- опасни! Чула недочула какво е православието и вече дава оценки! Тия създават изкривен образ на християните......