Петиция за правото на качествено образование на децата със СОП

Quoted post

morrena

#74 Re: Re: Re: Приятели,не обръщайте внимание на безумните коментари на тая нещастна женица от поста по

2015-01-16 19:49

#71: Кристина Николаева - Re: Re: Приятели,не обръщайте внимание на безумните коментари на тая нещастна женица от поста по-гор 

 Като прочетете по- горния ми пост, ще получите отговор на зададените въпроси. Радвайте се, че сте извадили късмет с рес.си учител- специалист, но ви уверявам, че ако не беше логопед, а някакъв въображаем "специалист", реакцията ви щеше да е по- остра и от моята. Защото вие сте спокойна, че детето ви плаче след раздялата си с учителката, а моето- преди и по време на срещата си с нея, което натоварва и него,и мен. Не разбирам "чуденката" ви относно свободното ми време, намирам я за неуместна и не мисля да я коментирам.Само не се опитвайте да ми припишете липса на грижи и внимание към него, това е най- лесно....и не е истина, но не мисля да давам отчет за това как планирам и организирам деня си!

Отговори

Кристина Николаева

#75 Re: Re: Re: Re: Приятели,не обръщайте внимание на безумните коментари на тая нещастна женица от пост

2015-01-16 20:20:45

#74: morrena - Re: Re: Re: Приятели,не обръщайте внимание на безумните коментари на тая нещастна женица от поста по 

 Всъщност се питах дали наистина се родител на дете със специални потребности, или само се представяте за такава?