Петиция за правото на качествено образование на децата със СОП

Quoted post

Кристина Николаева

#75 Re: Re: Re: Re: Приятели,не обръщайте внимание на безумните коментари на тая нещастна женица от пост

2015-01-16 20:20

#74: morrena - Re: Re: Re: Приятели,не обръщайте внимание на безумните коментари на тая нещастна женица от поста по 

 Всъщност се питах дали наистина се родител на дете със специални потребности, или само се представяте за такава? 

Отговори

morrena

#79 Re: Re: Re: Re: Re: Приятели,не обръщайте внимание на безумните коментари на тая нещастна женица от

2015-01-17 12:14:10

#75: Кристина Николаева - Re: Re: Re: Re: Приятели,не обръщайте внимание на безумните коментари на тая нещастна женица от пост 

И защо ми е да го правя?! Ако само се "представях", щях да си изпиша и името, не мисля, че това ще ми навреди по някакъв начин и нямам причини да се страхувам за себе си от когото и да е....Вие вече го направихте(името имам пред вид), защото се изпотрепахте да си получите благодарностите за екзалтираните хвалебствия! Но нали се сещате детето ми какво ще получи, ако и аз го направя след като това, което мисля и пиша хич не е угодно на "специалистите", които му "развиват потенциалите"?! Добре е човек да е предпазлив и мнителен, в известна степен. Но когато тези качества са прекалени, това с-яние вече е граничещо с нещо друго....