В подкрепа на Николай Радев и връщане на неговите убийци в ареста

Quoted post

Ив

#27

2014-03-20 17:43

В България сме все пак. Нормално е курвичките да подкрепят' готиния батко' Евала на тия дето са му видели сметката!

Отговори


Гост

#29 Re:

2014-03-20 17:47:07

#27: Ив -

Как не Ви е срам??? Утре може да сте Вие на мястото на близките му. Защо сте толкова злобни? Много неща ми се иска да Ви кажа, но мисля,че най-подходящото е "Убий глупака с мълчание!"

kkk

#42 Re:

2014-03-20 18:41:38

#27: Ив -

E ti verno si mn prosta!


Гост

#101 Re:

2014-03-21 03:45:29

Re: lass='quote'>#27: Ив -

 

Извинявай,но ще кажа само едно нещо.За да те пребият трябва да има причина ей! 6 месеца всеки Божи ден работех във въпросното кафе "Колата" и никой с пръст не ме е пипнал,включително и Ники! Стояла съм си мирно и кротко! Не използвай подобни епитети на човек,който иска справедливост! Защо не е набил някоя като мен,а? Знаеш ли,защото Ники го отвращаваха точно тези курвички както ти се изрази! А това,че трима убиици са на свобода не се вижда! Лесно е да очерниш паметта му,но замисли се каква е причината за тогавашното му поведение!!!

Весела Стоянова

#245 Re: До Ив

2014-03-27 13:56:39

#27: Ив -

За мен ти си страшно малоумно същество,за да обиждаш хора който го обичат,и който го подкрепят !Аз го познавам лично,и бих казала че той беше един уникален човек ! Мил,добър ,искрен и красив !Винаги ще го подкрепям и ще бъда зад него !!!А ти си може би някоя от тези на който не е обърнал внимание, и за това сега сипеш цялата тая помия за него !!! Не забравяй ,че един ден и ти ще имаш деца !!! Няма да се изненадам, ако и те станат убиици,защото по този начин ти ги учиш как можеш да убиеш и да останеш на свободата,благодарение на зависливи и злобни същества като теб !Изчезни от тук и не дразни,или поне не се прави на мишка, а се представи с имета си ,и застани зад думите си !!!

yyyg

#480 Re:

2014-06-11 22:35:01

#27: Ив -

I maika ti e kurva za6to ne q spre6 da pi6e .