В подкрепа на Николай Радев и връщане на неговите убийци в ареста

Quoted post


Гост

#101 Re:

2014-03-21 03:45

Re: lass='quote'>#27: Ив -

 

Извинявай,но ще кажа само едно нещо.За да те пребият трябва да има причина ей! 6 месеца всеки Божи ден работех във въпросното кафе "Колата" и никой с пръст не ме е пипнал,включително и Ники! Стояла съм си мирно и кротко! Не използвай подобни епитети на човек,който иска справедливост! Защо не е набил някоя като мен,а? Знаеш ли,защото Ники го отвращаваха точно тези курвички както ти се изрази! А това,че трима убиици са на свобода не се вижда! Лесно е да очерниш паметта му,но замисли се каква е причината за тогавашното му поведение!!!

Отговори

Очевидец на нещото наречено от баща си убиец- Влада

#230 Re: Re:

2014-03-25 21:27:17

#101: - Re:

Точно така!!! Как пък само тая Влада е имала такива проблеми, много интересно ! да не би тая да е мис красота в цял свят.... хахаххаха .... грозна смръдла, като жираф , с 45 номер обуща , дето се чудеше с кой да ходи по парка и на Колата за да го види Николай........ Тя беше и Е една от всичките... нищо различно, една обикновена курва, дето майка й не знае с кого се е ебала и мисли че е била насилена. хахахха

-Мила, Дияна Карастоянова, отвори краката на дъщеря си и виж на колко мъжки **** мирише, защото съм свидетел как на абитуриенстката си вечер доведе 2-ма момчета в стаята си и врека и зя и така.... няма да продължавам!

Тя милата не  е могла да понесе че не струва нищо и за това си измисля тези лъжи за пред техните и за пред пресата и медиите.....

Господ ще я накаже най-добре!!!!