Против проекта "Океанариум"Бургас и застрояването на Парк"Езеро"

Quoted post

Радо

#60

2013-08-30 08:46

Аз пък съм твърдо ЗА този проект. Мотиви :
-Допринаса за самия град , като туристическа атракция .
- Ще ни запознае с растителни и животински видове които може само по Discovery да видим.
- Ще отвори нови работни места и ще подпомогне икономиката на града.

Това за животинските видове бла бла . Чели ли сте че по света има много такива океанариуми , от които вече се подготвят и видове за насам.
Писах в гугъл името на инициятора излезе ми само някакъв пазарджишки актьот 42-ри набор , ако си същия еми дядо ходи си в Пазарджик с тези разбирания няма да ни решаваш какво да има в града и какво не . Ако пък не си ти още по-зле - Тиси поредния заблуден в опозиция на кмета търсещ мотив да прави сечено на прекрасните проекти за града.

Отговори

Добромир Манев

#68 Re:

2013-08-31 11:16:31

#60: Радо -

Здравей, Радо!

Имах среща с г-н Николов относно петицията.

Не съм против него и съм му благодарен за куп неща, които направи в Бургас.

Питай първо как стоят нещата, а не си ги преиначавай!

Нима си почитател на животни, които са понякога уловени и отвлечени по брутален начин и продадени за определена сума пари?Същите тези животни са високо интелигентни и съзнателин същества и на никое живо същество не му е приятно да бъде затворено и ограничено от естествената си среда.Има видове, които са единици зад решетките и на тях им липсват страшно много себеподобните им.

Бъди здрав!

by the way

#88 Re:

2013-10-25 16:32:40

#60: Радо -

Със сигурност не си Бургаз лия,а като кмета си пришълец и за това не ви пука за БУРГАС!Ако нямаш работа и парички окианариума ще го гледаш през крив макарон!