Против проекта "Океанариум"Бургас и застрояването на Парк"Езеро"


Гост

#52 Недопустимо е да се затварят делфини!!!

2013-08-26 11:09


Гост

#53

2013-08-26 21:11

България има достатъчно други интересни места за туризъм и няма нужда от този затвор.

Гост

#54

2013-08-27 08:12

dibra kauza

Гост

#55

2013-08-27 10:10

!!!

Гост

#56

2013-08-27 14:22

Трябва да се уважават разумните същества,и при нужда да им се помага, ако има възможност.

Гост

#57

2013-08-27 16:26

Пленяването на делфините е акт на варварщина и диващина. Да докажем, че не сме диваци.
Златомир

#58

2013-08-28 20:21

Предстои обществено обсъждане!
http://www.burgasnews.com/novini-burgas/62509-obshtestveno-obsazhdane-za-okeanariuma
Гошо

#59

2013-08-30 08:00

Богатите държави нека си затварят каквото си искат. Ние сме бедни и ни трябват приходи от туристи и съживяване на умрялата ни икономика. Кво ме интересуват разни риби, мекотели и животни.
Радо

#60

2013-08-30 08:46

Аз пък съм твърдо ЗА този проект. Мотиви :
-Допринаса за самия град , като туристическа атракция .
- Ще ни запознае с растителни и животински видове които може само по Discovery да видим.
- Ще отвори нови работни места и ще подпомогне икономиката на града.

Това за животинските видове бла бла . Чели ли сте че по света има много такива океанариуми , от които вече се подготвят и видове за насам.
Писах в гугъл името на инициятора излезе ми само някакъв пазарджишки актьот 42-ри набор , ако си същия еми дядо ходи си в Пазарджик с тези разбирания няма да ни решаваш какво да има в града и какво не . Ако пък не си ти още по-зле - Тиси поредния заблуден в опозиция на кмета търсещ мотив да прави сечено на прекрасните проекти за града.
VES

#61 Re:

2013-08-30 09:37

#1: -

az sam protiv za6troto stava vapros za interesi kato vi iztre6tqt 30 leva za bilet da vlezesh i 6te vidite golqma para 6te igrae togava 6te vidim dali 6te iskate vmesto morska gradina da gledate okeonarium ama samo otvan ....!  , ako poso4at taksa 2-3 maksimum 5 leva za pose6tenie sam saglasna ama taka bez da znae kakvo 6te e polojenieto s pose6teniqta i kolko pari 6te e pose6tenieto ne sam saglasna vaob6te !

Стоян

#62 Стоян

2013-08-30 14:35

Вие сте без да съм груб хора с много нисък умствен потенциал !!! Ако гласувате против такива неща заслужавате да си изживеете живота в селото или малкия град,в който сте родени без да видите нищо ново и различно.. за това най-добре се изнесете на някоя поляна.. там няма животни в плен и ще живеете в уникален синхрон стях и себе си!!!

Гост

#63

2013-08-30 17:12

Не превръщайте крайбрежния парк в паркинг за коли, пътища, сгради и хотели! Мястото на тези неща не е на 100 метра от морето.
Aman ot korumpirani idioti!!!

#64 Aman ot korumpirani idioti!!!

2013-08-30 17:35

Njama da mirjasat dokato ne ja betonirat taja morska. Chudjat se kakva glupost da izmisljat, Izobshto ne si mislete che shte se troi okenanarium. Shtom se dawat pari ot chasten investitor tojj iska da si gi vrashta. Shte se stroi porednijat mol!!! Okeanariuma e parlamata!!!
Иван

#65 хора осъзнайте се!

2013-08-30 19:55

Проектът е за хотел със 100 стаи. Това знаете ли колко бетон, колко паркинг и колко улици са? За справка, хотел Приморец е 105 стаи.

Вместо да се радваме че имаме Морска градина и Парк Езеро, ние ще строим в тях така ли? Няма ли други места за строене ама там, а?

Гост

#66 Re: Абсолютно съм съгласен с коментара!

2013-08-31 05:29

#2: Dobromir Manev - Абсолютно съм съгласен с коментара!

Подобни петиции в интернет - нямат юридическа стойност! Само петиции и подписки на реална хартия са доказателствен материал.

Добромир Манев

#67 Re:

2013-08-31 09:16

#54: -

Благодаря за подкрепата!

Добромир Манев

#68 Re:

2013-08-31 11:16

#60: Радо -

Здравей, Радо!

Имах среща с г-н Николов относно петицията.

Не съм против него и съм му благодарен за куп неща, които направи в Бургас.

Питай първо как стоят нещата, а не си ги преиначавай!

Нима си почитател на животни, които са понякога уловени и отвлечени по брутален начин и продадени за определена сума пари?Същите тези животни са високо интелигентни и съзнателин същества и на никое живо същество не му е приятно да бъде затворено и ограничено от естествената си среда.Има видове, които са единици зад решетките и на тях им липсват страшно много себеподобните им.

Бъди здрав!

Добромир Манев

#69 Re: Re: Абсолютно съм съгласен с коментара!

2013-08-31 11:18

#66: - Re: Абсолютно съм съгласен с коментара!

Петицията има юридическа стойност.Регистрирана е в Община Бургас.

Тодор

#70

2013-09-02 04:59

Напълно съм против, тази провокативна подписка. Няма една смислена причина в нея. Дайте да накараме, всички хора, да си закарат кучетата и котките в гората .... хахахаххааха ( да не са затворени ) и пак хахахаха. Напълно подкрепям, всички атракционни, иновации, развлекателни места, паркове. Аз съм ЗА развитието на Бургас, аз съм гражданин на този град и се радвам, когато той се развива.
Добромир Манев

#71 Re: Изборът е твой, Тодор!

2013-09-02 07:20

#70: Тодор -

Аз също съм за развитието на Бургас, но в друга посока.Не да се застроява и да се отнема Свободата на животните.Тези каузи са не само мои, те са каузи на цял Свят - особено за Делфините.Можеш да се позаинтересуваш, ако желаеш разбира се и да видиш какви жестокости се случват с тези Морски бозайници-как ги ловят, продават на Атракционите, а тези, които са ранени при улова ги убиват, разфасоват им месото и ги ядат... Имам иновативни идеи за проекти, които ще са в интерес както на Природата в Бургас, така и на неговите жители и гости.

Друго нямам какво да ти кажа.Уважавам мнението ти, бъди здрав!

бургас

#72

2013-09-03 08:04

И Аз съм твърдо ЗА този проект. Мотиви :
-Допринаса за самия град , като туристическа атракция .
- Ще ни запознае с растителни и животински видове които може само по Discovery да видим.
- Ще отвори нови работни места и ще подпомогне икономиката на града.

Гост

#73 Re:

2013-09-03 10:13

#72: бургас -

Целият свят лека по лека се отказва от подобен вид атракциони!Предпочитам да гледам каналите за животни, отколкото да ги изучавам за мъчителни за тях условия-затвори за животни!!!Нека се развива нашия Бургас, но не в тази линия!Никой не попита пряко гражданите дали искат този проект!Направиха го след "дъжд-качулка" когато договорът за изграждане беше подписан.Това е моята позиция, благодаря ви и за вашата!


Гост

#74

2013-09-03 15:46

Мисля, че строежа ще прогони птиците от резервата. Още една територия, отнета от гражданите на Бургас в полза на БИЗНЕСА... Не всичко е комерс! Умните граждани не трябва да допускат това, защото паркът е техен и все още е безплатен. Нима искате да ви отнемат всичко това? Птиците, дърветата, които хвърлят сянка, за да можеш да се разходиш в парка и в най-горещия ден? Увеселителен парк ли искате, Окенариум или хотел? Град Бургас няма нужда да "мери мускули" с Варна. Той си има своя уникален резерват, който е голямо богатство и ще е голяма загуба за града, ако нелепият строеж прогони обитателите на Парк "Езеро". Само да напомня, че все още има табела, че това е буферна зона и строежите са забранени. Как тогава там е вече строителна площадка? Как са заобиколени всички тия закони? Туризъм ли искате да развивате - ми спрете си първо Нефтохима, за да не тровите туристите...

Гост

#75 Re: Aman ot korumpirani idioti!!!

2013-09-03 15:55

#64: Aman ot korumpirani idioti!!! - Aman ot korumpirani idioti!!!

много си прав! но простия народ тия неща не може да ги види... ще ги види, чак като му бетонират градинката и почнат да му искат таксичка за това, че са се настанили в двора му ;)




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...