20 000 за предприемчив безработен? Да, ама не!

гост

/ #168 Информация

2013-01-07 16:30

Здравейте съмишленици!
Много исках Новата година да я започна с нещо по-оптимистично, но информацията от Нета не е такава.
При цялото ми уважение и възхищение към Петър от блога Работа или Пари /вярвам безрезервно и безусловно в това, което е написал и адмирирам че си е направил труда да посети АЗ/, но или тези служители от АЗ са го излъгали жестоко на 31 октомври за етапа на разглеждане на нашите проекти, или вече тези служители и шефовете им от АЗ наистина са за Господари на ефира- един министерски подпис на около 200 проекта да се бави вече 2 месеца и половина с тенденция да станел чак в началото на февруари.
Това е старото от Петър от 31 октомври!я забележете 31 ОКТОМВРИ #Днес ходих до агенцията, казаха че всички проекти вече са разгледани и предадени на министерство на труда за подпис.Отпаднали са още 90 проекта, освен тези 41, за които спомена колегата от горния пост. До края на месец ноември ще публикуват резултатите и писмено ще уведомят всички.За втората вълна са подадени 200-300 проекта, пак толкова горе долу. момчето от агенцията каза че квотата от 2500 е невъзможна, поради липса на технологично време и ще я намалят, защото иначе никога няма да я достигнат.#

Това е най-прясната информация от Форума на #БГ-мамма# от днес следобяд. Фейсбук форумите и те имат активност.

От optimus_prime # Поздравления на тези, които продължават да упорстват и да търсят начини да успеят, въпреки че изглежда цялата система е срещу нас.
Преди малко звъннах на 02 9265467 и оттам ми казаха, че резултати ще има в началото на февруари
Не знам за вас, но като че ли аз не виждам смисъл изобщо да започвам с този проект. При положение, че едни резултати не могат да обработят и ни държат в неведение, без каквато и да е информация повече от 3 месеца, не ми се мисли какъв хаос и безпорядък ще бъде ако се наложи да "работя" с тези хора от АЗ за реализирането на проекта ми...
Пожелавам успех на всички и не се отказвайте от мечтите си! #