20 000 за предприемчив безработен? Да, ама не!


Гост

/ #29

2012-04-03 17:06

Че как да кандидатсвам за тази програма. Като правя бизнес план ми искат всичко точно ,ясно, откъде, колко. баланс счетоводството да излиза. Като нищо не е ясно, как да си направя аз сметката предварително сметката дали отговарям за тази програма. Знам ли аз кои разходи ще ми признаят и кои не. Ако не ми признаят разходи за неща нужни ми в бизнеса, какво правя аз тогава. Или ще ми остане загубеното време само. И какво ще се получи тогава "От гладен,по-гладен", защото вместо да правя нещо което поне хляба ще ми докара аз ще ходя на курсове. И си мислите, че помагате или това е поредното отчитане на дейност. Като си легнете вечер спите ли спокойно, че сте излъгали толкова народ и вместо да му помогнете го забивате още по-надолу? За да ме одобрите ще ме оглеждате отвсякъде дали "ставам". Аз също искам да огледам програмата предварително отвсякъде за да я преценя. Или смятате, че е необходимо да ни залъжете само с фразата " даваме 20 000 лв безвъзмездно" и чакате шараните. Сега вероятно преценявате как да бъдат усвоени парите, но като участвате и вие зад завесата. ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕех майко Родино, можеш да се "гордееш" с Тях. НЯМАМ ВИ ДОВЕРИЕ АДМИНИСТРАТОРИ.