Декларация към НС за обсъждане на проектозакона за образованието


Гост

/ #116

2012-02-23 21:19

Интересно ми е до кога в тази наша заблудена държава ще рушим вече нещо създадено и утвърдено,нещо работещо и доказало се!Създадоха една институция като Ресурсните центрове,а сега някой си иска да спре една добра кауза като тяхната.Всяко мнение,че полза от тях няма е глупаво и неразумно.Няма нищо по-прекрасно от гледката на дете в нужда,което с широко отворени очи и съзнание следи всяка дума на добре подготвения,внимателен и загрижен ресурсен учител.Това са деца на нашата рържава,на нашата родина...Наши деца.До кога ще ги пренебрегваме,ще си играем със съдбата им,ще упражняваме власт и правомощия за тяхна сметка.Що за хора са това и кой им дава това право.Ние и нашата "мила родина"!!!Гордеем се с нея,правим всичко за нея,а тя ни отнема всичко.Хората губят почвата под краката си,губят сигурност и вяра в собствените си управници.Нормално ли е това и до КОГА?Аз лично живея в малка и мизерна община.И парите в нея отиват за всичко друго но не и по предназначение...Имам призив към всички.Нека не позволяваме да си играят повече със съдбата на народа си.Нека видят,че ние не сме стадо овце а умни,разумни и цивилизовани хора,които знаят правата си.Стига вече произвол!