ЙОГА ПРОПАГАНДАТА НЯМА МЯСТО В БЪЛГАРСКОТО УЧИЛИЩЕ


Гост

/ #36 Re: Ехо

2015-05-28 08:53

#12: - Ехо 

 Това, че някои, които се наричат християни са се извратили не означава, че християнството е това, а че са се отклонили от истината / ако изобщо са били в истината / и са се отрекли от нея, защото в Божието Слово - Библията не го одобрява, а го осъжда. Християнството е това, което пише в Божието Слово - Библията, а кой какво прави си е за негова сметка и затова в Библията - Божието Слово пише че по плодовете ще ги познаете... е това добър плот ли е или не... по това ще прецениш християнин ли е или не е. И аз мога да кажа, че съм градинар, а да си нямам и хабер от това. Това, че съм казал, че съм градинар не ме прави такъв, а самозванец. Ако каже някой, че е жена, а е мъж... това жена ли го прави?

Матей 7:15-21

Пазете се от лъжливите пророци, които дохождат при вас с овчи дрехи, а отвътре са вълци грабители.
От плодовете им ще ги познаете. Бере ли се грозде от тръни, или смокини от репеи?
Също така, всяко добро дърво дава добри плодове, а лошото дърво дава лоши плодове.
Не може добро дърво да дава лоши плодове; или лошо дърво да дава добри плодове.
Всяко дърво, което не дава добър плод, отсича се и се хвърля в огън.
И тъй, от плодовете им ще ги познаете.
Не всеки, който Ми казва: Господи! Господи! ще влезе в небесното царство, но който върши волята на Отца Ми, Който е на небесата.