Да опазим Брезник от добива на злато
ДА на ПРИРОДНИТЕ НИ ПОГАТСТВА. НИКАКВО КОПАНЕ НА НАШЕТО ЗЛАТО! |
/ #144 Re: ДА на ПРИРОДНИТЕ НИ ПОГАТСТВА. НИКАКВО КОПАНЕ НА НАШЕТО ЗЛАТО!2014-05-08 09:50ХОРА, ЗАПОЧНЕ ЛИ ДОБИВ< ЗАБРАВЕТЕ И ИЗВОРИТЕ< ЗАБРАВЕТЕ ГОРА, забравете и майка природа в целия регион. КОйто не ми вярва да се разходи до златоград и там да поговори с хората какво БЕДСТВИЕ Е предизвикал Дънди Прешъс в РЕГИОНА!!!! Цитирам от статията в Капитал: "Иначе "Асарел-Медет" не е точно местен инвеститор. Най-голям дял в дружеството има австрийската Voest-Alpine Intertrading, която към края на 2012 г. е държала 67.6%, а работници и служители държат 31%. Сред тях голям дял има и изпълнителният директор на дружеството Лъчезар Цоцорков." Имейл Адресите на австрийските господа, които искат да отровят природата ни с техните "инвестиции" се отварят като им кликнете на имената под снимките> http://www.vait.com/startseite/struktur/ НЕ позволявайте да УНИЩОЖАТ РОДНИТЕ НИ МЕСТА !!!! Напишете писмо на ВСЕКИ ЕДИН ПО ОТДЕЛНО (Измислете си Ваш текст на Български и НЕКА ВАШ ПРИЯТЕЛ ВИ го преведе на немски или английски) на следните мажоритарни собственици на Асарел-Медет в Австрия и ги заплашете с международен СЪД в Хага за престъпление срещу човечеството чрез: 1. разрушаване на жизнена среда, 2. унищожение на природата и 3. унищожение чрез изселване и болести от добива. http://www.vait.com/aussenstellen/bulgaria/ ВСЕКИ ЧУЖДЕНЕЦ трябва да знае че ЗЛАТОТО и всички други ресурси в България са НЕПРИКОНСОВЕНА собственост на БЪЛГАРИТЕ и ТЯ е НАША СОБСТВЕНОСТ! Второ, ако се добива нещо, то ще да бъде САМО и единствено за НАС Българите и ТО без да се УНИЩОЖАВАТ РЕЗЕРВАТИ, ЛЕЧЕБНИ ИЗВОРИ ИЛИ КАКВОТО И ДА БИЛО ДРУГО ПРИРОДНО БОГАТСТВО. |
|
За максимална ефективна присъда за Габриела Сашова и Красимир Георгиев, и за законодателни промени, предвиждащи по-тежки наказания за престъпления, извършени срещу животни!
Борба срещу насилието над животни: За по-строги наказания и защита
Отворено писмо против ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО религиозно обучение
Насилието на Животните от Габриела Сашова и Красимир Георгиев
Преименуване летище Граф Игнатиево на Капитан Димитър Списаревски
Финансиране на кастрационна програма на национално ниво, контрол по ЗЗЖ,ЗВМД,НК325б
Има ли нещо, което искате да промените?
Промяната не се случва, ако мълчите. Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото? Стартирайте социално движение, като създадете петиция.
Стартирайте собствена петицияДруги петиции, които може да Ви интересуват
В подкрепа на въвеждането на Религия-Християнство-Православие като редовен предмет в българските училища.
10597 Създадено: 2025-02-13
Отворено писмо против ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО религиозно обучение
8294 Създадено: 2025-02-08
За максимална ефективна присъда за Габриела Сашова и Красимир Георгиев, и за законодателни промени, предвиждащи по-тежки наказания за престъпления, извършени срещу животни!
202944 Създадено: 2025-03-14
Преустановяване на изграждане на нови соларни и ветрогенераторни паркове на територията на Кюстендилска област.
1282 Създадено: 2025-04-17
Гражданска подписка с искане за справедливо наказание за извършеното с особена дързост и цинизъм тежко криминално деяние срещу Денислав Данаилов Василев!
998 Създадено: 2025-04-22
За запазване правото на родителите да извиняват отсъствия до 15 дни годишно
12214 Създадено: 2025-04-16
За превръщане на сградата на Руското консулство във Варна в Културен дом
508 Създадено: 2025-04-30
Призив за спиране на незаконно изграждане на огромен фотоволтаичен парк и защита на околната среда в община Сухиндол
499 Създадено: 2025-04-29
Подписка срещу уволнението на директора на НИНКН - арх. Петър Петров
735 Създадено: 2025-04-19
За превръщане на сградата на Руското консулство във Варна в иновативна детска градина
234 Създадено: 2025-04-22
Не! На задължителното споделено родителство
1867 Създадено: 2025-03-05
Подкрепям конструктивен диалог с Павлин Николов относно Спартак Варна
175 Създадено: 2025-04-28
Минимум 20 млн от годишния бюджет на Столична община за имоти за зелени площи!
947 Създадено: 2025-04-01
Да превърнем изоставения терен на бившето военно поделение над магазин Алати в обществен парк.
741 Създадено: 2025-04-08
НЕ УНИЩОЖАВАЙТЕ ЕКО-ПАРК БАДЕЛЕМА!
1024 Създадено: 2025-03-24
Природа без клетки! Граждани ПРОТИВ изграждането на зоологическа градина в град Пловдив!
801 Създадено: 2025-04-14
ЗА РЕФОРМА НА БЪЛГАРСКАТА СЪДЕБНА СИСТЕМА
99 Създадено: 2025-04-25
Петиция с искане за средства за проектиране и изпълнение на воден цикъл в квартал Коматево
463 Създадено: 2025-04-10
Обновление на квартал Изток
84 Създадено: 2025-04-29
ПОДПИСКА ЗА ЕФЕКТИВНА ПРИСЪДА ЗА УБИЕЦА НА ПЪТЯ НА СИЯНА
33718 Създадено: 2025-04-02