ЗА НЕЗАБАВНО ОТСТРАНЯВАНЕ НА СИЛВИЯ ДРАЙЧЕВА

Реалист

/ #5 До Запознат

2013-06-14 20:18

#4: запознат - До реалист

Не знам, може би Вашето име е своеобразна антитеза - уж запознат, но явно не чак толкова! Всеки има своя гледна точка, всеки може да каже каквото пожелае, НО от свое име! Никой няма право да казва какво мислят учениците, как се чувстват и от какво имат нужда, освен те самите. Знам само, че действията, които се развиваха извън училище сериозно се отразяваха върху дейността вътре (говоря за времето, в което аз бях ученик там). Във всяко семейство (ако кажем, че училището е такова) има проблеми, но те са за да се решат и всички да се развиват, вървейки напред и нагоре!
Има една стара приказка: "Съединението прави силата!". Аз смятам, че трябва да се работи за доброто на училището, а не самата институция да се явява параван за облагодетелстването на едни или други, били те от Асоциация "Езикова гимназия" или самото училище. В цялата суматоха, обаче, се губи едничката цел на училището - да образова децата! Вместо те да стават по-извисени като личности, те се превръщат в доносници и подлеци, именно заради подобни мерзавщини! 
И все пак, ако учениците са щастливи, на вас какво ви пречи тази директорка?