за повече училища
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията за повече училища
|
Александър Христов |
#12013-06-28 06:45Подписах със смесени чувства, тъй като образователната система в момента е толкова зле, че вероятно повече пречи отколкото помага на децата. Но все пак училища е хубаво да има. Надделява оптимизма у мен, че с взаимни усилия ще съумеем да подобрим нещата в образованието. |
|
| |
|
Гост |
#22013-06-28 07:43Здравейте, напълно съм съгласна с Вас. Бих добавила и това, че са необходими повече детски площадки и места за отдих, без автомобили, където да има повече и разнообразни игри и да се отпочива. Надявам се това, което изразяваме като мнение, или - съгласие с друго мнение - да натежава и да се чува. Пожелавам успех! И - действия! |
|
| |
|
Гост |
#32013-06-28 08:32Образованиеито, здравето, културата и спорта трябва да са постоянен приоритет и да са максимално достъпни, особено за децата и младежите. |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.