За изграждане на тротоар в началото на ул."Броди", кв''СТРУМСКО''
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията За изграждане на тротоар в началото на ул."Броди", кв''СТРУМСКО''
|
Гост |
#12012-03-07 13:28Zadalzhitelno |
|
| |
|
Гост |
#22012-03-07 22:51всяка една придобивка е плюс за нашия град |
|
| |
|
Гост |
#32012-03-09 22:43Стискам палци да стане! |
|
| |
|
Гост |
#42012-03-10 01:32Da razbira se y remont na cyalata ulica. |
|
| |
|
Гост |
#52012-03-12 23:49Трябва да има тротоари навсякъде,където живеят хора,защото това е необходимост при този трафик! |
|
| |
|
ПАИСИЙ |
#6 ВИК ЗА СПАСЕНИЕ2012-03-15 21:56МЛАДИ ХОРА! НА ВАС БЪЛГАРИЯ РАЗЧИТА! |
|
| |
|
Гост |
#72012-03-16 13:40Kraino vreme e da bade izgraden vaprosniq trotoar za horata .. a ne ne prekasnato da hodqt po ulicata.. |
|
| |
|
Гост |
#82012-03-18 00:58:))) |
|
| |
|
9 |
#92012-03-18 10:51Подкрепям инициативата за изграждане на този тротоар. В кв.Струмско има нужда от изграждане и на други тротоари, както и на велоалеи които да свързват квартала с централната градска част. |
|
| |
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2012-03-20 23:29- Date of removal: 2012-03-20
- Причина за премахване:
|
Гост |
#112012-03-20 23:33Подкрепям инициативата за изграждане на този тротоар. |
|
| |
|
Златка Райкова |
#12 Струмско!2012-03-20 23:45И тротоар, и МОЛ!!! |
|
| |
|
Гост |
#132012-03-21 01:43За изграждане на тротоар |
|
| |
|
Гост |
#142012-03-21 09:56и майки с бебешки колички минават по тази улица и наистина е доста неудобно, тъй като се безпокоим от пътно-транспортно произшествие. все пак се случва да минават и автомобили с по-висока скорост и постоянно трябва да сме нащрек докато се движим по уличното платно, тъй като нямаме друг избор. |
|
| |
|
Гост |
#152012-03-23 12:17Крайно време беше и за пешеходците да се помисли. |
|
| |
|
Гост |
#162012-03-23 12:29dano nai posle da se napravi tozi trotoar i ne samo tozi razbira se ......uspeh |
|
| |
|
Гост |
#172012-03-23 12:47dobra ideq! |
|
| |
|
Гост |
#182012-04-09 21:10Има нужда от тротоар точно там |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.