За изграждане на тротоар в началото на ул."Броди", кв''СТРУМСКО''
Свържете се с автора на петицията
Край на петицията
2012-04-18 12:58:33Днес [18-04-2012] сложихме край на петицията и съвсем скоро подписите ще бъдат внесени в Общината. Следете темата на страницата на кв.Струмско www.facebook.com/strumskobg. Благодаря на всички, които подкрепиха подписката за тротоар, сега остава само да стискаме палци да бъде одобрена и реализирана тази идея!
Niko Dmbf
Споделете тази петиция
Помогнете тази петиция да получи повече подписи
Как да популяризираме една петиция?
- Споделете петицията на стената си във Facebook и в групи, свързани с темата на петицията Ви.
- Свържете се с приятелите си
- Напишете съобщение, в което обяснявате защо сте подписали тази петиция, защото хората са по-склонни да я подпишат, ако разберат колко важна е темата.
- Копирайте и поставете уеб адреса на петицията във вашето съобщение.
- Изпратете съобщението чрез имейл, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram и LinkedIn.
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.