НАРОДЪТ СРЕЩУ КОРУПЦИЯТА
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията НАРОДЪТ СРЕЩУ КОРУПЦИЯТА
|
Гост |
#12015-09-13 13:38Не разчитам,че подписите ще накарат негласувалите депутати,да преосмислят решението си! Да не забравяме,че това са хора,които се хранят от статуквото и няма да си отрежат сами главите! Подписах Петицията,защото натиска за приемането на закона трябва да се увеличи и един ден,с други депутати,той да бъде приет! |
|
| |
|
Гост |
#22015-09-13 18:22Корупцията и липсата на прозрачност и яснота при разходването на публични средства са най-големият проблем и първопричина за всички несгоди в страната ни! |
|
| |
|
Гост |
#4 Re:2015-09-13 19:19Здравейте, Бяхме попитали дали ще подкрепят закона. Едипки отговориха да И след това не го подкрепиха. Сега искаме да съберем по 1000 подписа срещу всеки депутат, който не го подкрепи. #110000срещу110 |
|
| |
|
Гост |
#52015-09-14 06:02За да не ни смятат за балъци тези, които се "разсеяха" и не гласуваха законопроекта, като при това изтъкваха "морални" и "законови" аргументи. |
|
| |
|
Гост |
#62015-09-14 07:13Писна ми винаги да сме последни във всяка класация. Писна ми страни като Румъния да се развиват, а ние да тъпчем на едно място (в калта). Писна ми да гледам едни и същи хора да се въртят 25 години, а само да си променят ръководните функции. Писна ми да ограбват държавата ми. ПИСНА МИ! |
|
| |
|
Гост |
#72015-09-14 07:36Защо трябва да се стопира мафията която управлява България! |
|
| |
|
Охо Бохо Гост |
#82015-09-14 08:02Корупцията, трябва да се изкорени,завинаги !!! |
|
| |
|
Гост |
#92015-09-14 16:53Навременна и необхпдима! Успех! |
|
| |
|
Гост |
#102015-09-14 18:21Достатъчно сме търпели корумпетата, намърдали се по високите етажи на властта в Бългаия, а и не само по високите.. Затвор, конфискация на краденто имущество и общестено порицание на паразитите |
|
| |
|
Гост |
#112015-09-15 20:45Защото е крайно време да се справим с корупцията. Честно казано не съм голям оптимист но надежда винаги има. 45 год комунизъм+25 год. псевдо преход . СТИГА ВЕЧЕ МНОГО БИХ ИСКАЛ РЕАЛНИ ДЕЙСТВИЯ. |
|
| |
|
Гост |
#122015-09-16 20:22Защото е време абсурдите във нашата мила псевдо държава да престанат ! |
|
| |
|
Гост |
#132015-09-16 22:05''45 год комунизъм+25 год. псевдо преход .'' Може да се перефразира и така - 45год, от малка до средна корупция, беше ги страх, защото хванатите имаха гоооолеми проблеми плюс резила за тях и родата им. 26 год. яка корупция, не ги е страх, защото никой няма да им направи нищо, ръководните органи на държавата масово са дълбоко корумпирани и крадливи, плюс сега не те грози никакъв резил, напротив, ако си честен си смешен и демоде..като тези преди 30 години...Кво правим при тази сложна ситуация:(((??? |
|
| |
|
Гост |
#142015-09-19 17:23Петицията е необходима, навременна и показателна за моралните ценности, които все още вълнуват почтените Българи. |
|
| |
|
Гост |
#152015-09-19 18:42Защото искам да има справедливост и възмездие в името на изстрадалия и доведен до отчаяние български народ!!!!! |
|
| |
|
Гост |
#162015-10-10 06:26МОРЯШКИ СИНДИКАТ "БЪЛГАРИЯ" И АЗ ЛИЧНО СМЕ ВЪВ ВОЙНА С КОРУПЦИЯТА ПОВЕЧЕ ОТ 20 ГОДИНИ С КОНКРЕТНИ ОБВИНЕНИЯ , ДОКАЗАТЕЛСТВА И ПОНЕСЕНИ СЕРИОЗНИ ЩЕТИ ОТ ЗАСЕГНАТИТЕ ВИСШИ ЕТАЖИ НА ВЛАСТТА! КРАЙНО ВРЕМЕ Е ТАЗИ ВОЙНА ДА ИМА ШИРОКО,УМНО И КРАСИВО ОБЩЕСТВЕНО ЛИЦЕ!!! |
|
| |
|
Гост |
#172015-11-13 12:37възмутена съм от наглостта на политическия елит, ако може да се нарече така |
|
| |
|
Гост |
#182015-12-11 16:27Защото укриването от властта на престъпленията е генератора на корупцията на всички нива! |
|
| |
|
Гост |
#192015-12-11 16:33Късно, но все пак! Успех във всичко през Новата 2016 г. Ако обичате две думи за себе си! Сърдечен поздрав: Валерия |
|
| |
|
Гост |
#202015-12-11 17:32Защото чашата прелива вече......... |
|
| |
|
Гост |
#212015-12-11 18:53Искам и настоявам да се осъдят всички виновници за това, че станахме за посмешище в света. Да се конфискува имуществото им, защото е откраднато, не само у нас, но и в чужбина. |
|
| |
|
Гост |
#222015-12-12 08:26Az podpisah zashtoto korupciata vse oste e na visoko nivo. |
|
| |
|
Гост |
#232015-12-14 11:11Защото съм БЪЛГАРИН! |
|
| |
|
Гост |
#242015-12-14 12:31Ne na mafiqta ! |
|
| |
|
Гост |
#252015-12-14 18:53няма нужда от коментар |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.