Искаме ефективна присъда/доживотна без право на замяна/ за убиеца на Паоло
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Искаме ефективна присъда/доживотна без право на замяна/ за убиеца на Паоло
|
Теменужка Динкова Авторът на тази петиция |
#12014-06-05 13:26Няма да забравим и да простим! |
|
| |
|
Гост |
#2 Галин2014-06-05 13:45Няма да забравим, няма да простим. |
|
| |
|
Гост |
#32014-06-05 14:00НЯМА ДА ЗАБРАВИМ И ДА ПРОСТИМ! |
|
| |
|
Гост |
#42014-06-05 14:30Съгласна съм с всичко написано в петицията и я подкрепям изцяло. |
|
| |
|
Гост |
#52014-06-05 14:42zdraveite! za men tazi peticiq e izraz na sapri4astnost kam bolkata na semeistvoto. 6te se radvam ako pove4e hora se vklu4at i q podpi6at. ubieca na malkiq Paolo trqbva da polu4i nakazanie ot vis6a stepen. BOG DA PAZI DECATA NI! |
|
| |
|
Гост |
#62014-06-05 15:12Подкрепям! |
|
| |
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2014-06-05 15:42- Date of removal: 2014-06-05
- Причина за премахване:
|
Надежда Попова |
#82014-06-05 15:45Боже, пази децата на България! Как може да е такъв българския манталитет? Променете се, хора, утре може да се случи на вашето дете. Отвратително! |
|
| |
|
Гост |
#92014-06-05 16:57Много добра идея |
|
| |
|
Гост |
#102014-06-05 16:58Хора, нищо няма да стане. Съдебната ни система се е ояла и е не по-малко корумпирана от политиците. Трябва да се вдигнем всички и да искаме избор на съдии! |
|
| |
|
Гост |
#112014-06-05 17:32Искам ефективна присъда за Георги Сапунджиев.Тоъ трябва да си понесе наказанието. |
|
| |
|
Гост |
#122014-06-05 17:44До живот! |
|
| |
|
Гост |
#132014-06-05 17:44Нека Бог помогне на родителите да продължат напред............ |
|
| |
|
Гост |
#142014-06-05 17:47Аз лично искам доживотна присъда за такива гадове!Как да обясня на дъщеря си,че този изрод може да се размине с 3 до 6 години затвор,защото имал пари? |
|
| |
|
Гост |
#15 Re:2014-06-05 18:15Здравейте, с искрена благодарност като гражданка за инициативата Ви. Искам да споделя някои виждания за подобряване на текста, ако се приемат с мисълта, че той може и е добре да бъде отправна точка за една акция срещу безнаказаните престъпления по пътищата на Балгария. - да не се извежда на челно място оспорването на медицинската експертиза за побоя- това е вторичен въпрос - да се иска отговорност от инстанциите, дали възможност на извършителя и десетки потеннциални да нарушават пешеходното пространство и да застрашават човешки животи - да има една по-обща част, призоваваща за гражданска и институционална нетърпимост към нарушенията на пътишата- всеки ден хора се осакатяват и умират на пешеходни пътеки в цяла България. Ще се радвам ако съм била полезна. Не съм юрист, а юридически поглед върху окончателния текст, би бил много полезен. |
|
| |
|
Гост |
#162014-06-05 18:21Дано магистратите този път си свършат работата! |
|
| |
|
Гост |
#172014-06-05 18:35Дано този път обществеността чрез тази петиция попречи на подкупните магистрати да скалъпят условна присъда.Лично аз желая и ТВ екипи в съдебната зала. |
|
| |
|
Гост |
#182014-06-05 18:40Дано не се оттърве като Ставийски! |
|
| |
|
Гост |
#192014-06-05 19:00Това заслужава! |
|
| |
|
Гост |
#202014-06-05 19:11С две ръце се подписвам,с цялото си сърце съм съпричастна.Искрени съболезнования на почерненото семейство!Дано поне веднъж в България има справедливост!Дано най-после някой с пари,който си мисли ,че те му гарантират неприкосновеност да си плати за стореното зло! |
|
| |
|
Гост |
#212014-06-05 19:46идиоти........искате да печелите от мъката на българските родители? ИЗРОДИИИИИИИИИИИИИИИИИИ |
|
| |
|
Ети |
#222014-06-05 19:59Надявам се с тази петиция да се стреснат поне половината луди , защото за съжаление знаете ли колко често се сблъсквам с луди летящи на червен светофар, докато на платното има деца.... Да не е нормално да не осмисляш какво ще се случи и да си мислиш , че си безсмъртен ... Само граждански линч може да ги стресне .... Какво стана с Максим .... и много други такива... |
|
| |
|
Даная Костадинова |
#23 СМЪРТ!!!2014-06-05 20:19Искам смърт за този боклук Сапунджиев! Заслужава смърт без обжалване!!!!!!!!!СМЪРТ!!!!!! |
|
| |
|
Моника |
#242014-06-05 20:20не присъда за този а линчуване трябва толкова ли е сляп че там минават деца толкова ли е малумен този нещастник тарикат мръсен смърт за този убиец само смърт макар чее няма да върне малкия паоло |
|
| |
|
Гост |
#252014-06-05 20:59Smartnoto Nakazanie triabva da se varne! |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.