ЗА отварянето на фитнес залите на територията на Република България, считано от 22.12.2020 г.
ЗА отварянето на фитнес залите на територията на Република България, считано от 22.12.2020 г. / Съобщения / Петиция / Коментари
|
Гост |
#12020-12-21 15:07Благодаря за обратната връзка! Успех! |
|
| |
|
Гост |
#22020-12-21 15:07Да излезем на протест ? |
|
| |
|
Гост |
#32020-12-21 15:11Супер, дано има резултат! |
|
| |
|
Гост |
#42020-12-21 16:09Трябваше още да се съберем. Малко сме :-( |
|
| |
|
Гост |
#52020-12-21 16:22Дано има бърз и положителен ефект, защото вече се минават всякакви морални граници! Успех, стискам палци |
|
| |
|
Михаил Михайлов |
#7 Re: Ако не получим това, което искаме, протестът ще е следващата стъпка.2020-12-21 16:44 |
|
| |
|
Михаил Михайлов |
#8 Re: За 4 дни - толкова. НЯМАМЕ ВРЕМЕ ЗА ГУБЕНЕ, АКО ИСКАМЕ ДА УСПЕЕМ ПРЕДИ НОВА ГОДИНА!2020-12-21 16:45 |
|
| |
|
Гост |
#92020-12-21 16:52Разочарована съм от броя подписали.Надявах се да бъдат повече. |
|
| |
|
Гост |
#102020-12-21 16:54Поздравления. Моля, дръжте ни в течение за последващи стъпки. Заедно можем всичко. После протест. След него ако пак няма реакция, ще има и друго. |
|
| |
|
Гост |
#122020-12-22 05:01Благодаря! Успех! |
|
| |
|
Гост |
#132020-12-22 08:36Благодаря за обратната информация!
Дано има здрав разум сред всичките тези министри !!!
Успех! |
|
| |
|
Гост |
#142020-12-22 09:35Браво, Дано стане, защото е важно за всички нас, които спортуват и за вас, които работят |
|
| |
|
Гост |
#152020-12-22 11:09Благодаря за обратната връзка👏🏼👏🏼👏🏼 |
|
| |
|
Гост |
#162020-12-22 11:26Благодаря за инициативата! |
|
| |
|
Гост |
#17 Re: Re: Ако не получим това, което искаме, протестът ще е следващата стъпка.2020-12-22 13:57 |
|
| |
|
Гост |
#182020-12-22 15:21Дано да стане. Ако ще се организира протест моля да информирате. |
|
| |
|
Гост |
#192020-12-24 01:41ЕЙ МИШО СТРАШЕН СИ ! И АРНОЛД НЕ Е ТОЛКОВА ОБЩЕСТВЕНО АКТИВЕН ! БРАВО !!!!!! НАВСЯКЪДЕ СИ БЕ... |
|
| |
|
ОТВАРЯЙТЕ ЗАЛИТЕ |
#20 Re: ДА ДА ДА !!!! ЗАТОВА ЩЕ ПРОТЕСТИРАМ ДАЖЕ АКО ХВАНА ТОЯ БАВНОРАЗВИВАЩ " МИНИСТЪР НА "ЗДРАВЕОПАЗВ2020-12-24 01:44 |
|
| |
|
ОТВАРЯЙТЕ ЗАЛИТЕ |
#21 Re: Re: За 4 дни - толкова. НЯМАМЕ ВРЕМЕ ЗА ГУБЕНЕ, АКО ИСКАМЕ ДА УСПЕЕМ ПРЕДИ НОВА ГОДИНА!2020-12-24 01:49Споделих Мишо ! Изпрати го на всички Трениращи които познаваш от Най сериозно трениращия (въпреки че сам си го намерих 😆 до Дебелата ученичка дето и е писнало да я подиграват Връстниците и (бъдеща Bikini Състезателка) |
|
| |
|
Гост |
#222020-12-24 07:56Споделяйте ! |
|
| |
|
Михаил Михайлов Авторът на тази петиция |
#23 Re:2020-12-25 05:50Ако сами не си помогнем, няма кой... За съжаление, българите чакаме някой да ни поведе, някой нещо да направи. Хора, бъдете активни и защитавайте правата си. НЕ ЧАКАЙТЕ НЯКОЙ ДА ВИ ОПРАВИ! СВЕТЛИ ПРАЗНИЦИ И БЪДЕТЕ ЕДИННИ И ЗДРАВИ! |
|
| |
|
Гост |
#24 Re: Re:2020-12-26 07:19Какво стана? Има ли някакъв напредък? Дайте да се организираме и да направим нещо. 2 месеца да не тренираш...знаете какво става. Час по-скоро да ги отворят. Разрешиха почти всичко друго, но не и центровете. Наш ред е вече. |
|
| |
|
Гост |
#252021-01-10 21:05Здравейте, писах ви преди време, но нямам отговор май. Пиша и тук- имате ли отговор от институциите? Нещо друго да направим? |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.