Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година
Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Репортаж от протеста в София / Коментари
|
Мар Гост |
#1 Бургас2021-11-01 16:56В Бургас нямаше нито един човек освен мен и децата ми пред Областната администрация днес в 17ч. Аз ли обърках деня, часа и мястото на срещата? |
|
| |
|
Гост |
#22021-11-01 17:04Супер сте! |
|
| |
|
Гост |
#32021-11-01 17:19БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ВИ ИМА! ГОРЕЩО ПОДКРЕПЯМ! Никакви експерименти с децата!! |
|
| |
|
Гост |
#4 Re: Бургас2021-11-01 17:29Тъжно. Не знам какво си мислят родителите... |
|
| |
|
Гост |
#5 Re: Re: Бургас2021-11-01 18:07Здравейте мили родители и учители ! Не сте сами ! Първо и основно не се бойте от нито един човек когато Бог е с нас за каузата на една истина и борбата за нея ! Доброто ще победи злото и този път , няма как да е иначе щом и в Библията го пише ! Просто това е последното изпитание ! Няма да е лесно , но не трябва да забравяме че този път борбата не е за къщи , имоти , пари , а борбата ще бъде за живота на децата ни и нашия ! Това пък означава че за нас нищо друго няма значение ! Най страшно е да се опънат с срещу хора които няма какво да губят , защото ако се ваксинираме , УМИРАМЕ !! Този път трябва да сме по обединени от всеки друг път ! Но трябва да ви кажа че тези които са срещу нас , са не просто човеци ! Те са зли , озлобени и ЕГОИСТИЧНИ ! Въоръжете се с търпение , но не се отказвайте и не оставяйте някой да ви ЗАБЛУДИ !! Не бива да позволим да наложат тези мерки в никакъв случай , защото ако не станем сега в протести , утре ще наложат задължителна ваксинация ! В Дупница също имаше протест , но Бяхме повече от 150 човека , а можеше да бъдем и повече ако не беше обявен час 15 следобяд когато повечето хора бяха на работа .. свържете се с мен , на Е Майл , имам да ви покажа уникални документи и видеоматериали разбиващи на пух и прах ВАКСИНАТА КОВИД !! Наща Баба Ванга е казала : не се плашете от вируса , има по страшна болест от него и това е ОТЧАЯНИЕТО !! Бъдете здрави и вярвайте в Бог , защото той казва : Няма да позволя и косъм да падне от главите Ви , само се дръжте за мен !! Напред Яна ! Ние сме с теб и зад теб в всичко което предприемате само нека бъде по ясно кога , къде , какво ! Успех ! |
|
| |
|
Скептик |
#6 Ваксинацията2021-11-01 18:44Не виждам вирусът да е казал сбогом и на най- ваксинираните страни. |
|
| |
|
Гост |
#72021-11-02 06:03Против въпреки масмедийната античовешка пропаганда!!! |
|
| |
|
Възмутен |
#8 Няма да мълчим! Мълчим ли, ще загубим свободата си!2021-11-02 16:01Уважаеми учители и родители! Свитедели сме на невиждан световен натиск за ваксиниране и тестване на хората, в това число и децата ни! Това, според мен е грубо погазване на човешките ни права и на правата ни като родители! Не трябва да мълчим и да се страхуваме, запомнете: това, от което се страхувате, ще ви следва катовярно куче! Затова долу страха! Къде беше същата тази държава, когато деца умираха от тежки болести - рак левкемия и нямаше пари за лечението им в чужбина?! Стимулираше ни да събираме капачки за закупуване на кувьози, а нито лев не дава за помощ?! Защо не й пукаше на държавата, когато има хиляди на ръба на бедността и оцеляването?! Защо се "загрижи" тъкмо сега да ни "предпази" ?
Нека заедно кажем НЕ! на потъпкването на Конституционните ни права и на надигащия се медицински и световен фашизъм! Борете се! Борете се за правата си, за децата си! Нека се борим всички, за да не загубим правата и свободата си!
|
|
| |
|
Гост |
#92021-11-08 10:27Но защо само в София! От Пловдив бихме участвали! |
|
| |
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.