Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година

Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Репортаж от протеста в София / Коментари

Мар
Гост

#1 Бургас

2021-11-01 16:56

В Бургас нямаше нито един човек освен мен и децата ми пред Областната администрация днес в 17ч. 

Аз ли обърках деня, часа и мястото на срещата?


Гост

#2

2021-11-01 17:04

Супер сте!

Гост

#3

2021-11-01 17:19

БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ВИ ИМА! ГОРЕЩО ПОДКРЕПЯМ! Никакви експерименти с децата!!

Гост

#4 Re: Бургас

2021-11-01 17:29

#1: Мар - Бургас 

 Тъжно. Не знам какво си мислят родителите... 


Гост

#5 Re: Re: Бургас

2021-11-01 18:07

#4: - Re: Бургас 

 Здравейте мили родители и учители ! Не сте сами ! Първо и основно не се бойте от нито един човек когато Бог е с нас за каузата на една истина и борбата за нея ! Доброто ще победи злото и този път , няма как да е иначе щом и в Библията го пише ! Просто това е последното изпитание ! Няма да е лесно , но не трябва да забравяме че този път борбата не е за къщи , имоти , пари , а борбата ще бъде за живота на децата ни и нашия ! Това пък означава че за нас нищо друго няма значение ! Най страшно е да се опънат с срещу хора които няма какво да губят , защото ако се ваксинираме , УМИРАМЕ !! Този път трябва да сме по обединени от всеки друг път ! Но трябва да ви кажа че тези които са срещу нас , са не просто човеци ! Те са зли , озлобени и ЕГОИСТИЧНИ ! Въоръжете се с търпение , но не се отказвайте и не оставяйте някой да ви ЗАБЛУДИ !! Не бива да позволим да наложат тези мерки в никакъв случай , защото ако не станем сега в протести , утре ще наложат задължителна ваксинация ! В Дупница също имаше протест , но Бяхме повече от 150 човека , а можеше да бъдем и повече ако не беше обявен час 15 следобяд когато повечето хора бяха на работа .. свържете се с мен , на Е Майл , имам да ви покажа уникални документи и видеоматериали разбиващи на пух и прах ВАКСИНАТА КОВИД !! Наща Баба Ванга е казала : не се плашете от вируса , има по страшна болест от него и това е ОТЧАЯНИЕТО !! Бъдете здрави и вярвайте в Бог , защото той казва : Няма да позволя и косъм да падне от главите Ви , само се дръжте за мен !! Напред Яна ! Ние сме с теб и зад теб в всичко което предприемате само нека бъде по ясно кога , къде , какво ! Успех !

Скептик

#6 Ваксинацията

2021-11-01 18:44

Не виждам вирусът да е казал сбогом  и на най- ваксинираните страни.


Гост

#7

2021-11-02 06:03

Против въпреки масмедийната античовешка пропаганда!!!
Възмутен

#8 Няма да мълчим! Мълчим ли, ще загубим свободата си!

2021-11-02 16:01

Уважаеми учители и родители!

Свитедели сме на невиждан световен натиск за ваксиниране и тестване на хората, в това число и децата ни!

Това, според мен е грубо погазване на човешките ни права и на правата ни като родители!

Не трябва да мълчим и да се страхуваме, запомнете: това, от което се страхувате, ще ви следва  катовярно куче! Затова долу страха!

Къде беше същата тази държава, когато деца умираха от тежки болести - рак левкемия и нямаше пари за лечението им в чужбина?!

Стимулираше ни да събираме капачки за закупуване на кувьози, а нито лев не дава за помощ?!

Защо не й пукаше на държавата, когато има хиляди на ръба на бедността и оцеляването?! 

Защо се "загрижи" тъкмо сега да ни "предпази" ?

 

Нека заедно кажем НЕ! на потъпкването на Конституционните ни права и на надигащия се медицински и световен фашизъм!

Борете се! Борете се за правата си, за децата си!

Нека се борим всички, за да не загубим правата и свободата си!

 


Гост

#9

2021-11-08 10:27

Но защо само в София! От Пловдив бихме участвали! 




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...