Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година
Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Нечувано потъпкване на волята на народа / Коментари
|
Гост |
#12021-10-24 13:43Браво, Яна! С теб съм! Цветелина Терзиева |
|
| |
|
Гост |
#2 Re:2021-10-24 13:54Адмирации за написаното, г-жо Шишкова! Подкрепям напълно ката родител на дете в 6.клас и като учител в детска градина! |
|
| |
|
Гост |
#32021-10-24 13:55Благодаря за споделеното, д-р Шишкова! Повторихте мислите ми като родител и служител в обществена институция. |
|
| |
|
Един от многото |
#4 Недопустимо!2021-10-24 13:56Какво си въобразяват тия господа? Въртяха и осукваха, за да докарат пак до децата! Явно са им трън в очите. И всички, които все още имаме свободна воля и рационално мислене. Моето дете няма да бъде тествано - каквото и да ми струва това! |
|
| |
|
Гост |
#52021-10-24 14:01ВЪСТАНИЕ АКО ТРЯБВА |
|
| |
|
Гост |
#62021-10-24 14:10Подкрепям... Мойто дете, или вашите деца не са опитни мишки.. |
|
| |
|
Гост |
#72021-10-24 14:13Поздравления и пълна подкрепа д-р Шишкова!Не сте сама! |
|
| |
|
Гост |
#82021-10-24 14:15Съгласна съм с Вашите думи! Напълно Ви подкрепям! |
|
| |
|
Жоро |
#92021-10-24 14:28Подкрепям ви напълно!Заедно ще успеем! |
|
| |
|
Гост |
#102021-10-24 14:31Аз също съм съгласна с вас и сега какво следва да се направи?
|
|
| |
|
Гост |
#112021-10-24 14:33Аз също съм съгласна с вас и сега какво следва да се направи?
|
|
| |
|
Димо |
#122021-10-24 14:41Имате моята подкрепа, като родител и гражданин на тази НЕ правова страна! НЕ пипайте децата!!! |
|
| |
|
Гост |
#132021-10-24 14:42Абсолютно съм съгласна! И от нашето семейство ще има бойкот! Дано повече учители мислят като нас! |
|
| |
|
Гост |
#142021-10-24 14:52Твърдо като родител заставам на вашата, т.е. нашата позиция!!!!
Ако трябва с кръв ще се боря за нас, за децата, за свободата ни!!!!!
Обединението е силата!!!
Заедно можем да спрем тази наглост и посегателство върху правата ни!
Заедно сме силни!!! |
|
| |
|
Гост |
#152021-10-24 14:53Напълно ви подкрепям. Не отстъпвайте. Във вас/учителите/ми е надеждата. Винаги сте били единни! |
|
| |
|
Гост |
#162021-10-24 14:53Аз съм учител и категорично отказвам да съм част от този терор! Аз също съм готова да напусна. Няма да допусна и двете ми деца, които са ученици, да бъдат тествани дори и веднъж! При нужда ще престанат да учат присъствено!
Спасова |
|
| |
|
Сдравко |
#172021-10-24 14:57Здравейте, Подкрепям напълно казаното от вас. |
|
| |
|
Гост |
#182021-10-24 14:58Браво за позицията! Дано учителите не отстъпят, достатъчно силни са! Иначе ще става по-зле и по-зле. Подкрепям Ви с цялото си сърце. |
|
| |
|
Гост |
#192021-10-24 15:08Благодарности и поздравления! Имате моята подкрепа. |
|
| |
|
Гост |
#20 Диляна2021-10-24 15:10Голямата ми дъщеря е във втори клас. При тези условия няма да се върне в училище. Аз и без това също не мога да ходя на работа, защото рабоят в университетска библиотека и не ме пусктат да вляза. Оставаме си вкъщи. Глад, студ, няма значение. Има неща, които са по-големи от битието! Дано учителите ни подкрепят! |
|
| |
|
Гост |
#212021-10-24 15:12Напълно Ви подкрепям г-жо Шишкова. Аз имам три деца в шести, втори клас и на две години. Няма да стават експеримент на хора алчни за пари. Осмелиха се да посягат и на децата ни. Няма да го допуснем! |
|
| |
|
Гост |
#222021-10-24 15:22Поклон пред вас г-жо Шишкова! Надявам се, че има повече като вас! Бъдете благословена! |
|
| |
|
Гост |
#232021-10-24 15:24Напълно съм съгласна с Вас и Ви подкрепям на 100%. Имам три деца. По-голямата ми дъщеря е във втори клас ,а малките са близначки на почти четири години. Няма да позволя някой да се възползва и гаври с тях ! |
|
| |
|
Гост |
#242021-10-24 15:31Напълно споделям, и съм изцяло на същото мнение. Никакво отстъпление!
И аз съм решила да изтегля детето дистанционно и да не го пускам в училище при прилагане на тестове, независимо какви са те. |
|
| |
|
Иван |
#252021-10-24 15:32Аз не виждам някакъв проблем във всичко това. Всики заповеди и решения на тези смешници са противозаконни и противоконсиуциоони. Решението е едно - всички на 14 Ноември пускаме доверие за ПП Възраждане. До тогв - ПЪЛНО неподчинение на незаонните заповеди. Каква армия? Армия имаше, когато аз бях в нея - близо 200 000на. Сега са под 20 000. Спокойно можем да и се опълчим и ние от квартала. Смешна история. Щом някакво нареждане, заповед, нормативен акт е противоконситуционен, противозаконен, няма сила, която може да ни накарада го изпълняваме. Елементарно е. Няма нужда от емоции, а от дейстивя. Следващите 3 седмици - пълно неподчинение на противозаконнатаб заповед, а на 14 Ноември - бием шута на тези продажници. |
|
| |
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.