Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година

Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Нечувано потъпкване на волята на народа / Коментари


Гост

#1

2021-10-24 13:43

Браво, Яна! С теб съм! Цветелина Терзиева


Гост

#2 Re:

2021-10-24 13:54

#1: -  

 Адмирации за написаното, г-жо Шишкова! Подкрепям напълно ката родител на дете в 6.клас и като учител в детска градина!


Гост

#3

2021-10-24 13:55

Благодаря за споделеното, д-р Шишкова! Повторихте мислите ми като родител и служител в обществена институция.
Един от многото

#4 Недопустимо!

2021-10-24 13:56

Какво си въобразяват тия господа? Въртяха и осукваха, за да докарат пак до децата! Явно са им трън в очите. И всички, които все още имаме свободна воля и рационално мислене. Моето дете няма да бъде тествано - каквото и да ми струва това!


Гост

#5

2021-10-24 14:01

ВЪСТАНИЕ АКО ТРЯБВА

Гост

#6

2021-10-24 14:10

Подкрепям... Мойто дете, или вашите деца не са опитни мишки..

Гост

#7

2021-10-24 14:13

Поздравления и пълна подкрепа д-р Шишкова!Не сте сама!

Гост

#8

2021-10-24 14:15

Съгласна съм с Вашите думи! Напълно Ви подкрепям!
Жоро

#9

2021-10-24 14:28

Подкрепям ви напълно!Заедно ще успеем!


Гост

#10

2021-10-24 14:31

Аз също съм съгласна с вас и сега какво следва да се направи?

Гост

#11

2021-10-24 14:33

Аз също съм съгласна с вас и сега какво следва да се направи?
Димо

#12

2021-10-24 14:41

Имате моята подкрепа, като родител и гражданин на тази НЕ правова страна!

НЕ пипайте децата!!!


Гост

#13

2021-10-24 14:42

Абсолютно съм съгласна! И от нашето семейство ще има бойкот! Дано повече учители мислят като нас!

Гост

#14

2021-10-24 14:52

Твърдо като родител заставам на вашата, т.е. нашата позиция!!!! Ако трябва с кръв ще се боря за нас, за децата, за свободата ни!!!!! Обединението е силата!!! Заедно можем да спрем тази наглост и посегателство върху правата ни! Заедно сме силни!!!

Гост

#15

2021-10-24 14:53

Напълно ви подкрепям. Не отстъпвайте. Във вас/учителите/ми е надеждата. Винаги сте били единни! 


Гост

#16

2021-10-24 14:53

Аз съм учител и категорично отказвам да съм част от този терор! Аз също съм готова да напусна. Няма да допусна и двете ми деца, които са ученици, да бъдат тествани дори и веднъж! При нужда ще престанат да учат присъствено! Спасова
Сдравко

#17

2021-10-24 14:57

Здравейте,   Подкрепям напълно казаното от вас.
  Ето мнението ми във връзка със следното:
   във връзка с изказаното от мин. Кацаров-
" Ако резултатите от въвеждането на Зелените сертификати не са задоволителни, то следва да въведем локдаун ."
   1. За да въведе локдаун и спиране на учениците от присъствени занятия, забраняващият орган трябва да подсигури необходимите пособия за дистанционно обучение – съвременни компютри ( спрямо броя ученици в семейство), интернет с необходимата скорост и качество, както и пълно заплащане на необходимото присъствие на възрастен за малолетните ученици, съответно при спиране на посещаването на детските градини- също и за тях. Частично трябва да бъде платено поддържането на учебната среда в дома- отоплението и осветлението изчислено за периода на провежданите в домашни условия занятия. ( Част от тези средства могат да бъдат удържани от средствата предвидени за поддържане на битовите условия в училищните помещения).           2. Зелените сертификати, както беше оправдано въвеждането им от министъра на Здравеопазването- Кацаров- за синхронизиране със подобните издавани от членовете на ЕС и САЩ да бъдат използвани спрямо обявеното им предназначение- във връзка със посещения на тези държави, а НЕ да бъдат използвани за въвеждане на местни ограничения в противоречие с основния закон стоящ по-високо от всички други закони- Конституцията.      3. Относно решението да напуснете за да се занимавате самостоятелно с детето си при домашно обучение, то определено няма да бъде само ваше решение. Вероятно ще има достатъчно други деца на дом. обучение, така, че с още 1-2 деца всеки учител може да получи достатъчно средства, докато обучава тях заедно със своето дете.


Гост

#18

2021-10-24 14:58

Браво за позицията! Дано учителите не отстъпят, достатъчно силни са! Иначе ще става по-зле и по-зле. Подкрепям Ви с цялото си сърце.

Гост

#19

2021-10-24 15:08

Благодарности и поздравления! Имате моята подкрепа.

Гост

#20 Диляна

2021-10-24 15:10

Голямата ми дъщеря е във втори клас. При тези условия няма да се върне в училище. Аз и без това също не мога да ходя на работа, защото рабоят в университетска библиотека и не ме пусктат да вляза. Оставаме си вкъщи. Глад, студ, няма значение. Има неща, които са по-големи от битието! Дано учителите ни подкрепят!


Гост

#21

2021-10-24 15:12

Напълно Ви подкрепям г-жо Шишкова. Аз имам три деца в шести, втори клас и на две години. Няма да стават експеримент на хора алчни за пари. Осмелиха се да посягат и на децата ни. Няма да го допуснем!

Гост

#22

2021-10-24 15:22

Поклон пред вас г-жо Шишкова! Надявам се, че има повече като вас! Бъдете благословена!

Гост

#23

2021-10-24 15:24

Напълно съм съгласна с Вас и Ви подкрепям на 100%. Имам три деца. По-голямата ми дъщеря е във втори клас ,а малките са близначки на почти четири години. Няма да позволя някой да се възползва и гаври с тях !


Гост

#24

2021-10-24 15:31

Напълно споделям, и съм изцяло на същото мнение. Никакво отстъпление! И аз съм решила да изтегля детето дистанционно и да не го пускам в училище при прилагане на тестове, независимо какви са те.
Иван

#25

2021-10-24 15:32

Аз не виждам някакъв проблем във всичко това. Всики заповеди и решения на тези смешници са противозаконни и противоконсиуциоони. Решението е едно - всички на 14 Ноември пускаме доверие за ПП Възраждане. До тогв - ПЪЛНО неподчинение на незаонните заповеди. Каква армия? Армия имаше, когато аз бях в нея - близо 200 000на. Сега са под 20 000. Спокойно можем да и се опълчим и ние от квартала. Смешна история. Щом някакво нареждане, заповед, нормативен акт е противоконситуционен, противозаконен, няма сила, която може да ни накарада го изпълняваме. Елементарно е. Няма нужда от емоции, а от дейстивя. Следващите 3 седмици - пълно неподчинение на противозаконнатаб заповед, а на 14 Ноември - бием шута на тези продажници.




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...