Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година
Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Благодарности! / Коментари
|
Лили Гост |
#12021-08-30 19:39С Вас сме. Подкрепяме Ви напълно. Нека има нормални условия, нека училището е такова, каквото ние имахме възможността да познаваме. В което учихме, но същевремено се забавлявахме, изграждахме като личности и намирахме нови приятелства. |
|
| |
|
Гост |
#22021-08-30 19:43Подкрепяме напълно и се надяваме на успех! |
|
| |
|
Гост |
#32021-08-30 19:44Успех! |
|
| |
|
Майа |
#4 Re:2021-08-30 19:45Всичко, което ни подготвят е Безумно. Нека Бог е с нас. Лошото е,че не виждаме целия пъзел. Нещата около целия този геноцид са много по-сериозни.... Да не закачат децата ни....Бог с нас!🙏🙏🙏 |
|
| |
|
Гост |
#52021-08-30 19:46Напьлно ви подкрепяме!!! |
|
| |
|
Гост |
#62021-08-30 19:48Успех!!! |
|
| |
|
PolyK |
#72021-08-30 19:58Подкрепям и успех!!!! |
|
| |
|
Гост |
#82021-08-30 20:02Продължавайте смело напред!Сигурни бъдете ,че много хора ще ви подкрепят! |
|
| |
|
Гост |
#92021-08-30 20:09Имаше паралелна инициатива от Български Хелзинкски комитет, за присъствено обучение, но с допускането децата да бъдат тествани всеки понеделник. Моля, Ви дайте да се разбере, че тези хора не са представители на родителите и че подобни тестове са недопустими. Желая Ви, успех! |
|
| |
|
Гост |
#10 Re: пълната подкрепа от мен!2021-08-30 20:10 |
|
| |
|
Надя |
#112021-08-30 20:10Успех и от мен! Четох в публикации, че онлайн обучението може да се окаже капан за децата. Имам в предвид антигенните тестове, които носят същата вреда като ваксините. Искрено се надявам да успеете в борбата си! |
|
| |
|
Гост |
#122021-08-30 20:12Бог да е с нас! Нека най-после възтържествува истината и дойде свободата да учим и да работим без маски, без ваксини, без чужда намеса и манипулация в училищата и домовете ни! |
|
| |
|
Foxyeta |
#132021-08-30 20:12Напълно подкрепям петицията и последвалите действия, защото година и половина почти военно положение с нелогични, античовешки и безумни рестрикции е предостатъчна! Ужасява ме фактът, че доказано неработещи "мерки" продължават фанатично да се налагат, съсипвайки живота ни и детството на децата ни. Като действащ учител и майка на ученик, преживях и работата онлайн, и онлайн обучението на детето ми. Едно ми е ясно - учебна година като тази, която отмина, не бива да се повтаря никога повече!!! |
|
| |
|
Гост |
#142021-08-30 20:14Успех, разчитайте на Нас и за в Бъдеще! |
|
| |
|
Гост |
#152021-08-30 20:18Напълно подкрепям, и се надявам искрено да постигнем успех! |
|
| |
|
Гост |
#162021-08-30 20:18Браво!
С Вас съм!
Борис Дуев |
|
| |
|
Гост |
#172021-08-30 20:21Успех! Подкрепям Ви! |
|
| |
|
Ани Гост |
#182021-08-30 20:24Успех и надежда за здрава,присъствена и спокойна учебна година! |
|
| |
|
Гост |
#192021-08-30 20:26От народа и държавата бяха откраднати стотици милиарди лева от 1998ма г. насам и няма нито един осъден и вкаран в затвора! ФАКТ!!! Парите изчезнаха безследно, керванът продължава да върви, а" кучетата" спряха и да лаят като се премириха... Прост и елементарен "народ", който не знае правата си и Конституцията си. Ако трябва цялата държава ще спре масово работа, докато не се изясни всичко и не се напълнят затворите и бъдат върнати парите.... |
|
| |
|
Деница |
#20 Re:2021-08-30 20:31Изчерпателна до болка! Взехте ми думите от устата. |
|
| |
|
Гост |
#21 Re: Re:2021-08-30 20:35Време е да действаме, защото залогът е нашето и на децата ни бъдеще. |
|
| |
|
Гост |
#222021-08-30 20:40Подкрепям. |
|
| |
|
Гост |
#232021-08-30 20:41Адмирации за доброто дело, за желанието да предпазите децата ни! Благодаря! |
|
| |
|
Гост |
#242021-08-30 20:49Подкрепям ви! Само не вярвам много в ефекта от петицията. Срещу такива "мерки" трябва по силни контрамерки освен петицията. Смятам, че който е измислил тази форма на протест просто залъгва хората, че с петиция ми бе да се постигне нещо.
Контрамярката трябва да бъдат законите.
Както законът за МВР забранява да се закрива лицето, този закон е по-силен от наредбата на здравния министър за носене на маски. Затова в съда падат всички глоби за неносене на маски.
Така и конституцията не защитава с член 38.
Срещу безволието на продажните ни политици не се върви с петиция. Върви се с оспорване и отхвърляне на мерките по законен път.
Успех! |
|
| |
|
Гост |
#252021-08-30 20:55Всички ЗАЕДНО сме по- силни! Всички здравомислещи хора трябва да застанат зад вас! Разчитайте винаги на моята (и на близките ми) подкрепа! Ще се борим заедно докрай! |
|
| |
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.