Peticiq.com

Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година

Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Благодарности! / Коментари

Лили
Гост

#1

2021-08-30 19:39

С Вас сме. Подкрепяме Ви напълно. Нека има нормални условия, нека училището е такова, каквото ние имахме възможността да познаваме. В което учихме, но същевремено се забавлявахме, изграждахме като личности и намирахме нови приятелства.
Надяваме се, че с обши усилия ще успеем да се преборим за нашето си училише. За нормалност, а не задушени с маски.


Гост

#2

2021-08-30 19:43

Подкрепяме напълно и се надяваме на успех!

Гост

#3

2021-08-30 19:44

Успех!

Майа

#4 Re:

2021-08-30 19:45

#1: Лили -  

 Всичко, което ни подготвят е Безумно. Нека Бог е с нас. Лошото е,че не виждаме целия пъзел. Нещата около целия този геноцид са много по-сериозни.... Да не закачат децата ни....Бог с нас!🙏🙏🙏


Гост

#5

2021-08-30 19:46

Напьлно ви подкрепяме!!! 


Гост

#6

2021-08-30 19:48

Успех!!!
PolyK

#7

2021-08-30 19:58

Подкрепям и успех!!!!


Гост

#8

2021-08-30 20:02

Продължавайте смело напред!Сигурни бъдете ,че много хора ще ви подкрепят!

Гост

#9

2021-08-30 20:09

Имаше паралелна инициатива от Български Хелзинкски комитет, за присъствено обучение, но с допускането децата да бъдат тествани всеки понеделник. Моля, Ви дайте да се разбере, че тези хора не са представители на родителите и че подобни тестове са недопустими. Желая Ви, успех!

Гост

#10 Re: пълната подкрепа от мен!

2021-08-30 20:10

Надя

#11

2021-08-30 20:10

Успех и от мен! Четох в публикации, че онлайн обучението може да се окаже капан за децата. Имам в предвид антигенните тестове, които носят същата вреда като ваксините. Искрено се надявам да успеете в борбата си!


Гост

#12

2021-08-30 20:12

Бог да е с нас! Нека най-после възтържествува истината и дойде свободата да учим и да работим без маски, без ваксини, без чужда намеса и манипулация в училищата и домовете ни! 

Foxyeta

#13

2021-08-30 20:12

Напълно подкрепям петицията и последвалите действия, защото година и половина почти военно положение с нелогични, античовешки и безумни рестрикции е предостатъчна! Ужасява ме фактът, че доказано неработещи "мерки" продължават фанатично да се налагат, съсипвайки живота ни и детството на децата ни. Като действащ учител и майка на ученик, преживях и работата онлайн, и онлайн обучението на детето ми. Едно ми е ясно -  учебна година като тази, която отмина, не бива да се повтаря никога повече!!!


Гост

#14

2021-08-30 20:14

Успех, разчитайте на Нас и за в Бъдеще!

Гост

#15

2021-08-30 20:18

Напълно подкрепям, и се надявам искрено да постигнем успех!

Гост

#16

2021-08-30 20:18

Браво! С Вас съм! Борис Дуев

Гост

#17

2021-08-30 20:21

Успех! Подкрепям Ви!
Ани
Гост

#18

2021-08-30 20:24

Успех и надежда за здрава,присъствена и спокойна учебна година!


Гост

#19

2021-08-30 20:26

От народа и държавата бяха откраднати стотици милиарди лева от 1998ма г. насам и няма нито един осъден и вкаран в затвора! ФАКТ!!! Парите изчезнаха безследно, керванът продължава да върви, а" кучетата" спряха и да лаят като се премириха... Прост и елементарен "народ", който не знае правата си и Конституцията си. Ако трябва цялата държава ще спре масово работа, докато не се изясни всичко и не се напълнят затворите и бъдат върнати парите....
Деница

#20 Re:

2021-08-30 20:31

#13: Foxyeta -  

 Изчерпателна до болка! Взехте ми думите от устата.


Гост

#21 Re: Re:

2021-08-30 20:35

#20: Деница - Re:  

 Време е да действаме, защото залогът е нашето и на децата ни бъдеще.


Гост

#22

2021-08-30 20:40

Подкрепям.


Гост

#23

2021-08-30 20:41

Адмирации за доброто дело, за желанието да предпазите децата ни! Благодаря!

Гост

#24

2021-08-30 20:49

Подкрепям ви! Само не вярвам много в ефекта от петицията. Срещу такива "мерки" трябва по силни контрамерки освен петицията. Смятам, че който е измислил тази форма на протест просто залъгва хората, че с петиция ми бе да се постигне нещо. Контрамярката трябва да бъдат законите. Както законът за МВР забранява да се закрива лицето, този закон е по-силен от наредбата на здравния министър за носене на маски. Затова в съда падат всички глоби за неносене на маски. Така и конституцията не защитава с член 38. Срещу безволието на продажните ни политици не се върви с петиция. Върви се с оспорване и отхвърляне на мерките по законен път. Успех!

Гост

#25

2021-08-30 20:55

Всички ЗАЕДНО сме по- силни!

Всички здравомислещи хора  трябва да застанат зад вас!

Разчитайте винаги на моята (и на близките ми) подкрепа!

Ще се борим заедно докрай!