Да помогнем на Гурмазово
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Да помогнем на Гурмазово
|
Гост |
#12016-10-18 16:33Защото смятам исканията в нея за основателни и от юридическа, и от екологическа, и от гражданска гледна точка. |
|
| |
|
Гост |
#22016-10-18 16:42Какво ще е община Божурище без теснолистният Божур?! |
|
| |
|
Гост |
#32016-10-18 18:09Кмета е зелена тиква,и вреди на управляващата партия! |
|
| |
|
Гост |
#42016-10-18 19:46безобразията и невежеството на властимащите минават границите на човешкото търпение!!! |
|
| |
|
Гост |
#52016-10-19 08:25В знак на протест против поредно престъпление на местната власт срещу населението на България и в подкрепа конкретно на хората от с. Гурмазово. |
|
| |
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2016-10-19 12:08- Date of removal: 2016-10-19
- Причина за премахване:
|
Гост |
#72016-10-19 16:00Много опасен прецедент на мутренско поведение от един кмет без опит и с образование, добито по съмнителен начин, практикувал само като барман и претендиращ че има 4 години опит като кмет (от които 3-те са в бъдеще време). Театрална фигура на местен "самодържец" изживяващ се като Наполеон Бонапарт.... до там ли го докарахме с "кадрите" |
|
| |
|
Гост |
#82016-10-21 05:38Опасното в случая е, че не се зачита несъгласието на засегнатото население, действа се при пълно информационно затъмнение и в наручение на редица законови разпоредби. Крайно неудачен е и изборът на място - на стотина метра от жилищни сгради, върху действащи пътища и дере, до гробище и каптажен извор. Пълно безумие!!! |
|
| |
|
Гост |
#92016-10-21 13:51Защото обичам българската гора и тоя притиснат народец от алчната минцифайска измет, която превърна красивата ни природа в кенеф! Успех! |
|
| |
|
Гост |
#102016-10-25 09:19Защото здравето, природата, и между другото, законите, са важни. Вавилонския цар Хамурапи е известен като първия държавник, защото е "публикувал" (на каменни колони и на глинени плочки), и приложил първите писмени закони в историята. Където ги няма тях, го има законът на джунглата. |
|
| |
|
Гост |
#112016-10-30 16:07Споделям тревогите на хората от село Гурмазово и в частност моите като жител на селото, свързани с опитите на кметството и лично от г-н кмета на Божурище г-н Иван Димов на 100 метра от последните жилищни имоти на село Гурмазово да бъде изградено "депо за временно изграждане на хумус и земни маси". Желанието на повече от 154 жители на селото е депото ДА НЕ БЪДЕ ИЗГРАЖДАНО. |
|
| |
|
Гост |
#122016-11-04 11:20 |
|
| |
|
Гост |
#132016-11-04 12:16Защото е важно гражданите да се подкрепят в моменти, в които се нарушават законите на страната и техните собствени коннституционни права. |
|
| |
|
Гост |
#142016-11-12 21:42Защото искам в покрайнините на София соокойно и чисто място за моите деца! |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.