ЗА И ДА СУРОГАТСТВОТО ПО МЕДИЦИНСКИ ПРИЧИНИ-ПРАВО НА ВСЯКА ЖЕНА
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ЗА И ДА СУРОГАТСТВОТО ПО МЕДИЦИНСКИ ПРИЧИНИ-ПРАВО НА ВСЯКА ЖЕНА
|
Гост |
#12016-05-14 16:52Трябва да го има. Редно е и е човешко да бъде прието! |
|
| |
|
Гост |
#22016-05-14 17:21Подписах петицията, защото вярвам, че всяка жена има право да бъде майка. |
|
| |
|
Гост |
#32016-05-14 18:59 Самата аз нямам друг начин да сбъдна най- голямата си мечта по друг начин!След 11 години на всякакви манипулации и 2 спонтанни аборта в 18 и 16 седмица от бременността самите лекари ме посъветваха да потърся този начин,но надеждите ни бяха погубени след отказ на правителството да се приеме законът! А той бе приет вече на първо четене! Сега моите ембриони чакат замразени! |
|
| |
![]() Anonymous |
#4 Re:2016-05-14 21:11Никой не съзнава каква травма е това за всяка жена, да има генетичен материал и желание, а да не може да има детенце:(
|
|
| |
|
Гост |
#5 anonimen2016-05-15 08:52Не го намирам за нормално гей двойки да имат биологични деца а семейства с стерилитет да нямат правото на биологично дете .Домовете са пални с роми нестига че се множат и при тях няма такав проблем ами трябва и да отглеждаме изоставените от тях деца .Сурогатството се прави на черно още преди го доказаха през 2011 г когато закона почти беше приет .Защо трябва да караме хората да стават престъпници само защото искат да имат дете.Господа политици замислете се че в един момент няма да има Българчета в България ! |
|
| |
|
Гост |
#72016-05-16 12:01за да се помогне на жени да станат майки тия в парламента не виждат ли това искат раждаемост в България ами помогнете не гласувайте всякакъв вид глупости ПОМОГНЕТЕ НА ТИЯ ЖЕНИ няма по хубаво чувство да станеш МАЙКА да си прегърнеш рожбата ......тия жени за мен са богословени -надарени с ум и прочее дайте им шанс да са щастливи |
|
| |
|
ВАНЯ |
#8 Re:2016-05-16 12:05#1:АЗ СЪМ ЗА ДА ВЛЕЗЕ В СИЛА БЪЛГАРИЯ ЩЕ ИЗЧЕЗНЕ ОТ КАРТАТА НА СВЕТА ПОМОГНЕТЕ НА ТИЯ ЖЕНИ |
|
| |
|
катя |
#9 re2016-05-16 12:20Щом го има в другите страни защо да го няма в Балгария нали сме демократична страна , а и ще се раждат балгарчета! |
|
| |
|
Гост |
#102016-05-16 13:51Всяко семейство трябва да изпита тази радост да има дете трябва да се даде шанс на тези който не могат да износят своята рожба |
|
| |
|
Гост |
#112016-05-16 15:27Няма нищо на този свят по - важно и прекрасно от това да станеш Майка (родител), но има жени които по здравословни причини уви нямат тази възможност.Трябва да има шанс за тях..., не може да са обречени...!!!С уважение. |
|
| |
|
Ирена Кирякова Костова Авторът на тази петиция |
#12 Re:2016-05-16 17:32Tochno taka:) https://www.facebook.com/groups/1206856599326444/?fref=ts Tuk mojete da komentirate vsichko suvurzano sus surogatstvoto! Zapovqdaite:) |
|
| |
|
Ирена Кирякова Костова Авторът на тази петиция |
#13 Re:2016-05-16 17:36Това е нашата група!нека да се намерим и обединим, за да станем силни! https://www.facebook.com/groups/1206856599326444/?fref=ts |
|
| |
|
Гост |
#142016-05-16 18:48Защото всяка жена заслужава да бъде майка и сама прави избора си |
|
| |
|
Гост |
#152016-05-17 16:33Всяко семейство заслужава да се радва на рожба и да бъде щастливо! |
|
| |
|
Гост |
#162016-05-18 19:49ПОДКРЕПЯМ ПЕТИЦИЯТА , ЗАЩОТО МНОГО ЖЕНИ НЕ МОГАТ САМИ ДА ИЗНОСЯТ СВОЕТО БЕБЕ ПО МЕДИЦИНСКИ ПРИЧИНИ И ТОВА Е ЕДИН ОТ НАЧИНИТЕ ДА СЕ СДОБИЯТ С МЕЧТАНАТА РОЖБА. |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.
